Ostatnie komentarze


Śląsk vs Chrobry

+++!

3 mies.
Śląsk Wrocław vs Górnik Wałbrzych

dobre...! nawet bardzo...

3 mies.
amełykansky

paliwojady w baku... ;)

3 mies.
1000098844

+++

3 mies.
MOGILANY

bardzo...!

3 mies.
strażnik

znakomite...!

3 mies.
Zabierz mnie od ust-104

;)))

3 mies.
"Bibuła"

+++

3 mies.
jesień na szlaku...

Super światło, dobry kadr.

3 mies.
Na krótko przed odlotem....

Carramba

3 mies.
Vernazza

Pozytywnie miażdżące !!!!!!!!!

3 mies.
Poranny taniec

Żadnego Zenka :))))))

3 mies.
...

wciągło mnie... ;) ja jak na to patrzę to czuję się jak w życiu ostatnio..., brak czasu na cokolwiek prawie, w komentowaniu jestem jeszcze przed świętami... ;)...

3 mies.
...

Patrząc na Twoje kadry czuję się jakbym non stop w biegu był :)

3 mies.

Znajomo, ciekawie ujęte w kadr

3 mies.

Tonacja i kadr bdb

3 mies.
Poranny taniec

Bdb

3 mies.

Bdb :)))

3 mies.
.

Fajne

3 mies.

Lubię bardzo

3 mies.
***

pięknie baśniowo

3 mies.
**

Obserwator...wszystko widzi :)

3 mies.
Lublin - ul. Dominikańska

Fajne

3 mies.
Dźwięk ciszy ...

Mocne...

3 mies.
WR

Bdb

3 mies.
Simplon

Piękne foto

3 mies.
***

Zgadzam się.

3 mies.
OUT OF SYNC

Podoba się bardzo...:)

3 mies.
jesień na szlaku...

Ładne bardzo

3 mies.
Bałtyk

Podoba się

3 mies.
..

Fajne

3 mies.
Kwidzyn

Bdb

3 mies.
...

Dobre

3 mies.
Vernazza

Bdb

3 mies.
***

Piękna bajka....

3 mies.
...

jest nastrój

3 mies.

Podoba się

3 mies.

Bardzo misie :)

3 mies.
GOLGOTA

+++!

3 mies.
Henio

bdb

3 mies.

Gratki....Super jest :)

3 mies.
malowane światłem

wyszło to malowanie nadzwyczajnie...

3 mies.
Simplon

piękne miejsce, dobre światło-udane zdjęcie

3 mies.
Nida

mi też się podoba

3 mies.
Duchy Przeszłości

fajnie podane... +++!

3 mies.
jesień na szlaku...

urocze !

3 mies.
Kwidzyn

trafia do mnie

3 mies.
Vernazza

pysznie !

3 mies.
1483

+++

3 mies.
Portret z asystentkami :)

jak niżej ;))

3 mies.