Ostatnie komentarze


Głęboko w Afryce

Extra Dzięki.

3 mies.
Głęboko w Afryce

@papajedi - Głębokość Botswany :)

3 mies.
PPMaster

Dobrze jest. Działasz w swojej przestrzeni i robisz to na prawdę dobrze. Wypracowałeś już dawno swój styl i niczego nie musisz udowadniać. Styl może się podob...

PPMaster

Zupełnie teoretycznie, gdybym podjął to wyzwanie. Teoretycznie.

3 mies.
Spacer

Piękna ta miejscówka :)

Czarek

Ładne

3 mies.
Łazienkowe kwiaty

ładna go

3 mies.
Little egret

Ładne

3 mies.
Przylaszczka

Ładne W końcu fioletowa.

3 mies.
...

Ładne

3 mies.
Zięba2

Pięknie uchwycone. Czy trzeba dużo cierpliwości, żeby takiego upolować?

PPMaster

Ale co?

....

W ładnym swietle :)

3 mies.
Spacer

Piekny klimat :)

3 mies.
....

+++

3 mies.
zaczarowany ołówek x2

Bdb

3 mies.
 Zamieszkać w Sedonie

No cóż, jeśli ktoś nie wierzy w Boga, to wierzy w byle co. 😃

3 mies.
Głęboko w Afryce

Jak głeboko?

3 mies.
 Zamieszkać w Sedonie

Ech...i na Ciebie przyjdzie czas...no jeszcze nie teraz.

3 mies.
LU

Fajne

 Zamieszkać w Sedonie

Szarlataneria. 🙂

3 mies.
Serce z lodu

Bdb

początek wiosny

Bardzo fajny kadr

Strażnik

+++

3 mies.

+++

3 mies.
Mazurkówna

Ładnie zagląda.

3 mies.
LU

Super jest!

3 mies.
LU

Bardzo mi się podoba!

3 mies.
PPMaster

A tak zupełnie teoretyzując. Jakby to miało wyglądać. Oczywiście zupełnie teoretycznie.

3 mies.
 Zamieszkać w Sedonie

Yo...to są fakty a nie wiara .

3 mies.
 Zamieszkać w Sedonie

Eeee, ja w nią nie wierzę. 😃

3 mies.
 Zamieszkać w Sedonie

Ta bajka jest każdego z nas...

3 mies.
 Zamieszkać w Sedonie

Ostatnią rzeczą jaka mnie na Wawelu interesuje jest ten rzekomy czakram. To nie moja bajka. Wawel to dla mnie miejsce mocy, ale w zupełnie innym znaczeniu. 🙂

3 mies.
 Zamieszkać w Sedonie

Też dobry wybór...jest jeszcze kilka miejsc u nas. w mojej okolicy to Odry i Wesiory.

3 mies.
Strażnik

++++

3 mies.
Kwiczoł

++++

3 mies.
Co za pogoda; ręce opadają!

bdb

3 mies.
Przylaszczka

fajne

3 mies.
Bruarfoss

++++

3 mies.
 Zamieszkać w Sedonie

Ciekawy opis. Jednak nie wybiorę się tam - bliżej mam czakram wawelski. :D

3 mies.
WIOSNA I JESIEŃ ŻYCIA

@Blueman - dzięki, miło to czytać :) staram się łapać chwile ulotne, bo z nich składa się nasze życie...

3 mies.
...

BDB

3 mies.
...

BDB

3 mies.
Poranna gimnastyka

BDB

3 mies.
...jeden kadr, cztery historie

BDB

3 mies.
dziewiąte życie

BDB

3 mies.
"FROZEN TIDES OF LIGHT"

GRATULACJE !

3 mies.
Początki Rewolucji

:-) ... Zajefajne !

3 mies.
W pogoni

BDB

3 mies.
Rower  Błażeja

... dobre

3 mies.