Ostatnie komentarze


w dolinie...

ładnie na pierwszym planie.

3 mies.
Inflow

GosiaKoss dzięki.

Kosmiczna Ornitologia

MEGA BEZ ZMIAN !!!

3 mies.
duch lasu

zachwycam się bez zmian +++

3 mies.
zagniazdownik

KLASA !!!

3 mies.
Nieśmiałe wiosny budzenie

piękna praca, gratuluję ZD 👏👏👏

3 mies.
Between The Clouds

bardzo przyjemnie erotyczno-zmysłowe, światło jak zwykle mega pod kontrolą - dla mnie SUPER !!!

3 mies.

bardzo COOL STREET !!! miejscówa, kadr, kontrast +++++!

3 mies.
dzikie trochę... ;)

lubię zwariowane !!!

3 mies.
...

fajowskie bardzo duże 👏👏👏 za kreatywność 👍

3 mies.
Trzy Gracje

tak jak niżej już napisano 👏👏👏

3 mies.
NA STRUNACH DUSZY

bardzo ładna opowieść 👏👏👍

3 mies.
LA MAFIA UCCIDE SOLO D'ESTATE

świetny tytuł, fota mega, serial bardzo lubię, wszystko pasuje, a włoski to najpiękniejszy język na tej planecie - jak dla mnie - przyjemnie popatrzeć dłużej na...

3 mies.
Mariacki

Inny świat.

3 mies.
Przyjaciółki

mega gada - dla mnie SUPER !!!

3 mies.
Kolorowe świtanie

świetna robota, gratuluję DNO !!!

3 mies.
Tarnica

bardzo +++

3 mies.
Kolory bieszczadzkiego przedwiośnia

za Ewą stanowczo 👏👍

3 mies.
W stronę Caryńskiej

tylko PE, bardzo ładna fotografia, trzeba popatrzeć dłużej +++++

3 mies.
only one....

jak zwykle magicznie piękne 👏👏👏

3 mies.
LU

też lubię takie... +++

3 mies.
Nieśmiałe wiosny budzenie

miłe dla oka

historia

za rezon !!!

3 mies.
Canadian Museum of History 2

kształty i cienie - bardzo dobry kadr, światło i B&W +++++

3 mies.
Lublin - ul. Krakowskie Przedmieście

+++!

3 mies.
|.||

świetny street w pięknym świetle, kolor na duży +++++

3 mies.
||..22 88 22

fajnie złapane 👏👍

3 mies.
||..|

znakomity street, B&W, kontrast, GO +++++

3 mies.
|.||

wyśmienity street, kadr (perspektywa), B&W, kontrast - dla mnie SUPER !!!

3 mies.

:)))

Spacer wśród cieni

Bardzo dobre.

Dywany rolnika

Ładnie uczesany dywanik. Światło super.

Wyjście z cienia

Świetne!

Canadian Museum of History 2

Bardzo dobre. Ekstra w formie i światłocieniu.

LU

Klasyka.

LU

Uliczna flaga...

historia

Świetne.

Przyjaciółki

Ładnie z tym czarnym demonem za plecami ;)

Sonante

Robi.

Rowerzysta

Fajny kadr.

duch lasu

Cudne.

Mariacki

Lubię tam wejść choćby na krótką chwilę, kiedy jestem w rejonie Rynku. Te kolory są niesamowite.

3 mies.
w dolinie...

Gąsienicowa klasyka, ale dobra klasyka.

3 mies.
duch lasu

Robi wrażenie.

3 mies.
Z cyklu chwasty: rudbekia naga

Dlatego dałem do cyklu chwasty.

Powrót z morza

Plaża w Dąbkach. Trochę po niej spacerowałem. Wspominam ten czas bardzo dobrze. I te kutry wracające o świcie z morza tworzące klimat.

3 mies.
Trzy Gracje

Urocze.

Wiosennie

Piękne. Krocionóg ;)

chemitrails ;)

Świetna praca. Podziwiam Twoją spostrzegawczość.

3 mies.
Z cyklu chwasty: rudbekia naga

Fajne zdjęcie, mniej fajna roślina. Tzn. fajna to ona jest, ale nie na naszym kontynencie.

3 mies.