Dziękuję.
t_erion, ...gdy cienie naszych trosk zostają za nami i, wiadomo, że nawet najdłuższy zmierzch, zakończy się świtem. Lubię Twoje dopełnienie kadru....
Przypomniał mi się tytuł książki ś.p. Włodka Barchacza "Mój PRL. I koń by się uśmiał" :) Chyba sięgnę przed snem i raz jeszcze przeczytam. Z dedykacją mam :)
bdb klimatyczny kwadrat 👏👍
fajna mijanka !!!
fajowskie bardzo 😁
+++!
zatrzymujący kadr, tak się zastanawiam gdzie poczyniono to zdjęcie? +++
Widzę papa. Dobry strzał.
Dziękuję wszystkim @Bee twoje słowa trafiają w sedno.
Ty dudka oswoiłeś. Niesamowite. Czy on faktycznie śmierdzi?
To się nazywa otwarcie sezonu!
Kilka razy było blisko, ale nauczyłem się po tym chodzić. Martwe owce i ich szkielety przypominają że trzeba uważać. Dziękuję.
Piękny zachód
Dziękuję.
Fotogeniczne te drzewa
ładny
Bdb
fajne
Geometria i natura
Tak.
Chwała saperom.
Cała rudzikowa seria bardzo udana, ale ten kadr dla mnie, najbardziej.
Saper -człowiek nieomylny. Chwała im.
Łukasz, dziękuję. t_erion, raz jeszcze dziękuję. tacyt, miło, że wróciłeś. Dziękuję.
Dobre
Dziękuję. t_erion, ...gdy cienie naszych trosk zostają za nami i, wiadomo, że nawet najdłuższy zmierzch, zakończy się świtem. Lubię Twoje dopełnienie kadru....
Dobre
Magiczna Toskania
no jest prześwietne..., gratuluję
Fajne miejsce. Fajnie pokazane.
super hiper...
extra... ;)
Podoba mi się bardzo :-)
Jeden tylko się rzuca w oczy
Fajne
Ładnie zagrane
W oczekiwaniu na przyjemne sny tej nocy.
Ciekawe
Dobre
Jest jeszcze dwu innych.
Trzeba się pospieszyć. Dobre foto
Przypomniał mi się tytuł książki ś.p. Włodka Barchacza "Mój PRL. I koń by się uśmiał" :) Chyba sięgnę przed snem i raz jeszcze przeczytam. Z dedykacją mam :)
Dobre.
+++
Uroczy kwadrat.
Zapatrzony w telefon przechodzień nie widzi świata poza nim i potraktował z buta gołębice. Cucurrucucu Paloma.
+++
Się dzieje.
Bardzo mi się podoba. A i człowiek robi tu świetną robotę. S :)
Bdb
Ładnie
Ładnie złapane.