Witam wszystkich serdecznie - z fotografią spotykam się od kilku lat. Zawsze prywatnie i amatorsko - ostatnio poczułem niedosyt JEST TO WINA PLFOTO I LUDZI KTÓRZY WYSTAWIAJĄ TU SWOJE PRACE ;-)
Chcę oceniać i być ocenianym - a z sztuki fotografii wycisnąć tyle ile się da.
pozdrawiam Wszystkich odwiedzających moją stronę i śmiało zapraszam do oceny moich prac
T.W.