Ostatnie komentarze


. . .

Gratulacje

3 mies.
BOSCO VERTICALE

Znakomite

3 mies.
FRANEK (V)

Świetny portret, ładnie odseparowana sylwetka od tła

3 mies.
WRZOSOWO (III)

Pieknie wymalowany obraz, świetny bokeh lustrzany. Ładnie pokazane

3 mies.
LU

Świetna gra światłocienia

3 mies.
LU

Świetne...(czyżby to wejście do katedry)

3 mies.
Wiosenne rozlewisko

Bdb.

MARZENIE

Świetny detal

3 mies.
HORYZONT WOLNOŚCI.

Piekna sceneria

3 mies.
GOLGOTA

Świetne

3 mies.
Jesienne kolorki

+++

3 mies.
Spacerowicze

Świetne spojrzenie

3 mies.
To też Singapur

Świetne b/w

3 mies.
Akrobatka

świetnie wypatrzone

3 mies.
"Bibuła"

Ciekawe

3 mies.
I walk away and play it safe ...

Bdb

Przylaszczka

Bdb

White

Bdb

Wyspiański rządzi

Bdb

Gdy stajesz się niemal szkicem

Bdb

Bdb

Przylaszczka

BDB

3 mies.
||..|||

Bdb

On the Go, Out of Focus :)

Bdb

wb bw

Super

Przymrozek

Bdb

Rogacz miejski

Fajny jest

3 mies.
Wiosenne rozlewisko

Super

3 mies.
Matterhorn o poranku

BDB

3 mies.
***

BDB

3 mies.
Tomasz łowca

DOBRE!

3 mies.
Rogacz miejski

+++

3 mies.

... są ciary

3 mies.
Janusz

... jest Ok

3 mies.
Modraszka

BDB

3 mies.
impresja polaroidowa

... niezłe

3 mies.
|.||

BDB

3 mies.
||..|||

+++++

3 mies.
wb bw

... trafia do mnie w 100%-tach

3 mies.
Przymrozek

BDB

3 mies.
Wiosenne rozlewisko

BDB

3 mies.
Janusz

Bardzo...

3 mies.
Rudzik

Piękne

3 mies.
I walk away and play it safe ...

Dziękuję pięknie wszystkim i dziękuję za DNO

3 mies.
krajobraz przemysłowy

cienka warstwa lodu na klapie bagażnika samochodu, a ten, jak każdy wie to wyrób przemysłowy, lód zaś naturalny

Tomasz łowca

Bdb

3 mies.
Przymrozek

bdb

3 mies.
na lubelskim smętarzu

dobre bw

3 mies.
Wiosenne rozlewisko

Super, nie może być inaczej

3 mies.
Przymrozek

Piękne szarości

3 mies.