Ostatnie komentarze


Przepychanki

Piękny

3 mies.
Drzwi

#Ramche starałem się nie nadmuchać przesadnie;)

3 mies.
Przepychanki

Fantastyczny obraz

Miłość

Jak obiecywałam tak się stało :) Nie stało się.Zabrali mi piorunka łobuzy. Wczoraj miałam cztery dziś dwa. Wrócę jutro, bez żalu bo nadal mi się podoba :) U ...

3 mies.
Całuśny

Narcyz - siebie podziwia, siebie całuje ;) Piękne te Twoje lusterkowe bajki.

3 mies.
Edredon

Piękny ptak. W Polsce ustrzelony?

3 mies.
NA STRUNACH DUSZY

Widać, ze gra z serca. Wczuwa się na całego.

3 mies.
...

Tak, dobre bardzo

Portret dublowany

Bardzo fajny kadr

Przed domem 16

Bogato nie jest, ale za to ile tu matczynej czułości i pozytywnych emocji.Kolory, kwiatki i łatki podkreślają pogodny nastrój uchwyconej chwili.

3 mies.
Zbiory

Zbiory niewielkie, ale i tak wielka radość na twarzy modelki. Bardzo pozytywne w nastroju zdjęcie.

3 mies.
Lisie sprawy

Piękny rudzielec. Nawet on zdaje się uśmiechać na widok tych radosnych kolorów. Ja też się uśmiecham błyskając ;)

3 mies.
...

Piękny model, śliczna bąbelkowa galaktyka, a najbardziej mnie urzekł bokeh w LG. Wiem, że słowo cenniejsze, ale widząc takie cudeńko nie mogę się powstrzymać pr...

3 mies.
***

Bdb

...

Bdb

Bdb

NOC NA ZIEMI

Bdb

...

Bdb

.

Bdb

|||.||||...

Super

...

Bdb

Sny

Bdb

Mont-Saint-Michel

Bdb

Z piórkiem

Bdb

Drzwi

Bdb

...

Bdb

...

Bdb

NA STRUNACH DUSZY

czyżby nie trafił w nutę?

**

Bdb

...

Bdb

a kuku...

Bdb

Bdb

BT

Bdb

Maja

Ładne

3 mies.
Nastka.

Bardzo mi się to zdjęcie podoba.

3 mies.
South Stack

W ładnym świetle.

CHWILE ULOTNE

starsza Pani. Daje radę bez okulrów. Podoba się

3 mies.
Zbiory

fajne, radosne takie

3 mies.
Lisie sprawy

słit

3 mies.
NOC NA ZIEMI

Podoba się

3 mies.
NA STRUNACH DUSZY

Są emocje . Super !

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

Świetna perspektywa

3 mies.
Ogrzej mnie

Lubię takie bursztynowe kolory

3 mies.
Maja

Podoba mi sie jak diagonalnie podzieliłeś kadr. Super !

3 mies.
...

Super pająk.

3 mies.
...

Cudo

3 mies.
Lisie sprawy

Śliczny.

3 mies.
Lisie sprawy

Piękny dumny profil pokazał

3 mies.
Jaki będzie nasz ślad?

Choć bez kolorów, niech będzie.;)

3 mies.
Jesienne kolorki

A u nas idzie ku wiośnie.

3 mies.