Ostatnie komentarze


Perelki

Fajne fury, na pewno swoje przeszły, a tu już cmentarzysko... Dobry fot.

3 lat
Maja

Urok modelki + warsztat = malownicze, bardzo delikatne ŚLICZNE FOTO

3 lat
MARTWE MORZE

Jarek, super że wróciłeś 😁

3 lat
BAŁKAŃSKA WYRYPA

zacnie poukładane w kadrze

Maja

Gratuluję ;)

Liliana

piękne spojrzenie, przesiąknięte doświadczeniem życia

...

nastrojowo ;)

Zimorodek 2

klasa, złapałeś moment

Gaia

bardzo ładnie, zmysłowość ukazana w bardzo subtelny, nienachalny sposób

Maja

uroczo :)

Stanisław Główka (1914-1994)

Ertu jeszcze nie, ale warto pomyśleć, cały czas uczę się korzystać z narzędzi AI :)

Lublin

ooOOoo KOYOT :D

3 lat
LUBLIN

Super

wokół nas

Ladnie wkomponowany (pracowalem kiedys na takich )

Lublin

JarekZ-68 przez grzeczność nie zaprzeczę :)

Lublin

Rezon dobrze mowi

Trzy symbole

Gdybys odbil tytul bylby bardziej czytelny ale skojarzenie dobre

Liliana

Lubie

Winnice

Dobrze wykombinowany kadr

w krainie dymu

Lubie ekstra

Klify Irlandi

Piekne ale koniecznie na PE

Szczygieł

+++

Wyspa

Bardzo

Droga do mojej wsi

BDO nie jechala bo za goraco :)

Chatka Górzystów

Super Tonacja wymiata

Maja

Podoba sie

Zimorodek

!!!

Zimorodek 2

Super strzal

Zimorodek 3

Super sa ladniejsze niz kolibry

Zimorodek 4

Zawsze wszystkim zazdroscilem zimorodkow Piekny jest

Pliszka siwa

Z tym tlem ladniejsza

Pliszka siwa 2

Ladna

**

Wysmarkał się :)

3 lat
Droga do mojej wsi

Piekna sceneria. Brakuje tylko furmanki na tej drodze :)

@MarcinN - wszystko mamy rozpisane i nie ma problemu aby to wszystko wprowadzić. Na ten moment będziemy aktualizować obiecane funkcje a potem to w zależności od...

Klify Irlandi

Super!

Wyspa

Wyspa na Morzu Zielonym.

Chatka Górzystów

Przyjemne.

Maja

Ladnie.

**

On cos je czy nos wydmuchuje?

Wyspa

Marzy mi się żyć na takiej wyspie :)

3 lat
stop watching

Ciekawe i intrygujące. Świetna praca, gratuluję ZD :)

MARTWE MORZE

Witam :) Po weekendzie może coś tu wreszcie wrzucę. Wieki mnie nie było, muszę się "obtrzaskać" z Nowym PLfoto, no i premkę wykupić :D

MARTWE MORZE

Witaj Jarku, najlepiej poleżeć w samym morzu. Jest jak zupa. Nie da się pływać, można tylko leżeć lub siedzieć na wodzie. Uczucie jakby się lewitowało... pozdra...

3 lat
Pod prąd

Ładnie.

Winnice

winnice są fotogeniczne

3 lat
w krainie dymu

znakomite, wszystko

3 lat
Rzeka

Cześć Zbyszek :) Wracam powoli ... chyba ;) Zdjęcie jak zwykle - urokliwe.

Made in Silesia II

Moje klimaty ;)

Lublin

Piękne.