Ostatnie komentarze


makowy zachód

Lubię ten makowy czas.

Ulotność

mam 44-2, ale piszą ludzie, że ten lepszy

3 lat
Uliczna Brac

Świetny portret. Gratuluję ZD:)

3 lat
...

lubię tę mgiełkę

3 lat
image_6483441 (2)

fajne to ;-)

3 lat
ABY DO WAKACJI...

podoba się: i kadr, i uchwycony moment

3 lat
czerwony maj

Podoba

3 lat
makowy zachód

Bdb

3 lat
Brodziec piskliwy 4

Ładnie

3 lat
makowy zachód

Piękności :)

3 lat
Sztormowy dzień

Świetny kadr

3 lat
*

@Mariuszga, dobre skojarzenie :)

3 lat
Łącznie...

W zielonym morzu traw...

3 lat
SOK Z ŻUKA

Dzięki za porcję wiedzy. Scena dobrze uchwycona

3 lat
Na zakręcie

Świetnie podane

3 lat
Drabinka

Dziękuję za komentarze i DNO :) @Rezon - tonacja B&W trochę z konieczności, bo jestem fanką koloru. No ale tu akurat w kolorze wyglądało mało ciekawie, za du...

3 lat
Gdy nastaje noc budzą sie Demony

fajny koncept

3 lat
Janek

ale gościu

3 lat
...

szałowo wygląda

3 lat
Przy wodospadzie

+++

3 lat
Uliczna Brac

Gratuluję ZD! Dobry portret.

3 lat
-

reszty możemy się tylko domyślać ...

3 lat
Kaszuby

ekstra

3 lat
Sztormowy dzień

Się dzieje się

3 lat
makowy zachód

Urocze, uwielbiam maki :)

3 lat
SOK Z ŻUKA

kapitalne foto

3 lat
Na zakręcie

świetny dobór formy do treści

3 lat
Sztormowy dzień

ładny kadr i rozmycie wody

3 lat
Ulotność

Lubię bardzo...:)

3 lat
Poranek.

Bardzo misię...

3 lat
*

Super :)

3 lat
Na zakręcie

Pięknie....jak obraz...Bardzo misię :)

3 lat
Na zakręcie

Aleee klimacior. Mega.

3 lat
Zupy w proszku :)

Zupka chińska w proszku nabiera tu zupełnie innego znaczenia, albo gorący kubek :D

3 lat
Oia.Widok ze środka kaldery z poziomu wody

Ano tak.Tu wrociłem po 13 latach.

SCHADZKA

Aż mnie dreszcz przeszedł, świetne foto!

3 lat
...

Dziękuję bardzo za odwiedziny i wyróżnienie :) Pozdrawiam:)

3 lat
czerwony maj

Bardzo przyjemne

3 lat
Dzem

Też mi się ZZ Top skojarzyło

3 lat
SCHADZKA

super

3 lat
KUP TERAZ

dobre

3 lat
Brodziec piskliwy 5

elegancko jak zawsze

3 lat
Królowa Śniegu ;)

super

3 lat
Uliczna Brac

graty ZD :)

3 lat
Zupy w proszku :)

Szedłem tu jesc ale zrezygnowałem:)

Królowa Śniegu ;)

Woman in black by Uriah Heep. Tak mi przyszlo na mysl:)

Mr Lonely

Podoba sie.

Poranek.

Ladnie.

*

Tak jak poprzednie. Bardzo dobre.

SOK Z ŻUKA

Popija w ładnym świetle.