Ostatnie komentarze


...

???

3 lat

Światło i błoga atmosfera pośród tych lin.

3 lat
Miała baba koguta ...

:) tez Ci robi teraz po dwa obrazki?

3 lat
W pamięci

podoba sie :)

3 lat
...

fajne :) a z wazelina probowales? :)

3 lat
zima nad morzem

:) lato :)

3 lat
1

pieknie

3 lat
...

tapeta weszla na reka :) super

3 lat
**

Na pierwszy rzut okiem może wyglądać jak pies :)

3 lat
aaaaaa11-0223

super !

Smoke ON

ale fajnie złapane

...

Podoba się, moment, kadr, kolory. Dobre to baby ten lensbaby :)

3 lat
Frida

ciesze sie :)

3 lat
Frida

Mi się podoba:)

3 lat
Frida

no wlasnie nie do konca jestem zadowolony - ale to wina lenistwa, bo nie chce mi sie tabletu podlaczyc :D

3 lat
Zachód Słońca

Ładnie bardzo:)

3 lat
Frida

Bardzo udany mix :)

3 lat
Gwiezdny pył.

Piękne!

3 lat
Makolągwa

Te fotografie uświadamiają mi jak mało wiem o przyrodzie. EXTRA

3 lat
Natura

Myślę,że Sten i Matrha na onephoto byli by zadowoleni a dla mnie EXTRA. Klasa -dotyczy całości.

3 lat
Mgławice

Dziękuję za wyróżnienie

...

Podziękował :)

3 lat
056

Bardzo misię :)

3 lat
W pamięci

Czaderskie......i ileż interpretacji można dokonać ;)

3 lat
statyści

Lubię :)

3 lat
Sólheimajökull

Robi wrażenie ...

3 lat
Zimorodek 6

Super :)

3 lat
Mgławice

Niesamowite.....Gratki :)

3 lat
przepoczwarzanie

Jak na telefon robi duże wrażenie ;)

3 lat
Parasol(ka)

świetnie uchwycone

3 lat
Angel

faktycznie... anioł...

3 lat
Saksun...

sceneria jak z bajki... brawo

3 lat
Madera

super.

3 lat
Sólheimajökull

Brawo!!! Super praca.

3 lat
056

Cudownie przedstawiony zgiełk i haos wielkiego miasta. Brawo!!!

3 lat
Klify Kilkee

klimatyczne... super

3 lat
Parasol(ka)

Dzieki

W GÓRACH SEMIEN

a_Pole, będzie wkrótce i szerzej :)

3 lat
Cytrynki

bdb kompozycja

3 lat
.

podoba się; może kosztem prawej trochę w lewo?

3 lat
Lato :)

umieją pozować:)

3 lat
Lublin

fajnie

3 lat
przepoczwarzanie

+++

3 lat
Smoke ON

wszystko super

3 lat
W GÓRACH SEMIEN

piękny widok; fajnie by też było zobaczyć szerzej:)

3 lat
Na topie

śliczności

3 lat
**

no tak:), skutki oglądania czasami z lenistwa na tablecie, sorry, będę uważał:)

3 lat
W GÓRACH SEMIEN

Papajedi, bo to są bardzo fajne ścieżki :)

3 lat
W GÓRACH SEMIEN

Depczemy te same ścieżki...

...

Wygląda jakby był odizolowany od otoczenia, sam jeden w mieście :)

3 lat