Ostatnie komentarze


Filharmonia

Dobre ujecie !

*

Luzacki model !

...

Anma ma sie czego bac :)

...

Bardzo cikawa praca , cala seria ciekawa mz.

...

Bdb !

...

Jak dla mnie to mega !

...

Dobre

3 lat
...

Ale się boję..

3 lat
...

Bardzo....

3 lat
Świtanie

Jest klimat :)

3 lat
W stronę mroku i jesieni

podoba mi się tonacja

3 lat
...

bdb

3 lat
Paproć w blikach

Stroi się na sobótkę :-)

Derryveagh

Widok, jak z pradziejów naszej planety :-) Bardzo dobre.

...

Mega

W szeregu

Kwiatowa musztra :-)

Lublin

W kwiecie wieków :-) Fajne.

MARTWE MORZE

Piękne miejsce, dobry kadr

3 lat
Big brother

Wielki brat patrzy, Sinole atakują, a Nikon fotografuje :-)

...

Pięknie dziękuję:)

3 lat
...

Dziękuję pięknie:)

3 lat
Lublin

Super!

3 lat
Duluth MN

I mi także:)

3 lat
Big brother

Wszechobecna inwigilacja...;D Super:)

3 lat
*

Miękko tak jak lubię:)

3 lat
*

"Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem", bez kontekstu :-) Fajne.

IMG04332

A fuj....ale foto świetne:)

3 lat
Filharmonia

Bardzo misię:)

3 lat
lot zwiadowczy

Ładnie ustrzelona:)

3 lat
Tomek

Za poprzednikami:)

3 lat
Paproć w blikach

Bardzo ładnie jej w blikach :)

3 lat
uliczne portrety

Pozytywna energia z tego Pana bije... bardzo misię:)

3 lat
Braies...

Piękne:)

3 lat
No i gdzie ta żurawina ?

odległość do ptaków to ponad 1 km

Filharmonia

Szczecin może się poszczycić, chociaż powinna być w Pile :-) Dobre foto.

Big brother

Co to za jeden...nie znam.

Duluth MN

Podoba się

3 lat
lot zwiadowczy

Ujęcie pierwsza klasa!

3 lat
No i gdzie ta żurawina ?

Ptaki piękne, ale jakościowo coś tu nie zagrało...

3 lat
Filharmonia

Doskonały kadr

3 lat
Big brother

Dobre!

3 lat
młodzież w akcji

Dobrze złapane

3 lat
Tomek

Bdb

3 lat
W stronę mroku i jesieni

Świetny zabieg ze strefą mroku

3 lat
Big brother

Świetny motyw

3 lat
Lublin

Bardzo fajna perspektywa z postacią w tle. Ciąłbym na górze nad kwiatkiem :)

3 lat
Tomek

Dobre jest.

Lublin

+++

3 lat
Big brother

nic mu nie umknie

3 lat
IMG04332

perfekcja szczegółów

3 lat