Ostatnie komentarze


polowania czas

mega

***

pięknie

Vernazza

genialne!

..

bardzo fajne! mega miejsce!

jesień na szlaku...

bardzo ładnie

Simplon

Bardzo dobre!!

Dźwięk ciszy ...

Mocne!

Zimowa końcówka -2.

bdb

3 mies.
Kwiatki

++++

3 mies.
what you can't see

++++

3 mies.
Na krótko przed odlotem....

bdb

3 mies.
Pokolenia

bdb

3 mies.
...

w co Ty byłeś ubrany, że Ci tak wszyscy zdjęcia robią...? ;)

3 mies.
FRANEK (VI)

kolejne bdb z serii...

3 mies.
Do Zamku Wiśnicz

ciekawie...

3 mies.
Rysy

+++

3 mies.
Akrobatka

Kermit? bdb!

3 mies.
Wiosenne rozlewisko

piękne ZD! Gratuluję...!

3 mies.
Przymrozek

za marpie...

3 mies.
_MG_0778-6

jak niżej

3 mies.
wb bw

no i... super!

3 mies.
_MG_3757-2

bdb portret komunikacyjny... ;)

3 mies.
Rudzik

mega fajne

3 mies.
||..|||

bdb!

3 mies.
impresja polaroidowa

+++!

3 mies.
Modraszka

za damianski'm !!!

3 mies.
Janusz

świetne, takie... naturalne

3 mies.
biedronka

świetnie, że właśnie tak pokazana...

3 mies.

†††!

3 mies.
Body Landscape

ciekawa okolica... ;P

3 mies.
1000098934

plusy dodatnie... ;)

3 mies.
Spojrzenie...

za marpie...!!!

3 mies.
Drzwi

czuję, że nas w balona robisz... ;)

3 mies.
Tomasz łowca

złowione chyba dosyć dawno... ;)

3 mies.
***

+++

3 mies.
Tatrzański Matterhorn

każdy ...horn jest OK ;))

3 mies.
546

fajne cienie...

3 mies.
Matterhorn o poranku

za amigamedia

3 mies.
...

lubię bąbelki... ;)

3 mies.
...

wyobraziłem sobie peleton na takich rowerach... ;)

3 mies.
Darek

jak niżej...

3 mies.
March afternoon...(2)

świetne jest !!!

3 mies.
Przylaszczka

efektownie podana...

3 mies.
runner

bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze, miło mi bo jednak to coś innego niż zazwyczaj :)

...

jak to pisze papa... plusy dodatnie ;))

3 mies.
I walk away and play it safe ...

bdb!

3 mies.
Lublin

+++!

3 mies.