Ostatnie komentarze


Introvisión

Bardzo dobre.

3 lat
Uliczna Brac

Mz do Gabriela Janowskiego podobny :-)

A cruisery z ręki nam jadły

Surrealistyczna sceneria. Fajne foto.

Moto riders

Zabawna sytuacja :-)

Gofry

W stanie nieważkości :-) Fajne.

CAŁUN KOŁOSZA

Koszmar, ale zdjęcie bardzo dobre.

Forteca

Z zewnętrznym obwodem obronnym na przedpolu :-) Bardzo dobre.

Szczesliwy Wiking :)

Zdradź tajemnicę, jaki to trik.

Handel kwitnie, a to znaczy…

Przybędzie kolejna ozdoba do stroju wojownika :-) Fajny kadr.

MAESTRO PO WYLINCE

Szeloba. Przerazajacy stwor.

ŁOWCA DOSKONAŁY

Świetnie pokazany.

-

Jak scena z czarnego filmu. Znakomite.

MISS MEKONG

Pięknie :)

ŁOWCA DOSKONAŁY

Ciekawy ten swiat pajakow.

Szczesliwy Wiking :)

Fajny opis. A Ty nie probowales wziasc udzialu w tej zabawie?

Forteca

Tytul odpowiada dokladnie temu co widze. Ciekawe co oni tam kultywuja?

CAŁUN KOŁOSZA

Scena jak u Tolkiena.

Moto riders

Dobre :)

Madera

Wow

Made in Silesia II

Dobra fota w dobrym kadrze

Uliczna Brac

Dobre zestawienie z tym obrazkiem w tle

3 lat
Gofry

Smaczki

Uliczna Brac

Jak zwykle :) bdb

3 lat
...

Super

3 lat
Moto riders

Super ;)

3 lat
CAŁUN KOŁOSZA

Zieje grozą

3 lat
Uliczna Brac

+++

3 lat
...

Bdb

3 lat
-

Świetne te cienie

3 lat
Made in Silesia II

Kapitalny kadr

3 lat
-

+++

3 lat
Dualizm.z pamiętnika...

moja ai robi Wikingow z rogami - czyli jest do bani :)

3 lat
Dualizm.z pamiętnika...

No i kto jest lepszy?.. ..:)

...

Nieustająca walka światła z cieniem.

3 lat
-

Podwórkowy klimat, autentyzm.

3 lat
Dualizm.z pamiętnika...

Dzieki za linka Papa :)

3 lat
Kreska i kolor

Bdb :)

3 lat
port

Fajna aura zdjęcia.

3 lat
-

Świetnie :)

3 lat
Uliczna Brac

Też mi się z rybołówstwem kojarzy :)

3 lat
Ciezkie jest zycie Vikingow w 21 wieku :)

Mieli tez kodeks, ze jesli niewolnik ( kupiony pewno od Slowian) dostal 5 dni pod rzad łososia do jedzenia - to byl wolny. Ponoc czesto wtedy zostawali Wikingie...

3 lat
 Don't Look Up

Spox :) pozdrawiam

3 lat
III..II I I  I   I    I

Piękne :)

Kalafior

O mamo... Rewelacja

MISS MEKONG

Urocza wioślarka

3 lat
Made in Silesia II

Dobre ujęcie

3 lat
-

Klimat starych podwórek...

3 lat
-

Bardzo dobre

3 lat
Madera

Pięknie światło złapane

3 lat