ładnie na pierwszym planie.
GosiaKoss dzięki.
MEGA BEZ ZMIAN !!!
zachwycam się bez zmian +++
KLASA !!!
piękna praca, gratuluję ZD 👏👏👏
bardzo przyjemnie erotyczno-zmysłowe, światło jak zwykle mega pod kontrolą - dla mnie SUPER !!!
bardzo COOL STREET !!! miejscówa, kadr, kontrast +++++!
lubię zwariowane !!!
fajowskie bardzo duże 👏👏👏 za kreatywność 👍
tak jak niżej już napisano 👏👏👏
bardzo ładna opowieść 👏👏👍
świetny tytuł, fota mega, serial bardzo lubię, wszystko pasuje, a włoski to najpiękniejszy język na tej planecie - jak dla mnie - przyjemnie popatrzeć dłużej na...
Inny świat.
mega gada - dla mnie SUPER !!!
świetna robota, gratuluję DNO !!!
bardzo +++
za Ewą stanowczo 👏👍
tylko PE, bardzo ładna fotografia, trzeba popatrzeć dłużej +++++
jak zwykle magicznie piękne 👏👏👏
też lubię takie... +++
miłe dla oka
za rezon !!!
kształty i cienie - bardzo dobry kadr, światło i B&W +++++
+++!
świetny street w pięknym świetle, kolor na duży +++++
fajnie złapane 👏👍
znakomity street, B&W, kontrast, GO +++++
wyśmienity street, kadr (perspektywa), B&W, kontrast - dla mnie SUPER !!!
:)))
Bardzo dobre.
Ładnie uczesany dywanik. Światło super.
Świetne!
Bardzo dobre. Ekstra w formie i światłocieniu.
Klasyka.
Uliczna flaga...
Świetne.
Ładnie z tym czarnym demonem za plecami ;)
Robi.
Fajny kadr.
Cudne.
Lubię tam wejść choćby na krótką chwilę, kiedy jestem w rejonie Rynku. Te kolory są niesamowite.
Gąsienicowa klasyka, ale dobra klasyka.
Robi wrażenie.
Dlatego dałem do cyklu chwasty.
Plaża w Dąbkach. Trochę po niej spacerowałem. Wspominam ten czas bardzo dobrze. I te kutry wracające o świcie z morza tworzące klimat.
Urocze.
Piękne. Krocionóg ;)
Świetna praca. Podziwiam Twoją spostrzegawczość.
Fajne zdjęcie, mniej fajna roślina. Tzn. fajna to ona jest, ale nie na naszym kontynencie.
ładnie na pierwszym planie.
GosiaKoss dzięki.
MEGA BEZ ZMIAN !!!
zachwycam się bez zmian +++
KLASA !!!
piękna praca, gratuluję ZD 👏👏👏
bardzo przyjemnie erotyczno-zmysłowe, światło jak zwykle mega pod kontrolą - dla mnie SUPER !!!
bardzo COOL STREET !!! miejscówa, kadr, kontrast +++++!
lubię zwariowane !!!
fajowskie bardzo duże 👏👏👏 za kreatywność 👍
tak jak niżej już napisano 👏👏👏
bardzo ładna opowieść 👏👏👍
świetny tytuł, fota mega, serial bardzo lubię, wszystko pasuje, a włoski to najpiękniejszy język na tej planecie - jak dla mnie - przyjemnie popatrzeć dłużej na...
Inny świat.
mega gada - dla mnie SUPER !!!
świetna robota, gratuluję DNO !!!
bardzo +++
za Ewą stanowczo 👏👍
tylko PE, bardzo ładna fotografia, trzeba popatrzeć dłużej +++++
jak zwykle magicznie piękne 👏👏👏
też lubię takie... +++
miłe dla oka
za rezon !!!
kształty i cienie - bardzo dobry kadr, światło i B&W +++++
+++!
świetny street w pięknym świetle, kolor na duży +++++
fajnie złapane 👏👍
znakomity street, B&W, kontrast, GO +++++
wyśmienity street, kadr (perspektywa), B&W, kontrast - dla mnie SUPER !!!
:)))
Bardzo dobre.
Ładnie uczesany dywanik. Światło super.
Świetne!
Bardzo dobre. Ekstra w formie i światłocieniu.
Klasyka.
Uliczna flaga...
Świetne.
Ładnie z tym czarnym demonem za plecami ;)
Robi.
Fajny kadr.
Cudne.
Lubię tam wejść choćby na krótką chwilę, kiedy jestem w rejonie Rynku. Te kolory są niesamowite.
Gąsienicowa klasyka, ale dobra klasyka.
Robi wrażenie.
Dlatego dałem do cyklu chwasty.
Plaża w Dąbkach. Trochę po niej spacerowałem. Wspominam ten czas bardzo dobrze. I te kutry wracające o świcie z morza tworzące klimat.
Urocze.
Piękne. Krocionóg ;)
Świetna praca. Podziwiam Twoją spostrzegawczość.
Fajne zdjęcie, mniej fajna roślina. Tzn. fajna to ona jest, ale nie na naszym kontynencie.