Ostatnie komentarze


K.

ja jestem za

3 mies.
ukłon...

bdb

3 mies.
Poranne biegi

++++

3 mies.
...

+++

3 mies.
Poranny taniec

bdb

3 mies.
Zabawa rybim okiem

****

3 mies.
Wesołych Świąt!

:) kurczaki wymiatają

3 mies.
Majorka

bdb

3 mies.
***

+++

3 mies.
Kurczak?

+++

3 mies.
uliczka

mnie się podoba

3 mies.
Spacer wśród cieni II

+++

3 mies.
...

+++

3 mies.
"WHERE ICE HOLDS TIME"

+++

3 mies.
Poranek

Bardzo ładnie

3 mies.
Idzie się wiecznie, choć nie zawsze po coś.

Aj tam... skoki na kasę z finką za pasem nie robią na mnie wrażenia ;D

dobre

3 mies.
..

przyjemny, wieczorny nastrój

3 mies.
IMG_20260401_082923

i kadr i klimat +++

3 mies.
Street

Ciekawe

3 mies.
KWIETNIOWO

Lubię :) od razu przyjemniej się robi :)

3 mies.
Andrzej

Bdb

3 mies.
poranny patrol

Bdb

3 mies.
640

Dziękuję...

3 mies.
poranek...

Uwielbiam takie plany rozdzielone mgłą.

3 mies.
Aiguille du Midi

Piękne

3 mies.

Ładnie

3 mies.
...

Ciekawa ta stadionowa seria

3 mies.
           .

Dzieki sedeczne !

3 mies.
           .

Super!

KWIETNIOWO

Pięknie kadr wypełniony

Medinat Habu

Fajne bardzo

1775244350778 albo okno Overtona

Jest jak lubię. 100 myśli: o nikim w tłumie, o pogoni, o końcu, o przekraczaniu siebie, o, o , o ,o

wczesną porą

Nie dość, że linieją, to jeszcze poroży nie mają. Najbrzydsze są właśnie teraz. 😆

3 mies.
obieżyświat :)

mega!

3 mies.
CO MI ZROBISZ

fajny street

3 mies.
625

dla mnie superka

3 mies.
W ukryciu

Dzięki :)

3 mies.
obieżyświat :)

cudny

3 mies.
Nad wodą

Lekko górę bym przycięła :) Bardzo nastrojowo;)

3 mies.

Bdb

3 mies.
Andrzej

bdb+

3 mies.
Samotnik

fajnie

3 mies.

Bardzo nostalgicznie

3 mies.
Mały świat

Piękny świat.

3 mies.
Andrzej

fajny portret

3 mies.
640

świetne

3 mies.