Ostatnie komentarze


Świetne

3 mies.
...

Ładnie

3 mies.
Poranek

Fajne

3 mies.
Poranek

Dobre

3 mies.
Nida

ładnie

3 mies.
.

Dobre

3 mies.
1775244350778 albo okno Overtona

Gratuluję

3 mies.
1775244350778 albo okno Overtona

Super

3 mies.

Wyczuwa się klimat.

3 mies.
...

Fajna aura.

3 mies.
...

Ciekawie uchwycone stany emocjonalne.

3 mies.
Nida

Łady obraz, barwy.

3 mies.
...

Samotny sportowiec i milczące trybuny.

3 mies.
WR

Fajnie, że tak pusto.

3 mies.
1775244350778 albo okno Overtona

Nie kończący się pochód ludzkości.

3 mies.

Dlaczego pornkur? To normalny sposób rozmnazania się tych ptaków i nie tylko tych. Przyroda nie zna pojęcia pornografii, to zrobili ludzie

3 mies.

bardzo dobre, gratuluję ZD 👏👍👌

3 mies.
***

Super:)

3 mies.

Jaką techniką robiłeś? Czy tylko w Photoshop?

3 mies.

Zacne.

wczesną porą

Fajne :)

3 mies.
Nie ten kierunek

Fajny młynek !

3 mies.

Dzięki. Cieszę się, że się podoba.

3 mies.
Witając nowy dzień

Dziękuję.

3 mies.
Hermit’s cell

Dziękuję, w tym i za ZD. @rtur- ok. 3 minut

3 mies.
Niezapomniana...

bardzo ładne, miłe dla oka

Medinat Habu

dwie cywilizacje

3 mies.
Niebawem :)

też czekam:)

3 mies.
Nad wodą

+++

3 mies.
obieżyświat :)

extra

3 mies.
...

dobre

3 mies.
ukłon...

:))

3 mies.
1775244350778 albo okno Overtona

Kapitalny obraz. Brawo z błyskiem.

Poranne biegi

fajne

3 mies.
Poranny taniec

piękne światło

3 mies.
...

ładnie

3 mies.
Andrzej

Świetny portret.

...

Bee to jest jak kadr z filmu "Czarne słońca" Kult www.youtube.com/watch?v=FjC-korP-QI

3 mies.
K.

Przyjemnie płynie.

Zabawa rybim okiem

Dla mnie tak jest świetnie. Fajna forma. Ciekawy jestem bw.

Pięknie.

...

Sportowiec mimo woli:)

3 mies.
Medinat Habu

za rezon. +++:)

3 mies.
Mazury

+++:)

3 mies.
izolacja światów

Gołębie czują się dobrze:)

3 mies.

bdb+ Genialne!

3 mies.

Lubię takie kapelusze:)

3 mies.
Zabawa rybim okiem

Dobre, czy z cieni możesz jeszcze coś wyciągnąć?

3 mies.
Poranne biegi

Chodzi lisek koło drogi..:)

3 mies.
Rudzik

+++

3 mies.