Ostatnie komentarze


bike ride

Doskonałe

3 lat
Mikrus

Pięknie dziękuje.

Pokłon

Ładnie

3 lat
Salar de Uyuni

i mozna tak deptac? :D

3 lat
Dość pospolity motyw ;)

;) tak mi sie nasuneło :D

3 lat
Ewa

:D ze tak powiem

3 lat
pastwisko

piekne

3 lat
MIGAWKI WSPOMNIEŃ

bdb

3 lat
Makolągwa

piekne, widze wlos :)

3 lat
O zachodzie

fajne

3 lat
Spacer po Kato

wnetrze jak do filmu scifi

3 lat
Mikrus

wyglada jak obrozna :) piekne foto

3 lat
Preikestolen, Norwegia

Byłem w 2023... Niestety mnóstwo ludzi i deszcz... Zazdroszczę.

Grecka klasyka.Santorini FirA.

ciasno :) upchane na maksa :) ile za metr? :D

3 lat
Spacer po Kato

Wszystko tu pasuje

3 lat
Z kokardką

Ale się ułożyło, świetne

3 lat
Oko w oko z komarem

Znakomite, jak Ty dostrzegłeś tego komara ;)

3 lat
trzciniak

b.ładne

3 lat
Wicie

b.dobre, świetnie zrównoważony kadr

3 lat
Kobieta

Podoba się

3 lat
w pułapce

Bdb

3 lat
pastwisko

Emanuje spokojem

3 lat
Rejs o zachodzie

Piękności. Szkoda by było tych oświetlonych chmurek u góry, nic bym nie odcinała :)

3 lat
O zachodzie

Kadr, światło, 'ruch' fal b.dobre.

3 lat
...

Super!

3 lat
Oko w oko z komarem

Kapitalne!

3 lat
Zapach lawendy

Piękne kolory

3 lat
Salem

Bdb

3 lat
Z kokardką

Piękne ujęcie

3 lat
W trzcinowisku,sporo się dzieje...Ktoś puścił bączka (:

...a nawet całkiem sporego bąka :))

3 lat
...

Scenki pomostowe :) Fajne

3 lat
O zachodzie

Piękne oświetlenie

3 lat
Sandomierskie zaułki

Dzięki Wszystkim :) Redakcji dzięki za DNO

3 lat
W trawach

Dzięki za odwiedziny :)

3 lat
***

Super

3 lat
20170617-IMG_0035_77

Piękne kolory.

3 lat
poranny flirt

Zrobione o poranku? Piękne.

3 lat
konwalie

Super rozmycie tła

3 lat
Wieczór nad rozlewiskiem

Piękne.

3 lat
Wieczór nad rozlewiskiem

Piękne i malownicze zdjęcie

3 lat
czerwony maj

Bardzo mi się!

3 lat
...

świetne kompozycja, światło, nieostrości!

3 lat
molo

Dzięki za komentarze!

3 lat
Ewa

Dzięki za komentarze i DNO!

3 lat
Oko w oko z komarem

Świetne!!!

3 lat
Kształty minione

Git

3 lat
Zupy w proszku :)

Genialne z tym tytułem !!!

3 lat
O zachodzie

Ładnie w tym świetle.

3 lat
O zachodzie

Bardzo dobre.

W trzcinowisku,sporo się dzieje...Ktoś puścił bączka (:

Mam takiego na swoich jeziorach ...ze słyszenia ...nadaje buczenie prawie cały czas.