Moj czesto odwiedzany sklep.
Piękne zdjęcie. Wulkaniczny krajobraz i niebo o zmierzchu tworzą nostalgiczną atmosferę.
Bardzo miłe.
Rzeka światłości.
Spojone wodą :-)
Red Arrows-mistrzowie powietrznych szalenstw,zgrabna fota......:)
Sa takie miejsca gdzie nam dech zapiera,ogrom gor swietnie pokazany........:)
Dzem to jest to!!!! zgrabna fota koncertowa.....:)
Fotogieniczna bestia,gratki.....:)
Ladny zachodzik.....:)
Bardzo na tak......:)
Zgrabniocha w ladnym swietle zlapana.....:)
Pięknie ujęte uczucie, więź.
fajne - i podziw, ze wciaz Wam sie chce :)
Pięknie wszystko zgrane.
Spokojny, a nawet kojący nastrój.
Piekne :)
Świetne foto, porusza...
Czadzik!
super
Graty ;)
Podoba się:)
Bez statystów w tle to jednak bezcenne.
Super klimacik
Bardzo misię...
Super:)
Bardzo ładnie ustrzelona...
Jest klimacik:)
:) Z tym znakiem jest kompletne.
Po prostu... świetne!
Ładnie:)
Perfekcyjnie wykorzystane możliwości starocia ;)
Klimaty iście świąteczne :)
Dobre!
dziękuję :)
Marek Lapa :)
dzięki Kazkar :)
Bardzo przyjemna fotografia.
Mam jedno skojarzenie: The Cure - Lullaby... https://www.youtube.com/watch?v=ijxk-fgcg7c
"I tylko taką mnie ścieżką poprowadź..Gdzie śmieją się śmiechy w ciemności"...Gratuluję wyróżnienia...tłoku chciałem uniknąć, stąd zwłoka :)
Malownicze
Już kiedyś pisałem o tej fotografii, że to majstersztyk. Doskonałe!
Podoba mi się taka niska perspektywa
Bdb
Face Mesh w gotowości.
Powodzenia życzę! Zdjęcie bdb.
Mariuszga, niewątpliwie racja :)
Zamiast bezmyślnie dać się porwać nurtowi wydarzeń, czasem warto przejść przez chwiejny most własnych decyzji :-)
Dobrze ze wrociles mistrzu fotografi otworkowej :)
Musze tez sprobowac fryzjerskich fot :)
Moj czesto odwiedzany sklep.
Piękne zdjęcie. Wulkaniczny krajobraz i niebo o zmierzchu tworzą nostalgiczną atmosferę.
Bardzo miłe.
Rzeka światłości.
Spojone wodą :-)
Red Arrows-mistrzowie powietrznych szalenstw,zgrabna fota......:)
Sa takie miejsca gdzie nam dech zapiera,ogrom gor swietnie pokazany........:)
Dzem to jest to!!!! zgrabna fota koncertowa.....:)
Fotogieniczna bestia,gratki.....:)
Ladny zachodzik.....:)
Bardzo na tak......:)
Zgrabniocha w ladnym swietle zlapana.....:)
Pięknie ujęte uczucie, więź.
fajne - i podziw, ze wciaz Wam sie chce :)
Pięknie wszystko zgrane.
Spokojny, a nawet kojący nastrój.
Piekne :)
Świetne foto, porusza...
Czadzik!
super
Graty ;)
Podoba się:)
Bez statystów w tle to jednak bezcenne.
Super klimacik
Bardzo misię...
Super:)
Bardzo ładnie ustrzelona...
Jest klimacik:)
:) Z tym znakiem jest kompletne.
Po prostu... świetne!
Ładnie:)
Perfekcyjnie wykorzystane możliwości starocia ;)
Klimaty iście świąteczne :)
Dobre!
dziękuję :)
Marek Lapa :)
dzięki Kazkar :)
Bardzo przyjemna fotografia.
Mam jedno skojarzenie: The Cure - Lullaby... https://www.youtube.com/watch?v=ijxk-fgcg7c
"I tylko taką mnie ścieżką poprowadź..Gdzie śmieją się śmiechy w ciemności"...Gratuluję wyróżnienia...tłoku chciałem uniknąć, stąd zwłoka :)
Malownicze
Już kiedyś pisałem o tej fotografii, że to majstersztyk. Doskonałe!
Podoba mi się taka niska perspektywa
Bdb
Face Mesh w gotowości.
Powodzenia życzę! Zdjęcie bdb.
Mariuszga, niewątpliwie racja :)
Zamiast bezmyślnie dać się porwać nurtowi wydarzeń, czasem warto przejść przez chwiejny most własnych decyzji :-)
Dobrze ze wrociles mistrzu fotografi otworkowej :)
Musze tez sprobowac fryzjerskich fot :)