Ostatnie komentarze


....

to/ takie lubię i cenię.

3 lat
Pokaz lotniczy

Całkiem dobre! I synchro, i kadr. Chyba niezasłużenie pominięte nieco.

3 lat
Samotny skiturowiec

Wszystko już napisano poniżej.

3 lat
Morawski minimalizm

Bardzo dobre

3 lat
-

Dziękuję za komentarze! Ptaki dołożone, a spacerowicza przesunąłem do centrum kadru.

3 lat
Sułoszowa

Gratki :)

Kopciuszek

mam skojarzenie z Maddie Ziegler (tej z teledysków SIA)

3 lat
Komiks

Kolory w czerni bieli. Trudne, ale tu to widać:)

3 lat
Japońska dziewczynka - opcja 2

Wczoraj Witek odszedl na Wieczny Plener. Czlowiek, ktory zawsze mial otwarte serce i madre slowo dla innych. Dobrego Światla Przyjacielu!

3 lat
Latarniowiec pospolity

Serio taka latarnia? To jakiś abstrakcyjny, uliczny projekt rzeźbiarski:))

3 lat
Kopciuszek

Zacne foto !

Marcelina

Ciekawa praca !

Latarniowiec pospolity

Swietne !

Uliczna Brac

Dziekuje Wszystkim..

uliczne portrety

Dziekuje Wszystkim ..

Lub-Lin

Dzięki za DNO 😊

3 lat
Valetta

Ciekawe z wyjaśnieniem Rezona :-)

Komiks

Kontrola ruchu :-)

Zupy w proszku :)

O 1000 zeta drożej u nas....

I nadal dumnie...

Wrasta w tło :-)

12P/Pons-Brooks

Nieźle wykiełkowała w gwiezdnym pyle :-)

Mróweczki

Mutualizm między mszycami i mrówkami. Dobrane towarzystwo :-)

Komiks

Dobre:)

3 lat
Preikestolen, Norwegia

Mocarne foto...

3 lat
czerwony maj

Lubię bardzo:)

3 lat
Latarniowiec pospolity

No... bomba...rewelka foto:D

3 lat
Marcelina

Bardzo misię:)

3 lat
**

Super:)

3 lat
Zupy w proszku :)

Chyba trupy w proszku ;P

3 lat
Komiks

Jest co czytać...

3 lat
Dzem

Fajne foto. Oni prawie jak ZZ Top wyglądają :D

3 lat
Toruń

Sztos!!!

***

Niesamowite

Samotny skiturowiec

Coś pięknego!

Sułoszowa

Sztos

czerwony maj

Mi sie ta tonacja b podoba

Preikestolen, Norwegia

a_Pole: Z tą odwagą to sam nie wiem, bo patrząc na to z boku to mógłbym sam powiedzieć, że raczej skrajna głupota ;) Jednak jakaś dziwna siła (i zamiłowanie do ...

czerwony maj

Uwielbiam maki. Są niezwykle malarskie :)

Di......no

Badania nad wykorzystaniem dronów w usługach szybkich dostaw trwają. Gdzieś muszą przy sklepie lądować. Ciekawostka: https://www.evolo.us/the-hive-drone-skysc...

Preikestolen, Norwegia

zdjęcie znakomite, a odwaga autora to już odrębny temat

3 lat
Preikestolen, Norwegia

Podziwiam i zdjęcie i odwagę :-) Niesamowity widok.

MANNA Z NIEBA...

Ona lapie on liczy :)

gdy zachodzi...

Lubie

Na Spiszu

Graty

Lub-Lin

Graty

morskie duszki

Graty

-

BDB

Kopciuszek

+++

Di......no

pierwsze slysze:)