Ostatnie komentarze


W trzcinowisku,sporo się dzieje...Ktoś puścił bączka (:

Dziękuje.

Uliczna Brac

Portret który wyraża więcej niż słowa

pastwisko

Fajne szarości

3 lat
O zachodzie

Urokliwy kadr

3 lat
Dość pospolity motyw ;)

Prawie jak na Kubie :)

3 lat
Oko w oko z komarem

Dziękuję ;)

3 lat
Cisza

Podoba sie ale tez bym chcial zobaczyc to w B&W.

Mostek

Ladnie.

Oldies

Elegancko.

Z kokardką

Fajnie w kadrze wszystko poukladane. Bardzo sie podoba.

W trzcinowisku,sporo się dzieje...Ktoś puścił bączka (:

dobre.

Dość pospolity motyw ;)

Czar starych samochodow.

...

Fajnie w kadrze.

Oko w oko z komarem

Ooo, gratki :) zasluzone ZD :)

3 lat
Stanisław Główka (1914-1994)

pieknie. probowales naprawic przy pomocy ai?

3 lat
Oldies

bardzo mi sie podoba, i car i foto :D

3 lat
Salem

swietna fota, lubie takie

3 lat
Z kokardką

Pieknie

3 lat
W trzcinowisku,sporo się dzieje...Ktoś puścił bączka (:

Super, bdb fota

3 lat
Podróże -Włochy - Sardynia

a tu ladnie :)

3 lat
Podróże - Włochy - Sardynia - Cagliari

ciachnalbym to slonce :)

3 lat
Podróże - Węgry - Budapeszt

kurcze, cos nie pyknelo :(

3 lat
Podróże - Węgry - Budapeszt

wyglada jak scan z gazety :)

3 lat
Oko w oko z komarem

dobre :) oby to nie byl komar od Gates'a :D

3 lat
Co w trawie piszczy...

biedaki, los kota to okrutny los :(

3 lat
RAMKA.

dobre

3 lat
Mostek

pieknie:)

3 lat
Dziewczyna Poety :)

dziekuje :)

3 lat
Mostek

Pięknie w tej Pszczynie jest jesienią...Szkoda,że niema dodatku w postaci ludzkiej...Panny w bieli itp.Ale i tak jest pieknie.

Salar de Uyuni

Sama sól

3 lat

Pięknie!

3 lat
Oko w oko z komarem

super

3 lat

Dłonie, wzrok. ..ech.max

3 lat
Pokolenia

Wiekszosc motywow jest powtarzalna przykladem niech bedzie slynna Torpedownia czy dawna Sosna - ktorej juz nie ma , wszyscy staramy sie motywy pokazywc na swoj ...

bike ride

Znakomite !

Mostek

Ladnie tu !

Uliczna Brac

Dziekuje Wszystkim i Pozdrawiam..

I gdzie ten samolocik?

Ladnie ulozony kadr !

Sandomierskie zaułki

Przyzwyczilas nas do pieknych prac i juz sie nie wywiniesz :) bdb

Wicie

Ladnie ..

Salar de Uyuni

Interesuje mnie ta podloga :)

...

Zacnie !

Oko w oko z komarem

Piekny jest !

Zapach lawendy

Jedwabiscie !

Cisza

W BW bym to widzial ale i tak dobre !

RAMKA.

Dobre foto !

RAMKA.

Okno życia.

Sandomierskie zaułki

Piękne w tym berecie

...

Budzi uśmiech

Lofoty

Jest takie jedyne miejsce na tej ziemi.