Ostatnie komentarze


Tokyo Drift :)

Dobre

Fajne

Wędrowiec Botswany

@Mario7 - dziękuję.

3 mies.
Mazurkówna

++++++++++++++++

3 mies.
Sasanka

+++++++++++++++++++++

3 mies.
martwa natura z jarzębiną i morelami

maro... miło, że moje domowe zabawy w gorszy sort fotografii jakim są martwe natury, na chwilę zatrzymały :)

3 mies.
Zakurzony

Świetne.

3 mies.
"FROZEN TIDES OF LIGHT"

Znakomite, gratulacje ZD!

3 mies.
"FROZEN TIDES OF LIGHT"

Dziękuję za wyróżnienie, bardzo mi miło:)

Dziękuję pięknie wszystkim dziękuję za DNO :)

3 mies.
LU

Gratuluję

3 mies.
Dziś rano

Dziękuję za DNO

3 mies.
W świecie cudów.

Kapitalny neon i tytuł do tego obrazka...

3 mies.
Little egret

bdb +++

3 mies.
uszatek

przepiękny model, cudny kadr - dla mnie SUPER !!!

3 mies.
:

za Marią +++

3 mies.
....

Świetna robota 👏👏👏👍👌

3 mies.
Sasanka

znakomite 👌

3 mies.

DOBRE !!!

3 mies.
Zięba

jakby Ćwierkał: czego tu !!!😂 , świetna fotografia, piękne kolory i GO 👏👏👏

3 mies.
willa

+++!

3 mies.
W pogoni

piękny moment 👏

3 mies.
Poranna gimnastyka

bardzo fajne 😁👍

3 mies.
...

w stronę światła... - świetne !!!

3 mies.
...

+++++!

3 mies.
W świecie cudów.

dobre

3 mies.
Little egret

+++

3 mies.
uszatek

++++

3 mies.
Czarek

świetne

3 mies.
:

ach te czarne koty

3 mies.
...

fajne

3 mies.
Sasanka

bdb+

3 mies.

+++

3 mies.
Zachód słońca w B&W

dobre

3 mies.
Zięba2

bardzo+

3 mies.
Zięba

ziębulec, braciszek

3 mies.
W pogoni

wow

3 mies.
"FROZEN TIDES OF LIGHT"

bdb+

3 mies.
PPMaster

fajne

3 mies.
dziewiąte życie

bdb+

3 mies.
...jeden kadr, cztery historie

fajnie poukładane

3 mies.
Poranna gimnastyka

fajne

3 mies.
...

+++

3 mies.
...

pięknie

3 mies.
Szkice

+++

3 mies.

świetne

3 mies.
... wiosenne szkice

+++

3 mies.
.

dobre

3 mies.
Tajemniczy ogród

klasa

3 mies.
Pobłądziłem

tak pobłądzić to wielkie szczęście :)

3 mies.