Ostatnie komentarze


Japońska dziewczynka - opcja 2

Do Zobaczenia Witku

Sporty Zimowe...

Dobry kadr, nietypowy

3 lat
Kopciuszek

Dobre foto.

3 lat
12P/Pons-Brooks

Bdb

3 lat
...

Ładne. Ciekawa roślinka.

3 lat
Łąkowe historie

Ładne

3 lat
Mróweczki

Ciekawy mikroświat

3 lat
Żołny 5

bdb

3 lat
23:32

Domki jak namioty, fajne

3 lat
**

Dobre

3 lat
Delfiny

Ciekawy efekt

3 lat
SCHADZKA

Swoją drogą, ciekawe dlaczego nie są widoczne w galerii? Ja widzę tylko jak przewijam strzałkami (na kompie)

3 lat
Żołny 4

Bardzo dobre

czerwony maj

Ładne!

3 lat
POLANKI

Piero kury piejo Fajne

Komiks

Bogactwo literatury :)

3 lat
Żołny 4

Super!

3 lat
Żołny 5

Dobre ujęcie

3 lat
LATARNIA PÓŁWYSPU HOWTH

Fajne.

Latarniowiec pospolity

Bdb.

Zupy w proszku :)

Rowery zamiast karawanu, to musi byc taniej.

Komiks

Jezeli to sa drzwi do WC to mozna sie pomylic.

Dzem

Podoba sie.

POLANKI

Piekne twaze, a kazda ma w sobie cosciekawego.

Uliczna Brac

Papierosy elektroniczne uderzyly mocno w Brac - gdyz w koszach brak niedopalkow i pisze to na powaznie , dziekuje ..

Drabinka

Ten Pentacon robi dobra robote. Bdb.

Uliczna Brac

Pamietam czasy kiedy sie palilo tak, ze az palce sie smazyly. Swietny portret.

PRZYJACIEL CZY WRÓG

Dobre ujęcie

3 lat
ŻYCIE DO GÓRY NOGAMI

Bardzo dobre są Twoje makro foty. Dodatkowo ciekawie piszesz, co jest świetnym dopełnieniem całej opowieści.

3 lat
SCHADZKA

Świetna scenka! Co prawda nie przepadam za pająkami (oględnie mówiąc), ale doceniam Twoje zdjęcia :) Dobre makro.

3 lat
WAŁĘSAK ZWYCZAJNY

Dobrze, że ten nasz rodzimy Wałęsak taki raczej spokojny jest... A jad tego brazylijskiego nie powoduje czasem u ukąszonego mężczyzny przewlekłej, bolesnej erek...

3 lat
Sułoszowa

Ladnie :)

3 lat
POLANKI

Bardzo sympatyczne panie :)

3 lat
SCHADZKA

Świetny kadr, może i schadzka, ale bardziej na mi na jakieś BDSM albo inne Sado-Maso wygląda ;P

3 lat
Latarniowiec pospolity

Krushon, pewnie tak, tylko nie wiem czy działa, bo nie byłem po zmroku i teraz żałuję...

3 lat
Drabinka

Nie znam sie na takiej fotografi ale jak dla mnie to Mega !

Z ARCHIWUM SOŁTYSOWEJ JANINY

Kruszonku :) a tak sobie kiczykuje :D

3 lat
Japońska dziewczynka - opcja 2

Pamietam to foto hm. niech swiatlo bedzie z nim....

Japońska dziewczynka - opcja 2

@Ertu - bardzo przykra wiadomość.

3 lat
Z ARCHIWUM SOŁTYSOWEJ JANINY

Adam, co Ty wymyślasz, aaaa....?:)

3 lat
....

to/ takie lubię i cenię.

3 lat
Pokaz lotniczy

Całkiem dobre! I synchro, i kadr. Chyba niezasłużenie pominięte nieco.

3 lat
Samotny skiturowiec

Wszystko już napisano poniżej.

3 lat
Morawski minimalizm

Bardzo dobre

3 lat
-

Dziękuję za komentarze! Ptaki dołożone, a spacerowicza przesunąłem do centrum kadru.

3 lat
Sułoszowa

Gratki :)

Kopciuszek

mam skojarzenie z Maddie Ziegler (tej z teledysków SIA)

3 lat
Komiks

Kolory w czerni bieli. Trudne, ale tu to widać:)

3 lat
Japońska dziewczynka - opcja 2

Wczoraj Witek odszedl na Wieczny Plener. Czlowiek, ktory zawsze mial otwarte serce i madre slowo dla innych. Dobrego Światla Przyjacielu!

3 lat
Latarniowiec pospolity

Serio taka latarnia? To jakiś abstrakcyjny, uliczny projekt rzeźbiarski:))

3 lat