apollo [2011-04-26 12:32:09] "czy i dla tych którzy chcą się nauczyć fotografowania lepiej niż potrafią ???" - jak by Ci to w miare delikatnie powiedziec. Do nauki masz ksiazki, biblioteki, wystawy, kursy, wlasna prace, przemyslenia i cwiczenia. Tu pokazujesz efekt tej pracy. A to co pokazales, tej pracy nie pokazuje. Nie oczekuj, ze ktos tu za Ciebie odwali robote i poprowadzi za raczke. U mnie w blogu znajdziesz liste lektur. Zajrzyj tam.
No dobrze autorze - jaki jest Twój wkład w zdjęcie? Zdjęcie, bo mz żeby zdjęcie było fotografią trzeba czegoś więcej... Ja tu wkładu poza wciśnięciem spustu migawki nie widzę (skoro to pokaz sukien ślubnych) - czyli zdjęcie jakby reportażowe, a jednocześnie próbuje być portretem. Dwa grzyby w barszcz, bo ani to portret ani to reportaż. Próbuj dalej...
nie unoś się. Spokojnie. Zajrzyj do regulaminu, tam dokładnie jest napisane dla kogo to jest portal. Mnie się już nie chce tłumaczyć. To, co chciałem, napisałem w poprzednim komentarzu. Przeczytaj go jeszcze raz uważnie. I tak zupełnie na marginesie - moje jak i każde inne imię i nazwisko, w języku polskim podlega deklinacji, zatem spokojnie możesz napisać "mam pytanie do Zbigniewa Fidosa" :o)
apollo [2011-04-26 12:32:09]>> kolega zaproponowal Ci jedynie zastosowanie krytycznej samooceny, pomyśl bo warto; skoro nie włożyles pracy w to zdjecie to nie oczekuj że ktoś wysili się na sensowne ocenianie;
mam pytanie do Zbigniew Fidos czy serwis taki jak ten jest tylko dla ludzi którzy już robią dobre i bardzo dobre fotografie czy i dla tych którzy chcą się nauczyć fotografowania lepiej niż potrafią ??? - wiem jaki jest tu poziom i dlatego chce się uczyć od najlepszych. Jeśli zaś uważasz że ktos kto zaczyna niema tu miejsca - proponuje ci LUSTO - tam znajdziesz jedynego godnego siebię przeciwnika . pozdro
no tak, ale nie chodzi o to, że Ty zamieścisz byle pstryka, bez odrobiny włożonego wysiłku w pomysł, kopozycję, czy technikę, a komentujący muszą się wysilać, żeby czegoś Cię nauczyć. Ode mnie, jak i pewnie od wielu innych dostaniesz porosty przekaz - próbuj dalej, bo to jest bezwartościowe :o)
zdjecie robione z pokazów sukni ślubnych 5lat temu wszedłem na PLFOTO ale byłem na nim z 8 razy wiec te 5 lat nie spędzałem na naukę fotografii można powiedzieć że uczę się jej od podstaw i poto chcę się sprawdzać ...
Apollo - ja bym trochę odwrócił kolejność - naucz sie czegokolwiek, co będzie odróżniać twoje zdjęcia od zdjęć kogoś, kto ma w ręku aparat po raz pierwszy, a potem pokazuj zdjęcia na plfoto. Powodzenia :o)
po to jestem na Pl FOTO by się uczyć i rozwijać a wszelkie niedociągniecia w fotografowaniu usuwać co mnie nie zabije to mnie wzmocni ... -thx za komentarze
Komentarze
bombastycznie ......tia
apollo [2011-04-26 12:32:09] "czy i dla tych którzy chcą się nauczyć fotografowania lepiej niż potrafią ???" - jak by Ci to w miare delikatnie powiedziec. Do nauki masz ksiazki, biblioteki, wystawy, kursy, wlasna prace, przemyslenia i cwiczenia. Tu pokazujesz efekt tej pracy. A to co pokazales, tej pracy nie pokazuje. Nie oczekuj, ze ktos tu za Ciebie odwali robote i poprowadzi za raczke. U mnie w blogu znajdziesz liste lektur. Zajrzyj tam.
No dobrze autorze - jaki jest Twój wkład w zdjęcie? Zdjęcie, bo mz żeby zdjęcie było fotografią trzeba czegoś więcej... Ja tu wkładu poza wciśnięciem spustu migawki nie widzę (skoro to pokaz sukien ślubnych) - czyli zdjęcie jakby reportażowe, a jednocześnie próbuje być portretem. Dwa grzyby w barszcz, bo ani to portret ani to reportaż. Próbuj dalej...
nie unoś się. Spokojnie. Zajrzyj do regulaminu, tam dokładnie jest napisane dla kogo to jest portal. Mnie się już nie chce tłumaczyć. To, co chciałem, napisałem w poprzednim komentarzu. Przeczytaj go jeszcze raz uważnie. I tak zupełnie na marginesie - moje jak i każde inne imię i nazwisko, w języku polskim podlega deklinacji, zatem spokojnie możesz napisać "mam pytanie do Zbigniewa Fidosa" :o)
apollo [2011-04-26 12:32:09]>> kolega zaproponowal Ci jedynie zastosowanie krytycznej samooceny, pomyśl bo warto; skoro nie włożyles pracy w to zdjecie to nie oczekuj że ktoś wysili się na sensowne ocenianie;
mam pytanie do Zbigniew Fidos czy serwis taki jak ten jest tylko dla ludzi którzy już robią dobre i bardzo dobre fotografie czy i dla tych którzy chcą się nauczyć fotografowania lepiej niż potrafią ??? - wiem jaki jest tu poziom i dlatego chce się uczyć od najlepszych. Jeśli zaś uważasz że ktos kto zaczyna niema tu miejsca - proponuje ci LUSTO - tam znajdziesz jedynego godnego siebię przeciwnika . pozdro
no tak, ale nie chodzi o to, że Ty zamieścisz byle pstryka, bez odrobiny włożonego wysiłku w pomysł, kopozycję, czy technikę, a komentujący muszą się wysilać, żeby czegoś Cię nauczyć. Ode mnie, jak i pewnie od wielu innych dostaniesz porosty przekaz - próbuj dalej, bo to jest bezwartościowe :o)
zdjecie robione z pokazów sukni ślubnych 5lat temu wszedłem na PLFOTO ale byłem na nim z 8 razy wiec te 5 lat nie spędzałem na naukę fotografii można powiedzieć że uczę się jej od podstaw i poto chcę się sprawdzać ...
Apollo - ja bym trochę odwrócił kolejność - naucz sie czegokolwiek, co będzie odróżniać twoje zdjęcia od zdjęć kogoś, kto ma w ręku aparat po raz pierwszy, a potem pokazuj zdjęcia na plfoto. Powodzenia :o)
Ładne balony. Rusztowanie - jaki udźwig?
W Plfoto od: 2006-09-17 05:52:24 - po prawie pieciu latach tu takie cos?
po to jestem na Pl FOTO by się uczyć i rozwijać a wszelkie niedociągniecia w fotografowaniu usuwać co mnie nie zabije to mnie wzmocni ... -thx za komentarze
zamysł był ...
w tym temacie będzie Ci tutaj ciężko...
Cenie Twój upór. To najlepsze z tych trzech pokazanych, ale i temu zdjęciu duzo brakuje do dobrego.
fajne to twoje dziewczyny ....
brak ostrości. Brutalnie dobite światłem.