Dobre ujecie !
Luzacki model !
Anma ma sie czego bac :)
Bardzo cikawa praca , cala seria ciekawa mz.
Bdb !
Jak dla mnie to mega !
Dobre
Ale się boję..
Bardzo....
Jest klimat :)
podoba mi się tonacja
bdb
Stroi się na sobótkę :-)
Widok, jak z pradziejów naszej planety :-) Bardzo dobre.
Mega
Kwiatowa musztra :-)
W kwiecie wieków :-) Fajne.
Piękne miejsce, dobry kadr
Wielki brat patrzy, Sinole atakują, a Nikon fotografuje :-)
Pięknie dziękuję:)
Dziękuję pięknie:)
Super!
I mi także:)
Wszechobecna inwigilacja...;D Super:)
Miękko tak jak lubię:)
"Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem", bez kontekstu :-) Fajne.
A fuj....ale foto świetne:)
Bardzo misię:)
Ładnie ustrzelona:)
Za poprzednikami:)
Bardzo ładnie jej w blikach :)
Pozytywna energia z tego Pana bije... bardzo misię:)
Piękne:)
odległość do ptaków to ponad 1 km
Szczecin może się poszczycić, chociaż powinna być w Pile :-) Dobre foto.
Co to za jeden...nie znam.
Podoba się
Ujęcie pierwsza klasa!
Ptaki piękne, ale jakościowo coś tu nie zagrało...
Doskonały kadr
Dobre!
Dobrze złapane
Bdb
Świetny zabieg ze strefą mroku
Świetny motyw
Bardzo fajna perspektywa z postacią w tle. Ciąłbym na górze nad kwiatkiem :)
Dobre jest.
+++
nic mu nie umknie
perfekcja szczegółów
Dobre ujecie !
Luzacki model !
Anma ma sie czego bac :)
Bardzo cikawa praca , cala seria ciekawa mz.
Bdb !
Jak dla mnie to mega !
Dobre
Ale się boję..
Bardzo....
Jest klimat :)
podoba mi się tonacja
bdb
Stroi się na sobótkę :-)
Widok, jak z pradziejów naszej planety :-) Bardzo dobre.
Mega
Kwiatowa musztra :-)
W kwiecie wieków :-) Fajne.
Piękne miejsce, dobry kadr
Wielki brat patrzy, Sinole atakują, a Nikon fotografuje :-)
Pięknie dziękuję:)
Dziękuję pięknie:)
Super!
I mi także:)
Wszechobecna inwigilacja...;D Super:)
Miękko tak jak lubię:)
"Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem", bez kontekstu :-) Fajne.
A fuj....ale foto świetne:)
Bardzo misię:)
Ładnie ustrzelona:)
Za poprzednikami:)
Bardzo ładnie jej w blikach :)
Pozytywna energia z tego Pana bije... bardzo misię:)
Piękne:)
odległość do ptaków to ponad 1 km
Szczecin może się poszczycić, chociaż powinna być w Pile :-) Dobre foto.
Co to za jeden...nie znam.
Podoba się
Ujęcie pierwsza klasa!
Ptaki piękne, ale jakościowo coś tu nie zagrało...
Doskonały kadr
Dobre!
Dobrze złapane
Bdb
Świetny zabieg ze strefą mroku
Świetny motyw
Bardzo fajna perspektywa z postacią w tle. Ciąłbym na górze nad kwiatkiem :)
Dobre jest.
+++
nic mu nie umknie
perfekcja szczegółów