Ostatnie komentarze


Wicie

Piękny obraz

3 lat
molo

Ładnie pokazane

3 lat
...

przemyślane foto

3 lat
Oko w oko z komarem

Kapitalny moment

3 lat
Gialos port, Stary Port  w Firze.

Super miesca odwiedzasz.

Poranek

Klimat jest swietny. Widze, ze lubisz odwiedzac to miejsce.

Rejs o zachodzie

Podoba sie choc osobiscie odcialbym gore i zrobil panorame.

Sandomierskie zaułki

Bdb.

Ewa

Wydaje sie byc zaskoczona. Fajne.

Wicie

Ladnie.

molo

Bdb.

...

Swietne!

Zapach lawendy

Swietne kolory i kontrast.

makowy zachód

Bardzo atrakcyjne zaserwowana sezonowa klasyka :)

3 lat
Powiązania

:) Dzięki i pozdrawiam oczywiście.

3 lat
...

Super miejscówka pokazana perfekcyjnie.

3 lat
Wicie

Efektowne!

3 lat
...

Świetny ten kwadracik!

3 lat
I gdzie ten samolocik?

Fajnie podzielone na okna zdarzeń :-) Dobre zdjęcie i tytuł.

skąpana w porannej rosie

W szklanej bańce

3 lat
Lofoty

Czadzik

3 lat
Sandomierskie zaułki

Swój kamyczek do koszyka pochwał dorzucam.

3 lat
Sandomierskie zaułki

Świetne

3 lat
molo

Super

3 lat
...

Bardzo fajny kadr

3 lat
...

super

3 lat
Rejs o zachodzie

Ładnie :)

3 lat
Sandomierskie zaułki

Bardzo misię :)

3 lat
Jesus Christ Superstar

Dzięki za wyróżnienie :D

Spotkany na parkingu

Super!

3 lat
Sułoszowa

Odjazdowe!!!

3 lat
Na zakręcie

Bardzo lubię!

3 lat
Sandomierskie zaułki

Swietne!

3 lat
Rejs o zachodzie

Bdb

3 lat
Na Santorini.

Bdb

3 lat
Sandomierskie zaułki

Bdb

3 lat
Lucy

Dzięki!

3 lat
-

dzięki a_Pole!

3 lat
Sandomierskie zaułki

.. i znowu pięknie

3 lat
Uliczna Brac

"Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów."

3 lat
Poranek

urokliwe miejsce

3 lat
Rejs o zachodzie

Fajne słońce :)

3 lat
Lofoty

+++++

3 lat
w pułapce

dobre

3 lat
Gialos port, Stary Port  w Firze.

świetne ujęcie

3 lat
Poranek

jest klimat

3 lat
Pokolenia

dość pospolity motyw

Uliczna Brac

Świetny portret, jak to ktoś kiedyś powiedział: twarz wyrzeźbiona życiem, pozdrawiam

W głębinach

Delfiny

...

Daje do myslenia. Podoba sie bardzo.