Ostatnie komentarze


...

Super jest!

3 lat
...

Ale klimat!

3 lat
...

Ciekawe, czy we wnętrzu kryje się jakaś zapomniana, tajemnicza historia?

Truskaweczka :)

Ślicznotka :)

3 lat
Śpiący Wiking

Bitwy są w końcu wyczerpujące :)

3 lat
Rogów nigdy nie było :)

Naprawdę nie było? Jestem rozczarowana... :(

3 lat
Lublin

Ciekawy kadr

3 lat
SPOTKANIE W AMMANIE

Wygląda na człowieka po przejściach...

3 lat
DSC_0271-01

Pięknie pokazana wierzbówka

3 lat
Kikuty....

Kikuty - czy to nazwa miejscowości, gdzie rośnie to drzewo, z pnia którego wydostają się jakieś gadziny? :-)

Arbuz

Czekam z niecierpliwością! Pozdrawiam :-)

Arbuz

Dzięki, na pewno spróbuję. No i zrobię też pewnie zdjęcie :)

3 lat
...

Bdb

3 lat
Arbuz

Przygotuj około 1,5 kg arbuza (pół mniejszego), dodaj 3/4 szklanki świeżo wyciśniętego soku z cytryny lub limonki oraz 100 g cukru (lub mniej). Zmiksuj arbuza z...

...

Zazdroszczę tylu modeli :) Ładnie jest

3 lat
***

Portret przy pracy, ładne ujęcie

3 lat
Arbuz

Dzięki Mariusz, też za mną chodzi, masz jakiś dobry przepis? :)

3 lat
Braies...

Pięknie. Miło popatrzeć przy upałach :)

3 lat
W cieniu

Dziękuję za odwiedziny! Big Don Ovich, to miejsce ma jeden minus - chmary komarów...

3 lat
Arbuz

Narobiłeś apetytu, i jutro może zrobię arbuzową lemoniadę :-) Fajne.

uliczne portrety

Optymistyczna postac, dobre foto

3 lat
...

Znakomite - gratki !

modelka na wybiegu

bdbd

3 lat
Białe noce, arktyczne maki ;)

Odporne na zimno :)

stop watching

Uzdrawianie przez dotyk ..

*

Dobrze w tych szarosciach..

SPOTKANIE W AMMANIE

Lubie takie !

koziołek

Ladnie !

Diamond Beach

Najbardziej kolor do mnie przemawia ..

...

Subtelnie !

...

Jak zawsze w klimacie grozy !

Braies...

Zacne foto !

Dary lasu

Dzięki za komentarze :) Mariusz, fakt, łyżka by mogła mniej przyciągać wzrok :)

3 lat
***

Czy to na pewno ołówek B2? :-) Fajne.

Braies...

Urzekający widok, że wszystkimi kształtami i kolorami.

Makowiec

taką ścieżką iść ,sama rozkosz :)

3 lat
SPOTKANIE W AMMANIE

Zrujnowany człowiek, a może tylko chwilę odpoczywa?

Lublin

Bardzo na tak :)

3 lat
SPOTKANIE W AMMANIE

Oj tak....Świetne !

3 lat
modelka na wybiegu

Super !

3 lat
*

Jest klimacik:)

3 lat
Cube

Super :)

3 lat
Truskaweczka :)

Uroczy "Krasnalek " :)

3 lat
Opolskie kwtinące

Dziołchy sie wystroiły, synkom sie podobo :-)

-

Extra :)

3 lat
Banda Białego....

To tez ma to "coś " :)

3 lat
Sztormowo

oj będzie :)

3 lat
Tata i syn

Bardzo ładnie uchwycone :)

3 lat
Makowiec

co roku wyczekuję maków

3 lat
-

Super

3 lat