I dobre foto...
Wygląda, jakby pilnował wejścia do świątyni, ale pewnie po prostu negocjuje cenę za pozowanie w myślach. Taki "egipski" koloryt. Dobry strzał!
Nostalgia za światem, który kiedyś tak nie pędził.
Jak dla mnie to zdjęcie ma bardzo filmowy nastrój. Wygląda to jak kadr z ostatniej sceny filmu o kimś, kto został sam ze swoimi myślami po wielkim wydarzeniu...
Czuje się tu ten pośpiech, a jednocześnie dziwny spokój
"bagaż doświadczeń " - bardzo intymny i szczery moment uchwycony w sercu ulicy
oo, czyli zagadka rozwiązana
albo szklany przycisk do papieru / bądź kieliszek
+++++
+++
bdb
BDB
Klimat jak z japońskiego haiku. Minimum formy, maksimum nastroju i ta hipnotyzująca aura wokół każdego pąka.
...ok, dno kufla z resztką piwa.
Nad Wartą obrodziło w obwarzanki. Cudnie !
Postać w mocnym punkcie. Świetnie wyczekany moment
... jak niżej.
Blue melody :)
Extra!
... podoba się.
Whisky w szklance :)
... niezłe, kolory dały pozytywny akcent.
Nostalgiczne
Tak, pięknie to wygląda w tym świetle
... fajnie namalowane.
...ciepło
Fajny POV :)
Dno szklanki/słoika?
PE proszę :)
Bdb
Fajne
Dobre
Fajne bardzo
Świetne ujęcie
I dobre foto...
Wygląda, jakby pilnował wejścia do świątyni, ale pewnie po prostu negocjuje cenę za pozowanie w myślach. Taki "egipski" koloryt. Dobry strzał!
Nostalgia za światem, który kiedyś tak nie pędził.
Jak dla mnie to zdjęcie ma bardzo filmowy nastrój. Wygląda to jak kadr z ostatniej sceny filmu o kimś, kto został sam ze swoimi myślami po wielkim wydarzeniu...
Czuje się tu ten pośpiech, a jednocześnie dziwny spokój
"bagaż doświadczeń " - bardzo intymny i szczery moment uchwycony w sercu ulicy
oo, czyli zagadka rozwiązana
albo szklany przycisk do papieru / bądź kieliszek
+++++
+++
bdb
BDB
+++
+++++
Klimat jak z japońskiego haiku. Minimum formy, maksimum nastroju i ta hipnotyzująca aura wokół każdego pąka.
...ok, dno kufla z resztką piwa.
Nad Wartą obrodziło w obwarzanki. Cudnie !
+++
Postać w mocnym punkcie. Świetnie wyczekany moment
... jak niżej.
+++++
+++
Blue melody :)
BDB
BDB
BDB
+++
Extra!
... podoba się.
Whisky w szklance :)
+++
+++++
+++
... niezłe, kolory dały pozytywny akcent.
Nostalgiczne
+++
Tak, pięknie to wygląda w tym świetle
... fajnie namalowane.
...ciepło
Fajny POV :)
Dno szklanki/słoika?
PE proszę :)
Bdb
Fajne
Fajne
Dobre
Fajne bardzo
Bdb
Bdb
Świetne ujęcie