Lubię ten makowy czas.
mam 44-2, ale piszą ludzie, że ten lepszy
Świetny portret. Gratuluję ZD:)
lubię tę mgiełkę
fajne to ;-)
podoba się: i kadr, i uchwycony moment
Podoba
Bdb
Ładnie
Piękności :)
Świetny kadr
@Mariuszga, dobre skojarzenie :)
W zielonym morzu traw...
Dzięki za porcję wiedzy. Scena dobrze uchwycona
Świetnie podane
Dziękuję za komentarze i DNO :) @Rezon - tonacja B&W trochę z konieczności, bo jestem fanką koloru. No ale tu akurat w kolorze wyglądało mało ciekawie, za du...
fajny koncept
ale gościu
szałowo wygląda
+++
Gratuluję ZD! Dobry portret.
reszty możemy się tylko domyślać ...
ekstra
Się dzieje się
Urocze, uwielbiam maki :)
kapitalne foto
świetny dobór formy do treści
ładny kadr i rozmycie wody
Lubię bardzo...:)
Bardzo misię...
Super :)
Pięknie....jak obraz...Bardzo misię :)
Aleee klimacior. Mega.
Zupka chińska w proszku nabiera tu zupełnie innego znaczenia, albo gorący kubek :D
Ano tak.Tu wrociłem po 13 latach.
Aż mnie dreszcz przeszedł, świetne foto!
Dziękuję bardzo za odwiedziny i wyróżnienie :) Pozdrawiam:)
Bardzo przyjemne
Też mi się ZZ Top skojarzyło
super
dobre
elegancko jak zawsze
graty ZD :)
Szedłem tu jesc ale zrezygnowałem:)
Woman in black by Uriah Heep. Tak mi przyszlo na mysl:)
Podoba sie.
Ladnie.
Tak jak poprzednie. Bardzo dobre.
Popija w ładnym świetle.
Lubię ten makowy czas.
mam 44-2, ale piszą ludzie, że ten lepszy
Świetny portret. Gratuluję ZD:)
lubię tę mgiełkę
fajne to ;-)
podoba się: i kadr, i uchwycony moment
Podoba
Bdb
Ładnie
Piękności :)
Świetny kadr
@Mariuszga, dobre skojarzenie :)
W zielonym morzu traw...
Dzięki za porcję wiedzy. Scena dobrze uchwycona
Świetnie podane
Dziękuję za komentarze i DNO :) @Rezon - tonacja B&W trochę z konieczności, bo jestem fanką koloru. No ale tu akurat w kolorze wyglądało mało ciekawie, za du...
fajny koncept
ale gościu
szałowo wygląda
+++
Gratuluję ZD! Dobry portret.
reszty możemy się tylko domyślać ...
ekstra
Się dzieje się
Urocze, uwielbiam maki :)
kapitalne foto
świetny dobór formy do treści
ładny kadr i rozmycie wody
Lubię bardzo...:)
Bardzo misię...
Super :)
Pięknie....jak obraz...Bardzo misię :)
Aleee klimacior. Mega.
Zupka chińska w proszku nabiera tu zupełnie innego znaczenia, albo gorący kubek :D
Ano tak.Tu wrociłem po 13 latach.
Aż mnie dreszcz przeszedł, świetne foto!
Dziękuję bardzo za odwiedziny i wyróżnienie :) Pozdrawiam:)
Bardzo przyjemne
Też mi się ZZ Top skojarzyło
super
dobre
elegancko jak zawsze
super
graty ZD :)
Szedłem tu jesc ale zrezygnowałem:)
Woman in black by Uriah Heep. Tak mi przyszlo na mysl:)
Podoba sie.
Ladnie.
Tak jak poprzednie. Bardzo dobre.
Popija w ładnym świetle.