Co to?

Co to?

Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

Dla ułatwienia dodam tylko, że zdjęcie jest plenerowe, nic nie wycinałem, tylko kadrowałem i trochę podkręciłem kolory. Cyfrówka CASIO QV-3500EX, obróbka GIMP.

Komentarze

Dzięki Tips... Największą nagrodą dla mnie jest Twoja obszerna krytyka pod moim portretem... Miło poczytać, dzięki:)

TY
TYGRYSSSIATKO21 lat temu

    mi sie podoba... nie wiem co to ale fajnie działa graficznie

    Intruz21 lat temu

      Nic tylko przytoczyć sławetny cytat z Rejsu w wykonaniu Maklakiewicz..."No i Panie, i kto za to płaci?? Pan płaci, Pani płaci, my płacimy... to są nasze pieniądze proszę Pana... społeczeństwo...społeczeństwo proszę Pana...." >] i tym jakże optymistycznym akcentem pragnę zakończyć blok rozrywkowy... Dobranoc... "... a teraz kochane dzieci pocałujcie misia w [p]upe" >]

      Intruz21 lat temu

        Ja również zgłaszam się z podziekowaniami za nagrodę... czuje sie wyrozniony... Musze sie przyznac, ze nie do konca odbieralem to jako konkurs... przynajmniej nie swiadomie... post moj był chwilową inspiracją... ciesze sie, ze wielu przyniósł tyle radości... Jeszcze raz dziekuje i gratuluje pomysłowości... >] Buehehehehehehheheheh

        NS
        Nina Skołucka21 lat temu

          yyy, ale jaja! Mam barrrdzo podobną fotke, ale nie umieściłam jej na PF. Może kiedyś to zrobie... pozdr!

          siwis21 lat temu

            Obrazek sam z sobie niezły, a i zabawa miła... Pzdr :{)

            RN
            Rnaapp21 lat temu

              Bardzo dobre - przypomina mi tunel kolejowy ;-) Ale widać, że jest to drabinka wejściowa na jakiś komin :-) Porównaj to zdjęcie z moim - 542796 - podobna perspektywa ;-) W twojej fotce podoba mi się światło, kadr - precyzyjny, no i ziarno :-) Zawsze lubiełem takie perspektywiczne patrzenie na świat :-) BDB !!!!! :-)

              Ania Bujko21 lat temu

                :-))) najzabawniejsze i najbardziej zagadkowe portfolio na plfoto. Pozdrawiam :)

                raffles21 lat temu

                  uuuuuuuuu.... spóźniony kompletnie. nie załapałem się na konkurs, choć pewnie tipsowe jury wykluczyłoby mnie z konkurencji ( ten silos parokrotnie już widziałem ). nie załapałem się na ogłoszenie wyników i teraz tylko relację czytam i oczywiście nie byłem świadkiem wszystkich wystąpień dziękczynnych. Tipsie póść mi przynajmniej SMS'a, że można o nagrody powalczyć :-) A tak swoją drogą czy to nie przypadkiem jakieś schody do nieba? Pozdrawiam.

                  Pioog21 lat temu

                    Totalnie kosmiczne wrażenie. Wejście do Drugiego Świata... Super!

                    SL
                    Stefan L21 lat temu

                      widze swiatelko w tym tunelu

                      TylkoSpokojnie21 lat temu

                        fajna perspektywa :) Bdb-

                        pajok21 lat temu

                          fajne. Pozdraiwma i zapraszam do siebie.

                          AN
                          Anavera21 lat temu

                            Hej! Lekcja historii... jest u dorawoj. Anna

                            IG
                            iglasta21 lat temu

                              :D He... świetna geometria, super pomysł... Ja na konkurs też się spóźniłam :( czekam więc na następny :))

                              mAckoj21 lat temu

                                Dziękuje za tego Tipsara. To wielkie zaskoczenie dla mnie :) Postaram się nie zawieść, oby ten Tipsar zmobilizował mnie do większej pracy. Dedykuje go wszystkim plfotowiczom! Pozdrawiam!

                                BA
                                brak autora21 lat temu

                                  ciemna masa ze mnie nie załapałem że tu konkurs sie toczy i mozna coś wygrać .. eeee następnym razem moze bede bardziej uważny :) Tak po czasie stwrdzam ze to tunel czasowy, na koncu jest niewidzialna gołym okiem granica lini czasu i przejscie do innego wymiaru ;)

                                  AN
                                  Anavera21 lat temu

                                    Hej! Bardzo mi miło, i jestem zaskoczona, i dziękuję za nagrodę specjalnego Tipsara. Cóż powiedzieć, zagadki lubię, skojarzenia też, a i fajną zabawę na plfoto również. Wszystkich serdecznie pozdrawiam w szczególności Samego Autora. Anna

                                    DeCha21 lat temu

                                      ..jej.mnie śnieg zasypał i dopiero się odkopałam! Ale byłam,widziałam!

                                      OliviaR21 lat temu

                                        Ooooo.... to ja się spóźniłam ... ;( ;( ;( ;(

                                        Tips_Senior21 lat temu

                                          Witam wszystkich, którzy zechcieli wejść na to zdjęcie i wziąść udział w zabawie. Oczywiście, zdjęcie jest żartem, ale z żalem stwierdzam, że właściwie poniosłem klęskę. Może niezbyt fortunnie sformułowałem pytanie. Pominienem zapytać "Co to może być?". Miałem nadzieję na odpowiedzi w stylu "Tunel ze świetlistym zakończeniem jak w Życie po życiu"; "Gotowa do użytku śluza, łącząca Skaylaba z Sojuzem na orbicie" czy "Fragment wizualizacji projektowanego podwodnego tunelu przez kanał La Manche". Niestety, prawie wszyscy widzieliście w zdjęciu tylko zwyczajną drabinę. Pora więc na wręczenie nagród (jeśli kiedyś zorganizujemy Wielki Zlot Uzależnionych od PLFOTO to wręcze je osobiście). Oskary jeszcze świeże, więc niech nagrody nazywaja sie Tipsary. Panie, Panowie, Szanowni Goście! Tipsara w kategorii "Najtrafniejsza odpowiedź" otrzymuje ________ Darek Marcinkowski. To rzeczywiście jest drabina na silos (nie na komin ani budynek). Tipsara w kategorii "Najzabawniejszy post" otrzymuje _________ Intruz. Jego post natchnął mnie do "wręczenia" Tipsarów. Tipsara w kategorii "Najlepsza interpretacja" otrzymuje _______ wspólnie Małgorzata Kalbarczyk i mAckoj. Oni najorginalniej rozważali zawartość zdjęcia. Tipsara specjalnego "Post najsympatyczniejszy dla autora" otrzymuje Ansa. Wszystkim innym gratuluje udziału i zapraszam do nastepnych edycji konkursu (Obiecuję, ze będą). Dla dociekliwych - to drabina na silos PVC, wysokość 14 metrów, zdjęcie robiłem z poziomu jednego metra. Ze szczytu silosów widać Warte i z tamtąd robiłem zdjęcie z życzeniami noworocznymi. Pozdrowienia dla wszystkich gości!

                                          mAckoj21 lat temu

                                            Moim zdaniem jest to ciekawa fotografia. Może banalne, ale jak inni wspominają było już takich wiele. A przecież gdybyśmy nie mogli powtarzać się na plfoto, to została by garstka. Zresztą ja takiego zdjęcia jeszcze nie widziałem, więc nie narzekam na ten temat :) Jeśli chodzi o zdjęcie to mam dziwne wrażenie jakby ta drabina odchylała się od pionu, tzn. oddalała się od tajemniczego obiektu na którego szczyt pozwala się dostać. Zapewne okaże się, że zdjęcie przedstawia coś na co nikt nie wpadł. Ogólnie drabina nie wydaje się długa, ale osłona dla wchodzącego po tej drabinie świadczy o jakimś grożącym niebezpieczeństwie. Co to może być? :)

                                            Arkantoss21 lat temu

                                              wyglada jak jakas grafika a nie zdjecie:/

                                              AN
                                              Anavera21 lat temu

                                                Cześć MW! Dawno nie byłam u Ciebie, a Ty znów coś nowego i ciekawego wymyśliłeś... Kolor piękny. Kadr wspaniały. Aż chciałoby się tam wejść. Dla mnie to jest pięknie pokazana przestrzeń bezpieczeństwa, droga... Bardzo mi się podoba. Pozdrawiam. Anna.

                                                AR
                                                arkjus21 lat temu

                                                  drabinka na kominie a co do zdjecia: podoba mi sie jego estetyczne wykonanie i precyzyjne wykadrowanie

                                                  A mnie sie podoba, moze dlatego że mało takich widziałam (moze mi umknęły). Przyglądam sie i..dla mnie to zdjęcie można oglądać w różnych łaszczyznach. Przyznaje bez bicia że ja takie lubię.

                                                  BA
                                                  brak autora21 lat temu

                                                    Moze tu nie ma jakieś akcji, klimatu, ale nie mozna fotce odmówić oryginalności. Ma charakter swój, bardzo milo mi sie na nią patrzy. Stalowa konstrukacja ładnie wprowadza oczy w góre nieba :) sądze że to dobre zdjecie,odmienne od większości.pozdrowionka słone i jodowane :)

                                                    Intruz21 lat temu

                                                      No niestety... fota jak mało, która z Twojego folio bez treści....nuda... nic się nie dzieje...dialogi bardzo niedobre... brak akcji.... patrze w lewo, patrze w prawo... dłużyzna proszę Pana... siedzę sobie w kinie... tak patrze.... na to patrze... i aż mi się chce wyjść z kina... i wychodzę... >] Umówmy się... stać Cię na wiecej... Pozdrawiam!!

                                                      pablooo21 lat temu

                                                        witam, musze niestety powiedziec ze jestem rozczarowany i ta fotka do mnie specjalnie nie przemawia, niestety nie widze w niej nic poza zwykła przypadkowa drabina prawdopodobnie na jakims zbiorniku lub kominie ktory za nia widac. czekam na jakies nieco ambitniejsze fotografie, pozdrawiam. ocenie jedynie wykonanie tego zdjecia od strony technicznej.

                                                        Ania Bujko21 lat temu

                                                          Cokolwiek by to było kadr jest bardzo czyściutki i technicznie bez zarzutu. Bardzo ciekawie odbiera się go na pełnym ekranie.

                                                          RychoOprycho21 lat temu

                                                            wejście na komin , czy słup wysokiego napięcia ?

                                                            esteta-200121 lat temu

                                                              mimo wszystko (kiepska fotka;-)) należą Ci się słowa uznania za sposób w jaki traktujesz moją złośliwą krytykę

                                                              Stypek21 lat temu

                                                                Bardzo mi sie podoba te ujecie. Co to? Drabina na jakis budynek.

                                                                Tips_Senior21 lat temu

                                                                  Witas, Dziękuję za wskazówkę. Obejrzałem, póki co nie skomentuję, bo nie chcę psuć zagadki. esteta-2001 - może i masz rację, ale nie mogę wiernego, wysłużonego Casio zniszczyć, bo, odchodząc z firmy będę, się musiał z niego rozliczyć! Wszystkim dzięki za odzwiedziny.

                                                                  KU
                                                                  Kuszący21 lat temu

                                                                    Zobacz w dobrym wykonaniu 353378. Pzdr.

                                                                    KUDLATY21 lat temu

                                                                      to jest zdjecie, ktore juz chyba poraz 20-ty widzimy na plfoto :) jota w jote ientyko kadr z innymi, jedyna roznica to kolorki... mi sie w ogole nie podoba, za wtornosc, brak pomyslu, i wykonanie srednie. Nawet kolorki tego zdjecia nie ratuja.

                                                                      esteta-200121 lat temu

                                                                        f-sto - to bez znaczenia, aby się roztrzaskała (syfra)

                                                                        Figiellka21 lat temu

                                                                          O fajnie ..tez mam kilka takich pomysłow..ale nie udaje mi sie fajnie ich wykonac:) Przynjamniej nie jest czarno-białe i nie przedstawia aktu, dziadków i jeszcze innych sławnych tysięcznych fotek plfoto!!:)

                                                                          f-stop21 lat temu

                                                                            esteta: z ktorego czy DO ktorego? ;) pozdrawiam

                                                                            drabinka na silos

                                                                            esteta-200121 lat temu

                                                                              drabina na komin z którego powinieneś zrzucić swoją syfre

                                                                              CG
                                                                              Czarek Gałaj21 lat temu

                                                                                fajne w tym błękicie ..nawet symetrycznie wyszło ..pozdrawiam

                                                                                ..

                                                                                uch nie wiem co to, ale bardzo fajne!