Ostatnie komentarze


Wschód w Małej Fatrze

Niesamowity klimat

3 mies.
Przystań rybacka

Podoba się

3 mies.
Koziołek

Piękny jest

3 mies.
Dywany rolnika

Bardzo....PE koniecznie :)

3 mies.
CN Kopernik

Dobre

3 mies.
szczygieł

Bdb

3 mies.
TATRY...

Pięknie jest

3 mies.
...

@ meczata...dziękuję pięknie :) @ Witold....to helios 40 z dwoma pierścieniami + wiatr ;D Dziękuję Wam :)

3 mies.
||..|

Fajny, wieczorny klimat. Fujian daje radę

3 mies.
Wiosna

Urokliwy kadr

3 mies.
Dywany rolnika

Ładnie pościelone

3 mies.

Fajny kadr. Mam bardzo podobny 😁 Lubię Maltę.

3 mies.
Smak wczesnego lata

Tylko dla smakoszy :)

3 mies.
Przepychanki

Tłum niesamowity ...i zarazem piekny :)

3 mies.
Lunatycy

ciekawe :)

3 mies.
|.||

@Bee co zrobić... tak to czasem bywa ;)

3 mies.
|.||

Dla mnie to trochę o tym, jak każdy z nas czasem przecina czyjąś „trasę”, niekoniecznie pasując do rytmu wokół. I albo zdążysz… albo zostajesz w tym świetle o...

3 mies.
.

Te słupki po prawej robią robotę – prowadzą w stronę czegoś, czego i tak do końca nie widać. Trochę jak decyzje w życiu: idziesz, choć nie masz pełnej widoczn...

3 mies.
Ogrzej mnie

ładne

3 mies.
... na wypasie

BDB

3 mies.
NA STRUNACH DUSZY

+++

3 mies.
W BERGAMO PO PÓŁNOCY

+++

3 mies.
krzesła

podoba się

3 mies.
Wiosna

Ładnie

3 mies.
Podróżniczek

Piorunek trzasnou...

3 mies.
Dywany rolnika

Dodałbym, że nawet bardzo dobra poukładane :-)

3 mies.
voladores

Czas...jego nie zatrzymasz...wspomnienia tak:))

3 mies.
Wschód w Małej Fatrze

Pobawiłem się w Zeusa :)

Bociek

Rzeczywiście, buty dzisiaj trochę ubłociłem. :)

3 mies.
Bociek

U nas nic nie padało jeszcze w przeciwieństwie do u Was.

Bociek

Za parę dni wszystko wróci do normy. :)

3 mies.
Bociek

Czyli wiosna jednak przyszła. Na termometrze nie widać, a jednak ;)

...

To też odwrócony obiektyw? Wariackie te bliki ;)

Bociek

Są już chyba na większości gniazd.

3 mies.
Wiosna

Ładnie

3 mies.
krzesła

Kolejne extra

3 mies.
Z cyklu chwasty: mniszek lekarski

Podoba się

3 mies.
...

Dobre

3 mies.
Canadian Museum of  History 1

Bardzo to fajne :)

3 mies.
Nad wodą

Lubię

3 mies.
Bociek

Widziałem wczoraj jak leciał se w okolicach Dynowa.

W BERGAMO PO PÓŁNOCY

Extra klimacik

3 mies.
-

Kolejne dobre

3 mies.
Przepychanki

Przepięknie namalowane...Cudeńko :)

3 mies.
Rogacz polny

... dodatnie nawet.

Smak wczesnego lata

Piękne foto z języczkiem :)))

3 mies.
cienie wiosny

Piękna scenka

3 mies.
Nastka.

Bardzo...

3 mies.
voladores

Dobre

3 mies.
Rogacz polny

Plusy

3 mies.