za Kamil
bardzo
Fajne
Dobre
Na plus
Ciekawie
Super
Ładne
Bardzo dobre, pobudzające i zatrzymujące
Bardzo dobre
Dziękuję za odwiedziny i dobre słowo
Dziękuję za opinie! :)
:))) dzięki
Świetny kadr
miejscówka, kadr, bw, bardzo klimatycznie :)
soczyste ;)
ciekawie i zmysłowy ten krajobraz ;)
Dziękuję wszystkim za wizytę, pozdrawiam. @Piotr-M, człowiek na fotografii nauczył się nie marnować za specjalnie energii na tęsknotę za doznaniami, a cierpi...
Dobry kadr w pięknym świetle.
Fajne jest. Graty DNA :)
Piotrze zgadza się, tutaj bardziej subtelnie w oświetleniu. Dziękuję za komentarz.
:))) dziękuję
dziękuję za komentarze, oceny i wyróżnienie :) miło
"On the flip side" Taki tytuł bym dał, gdyby było moje.
znakomicie wykadrowane 👏👍
Piotr, t_erion, dziękuję Wam.
za Kamilem +++
bardzo to fajne !!!
solidna robota, podoba się bardzo +++
przepięknie !!!
delikatne światło i pięknie oświetlona górna część ciała, subtelnie i harmonijnie 👏👏👏👏👏
Bardzo owocna współpraca.
Ano jest.
Pięknie.
Fajne ma skrzydła. Gada.
Pewnie jest. :)
Czyli wszystko zagrało :)
bardzo ładny kwadracior 👏👍
Adrian, dosyć późno już, zmęczony może jest ;)
Świetne.
gada więc bardzo lubię 👍👍👍
bardzo, muśnięcia światła mistrzowskie +++
Edit wcześniejszego komentarza... nie oczywistości* oczywiście. (tłumacz zaszalał) Przyjemność Kamil.
piękny porządny kadr 👏👍
Zacne. Po resztę wrócę niebawem. Nie wszystko na raz, bo się zadławię ;D
wyśmienita praca - dla mnie SUPER !!!
Lubię takie.
za Kamil
bardzo
Fajne
Fajne
Dobre
Dobre
Na plus
Ciekawie
Super
Ładne
Bardzo dobre, pobudzające i zatrzymujące
Super
Bardzo dobre
Dziękuję za odwiedziny i dobre słowo
Dziękuję za opinie! :)
:))) dzięki
Świetny kadr
miejscówka, kadr, bw, bardzo klimatycznie :)
soczyste ;)
ciekawie i zmysłowy ten krajobraz ;)
Dziękuję wszystkim za wizytę, pozdrawiam. @Piotr-M, człowiek na fotografii nauczył się nie marnować za specjalnie energii na tęsknotę za doznaniami, a cierpi...
Dobry kadr w pięknym świetle.
Fajne jest. Graty DNA :)
Piotrze zgadza się, tutaj bardziej subtelnie w oświetleniu. Dziękuję za komentarz.
:))) dziękuję
dziękuję za komentarze, oceny i wyróżnienie :) miło
"On the flip side" Taki tytuł bym dał, gdyby było moje.
znakomicie wykadrowane 👏👍
Piotr, t_erion, dziękuję Wam.
za Kamilem +++
bardzo to fajne !!!
solidna robota, podoba się bardzo +++
przepięknie !!!
delikatne światło i pięknie oświetlona górna część ciała, subtelnie i harmonijnie 👏👏👏👏👏
Bardzo owocna współpraca.
Ano jest.
Pięknie.
Fajne ma skrzydła. Gada.
Pewnie jest. :)
Czyli wszystko zagrało :)
bardzo ładny kwadracior 👏👍
Adrian, dosyć późno już, zmęczony może jest ;)
Świetne.
gada więc bardzo lubię 👍👍👍
bardzo, muśnięcia światła mistrzowskie +++
Edit wcześniejszego komentarza... nie oczywistości* oczywiście. (tłumacz zaszalał) Przyjemność Kamil.
piękny porządny kadr 👏👍
Zacne. Po resztę wrócę niebawem. Nie wszystko na raz, bo się zadławię ;D
wyśmienita praca - dla mnie SUPER !!!
Lubię takie.