Ostatnie komentarze


Alejka

bdb klimatyczny kwadrat 👏👍

3 mies.
ZDĄŻYĆ PRZED DWUNASTĄ

fajna mijanka !!!

3 mies.
Zabawa w chowanego

fajowskie bardzo 😁

3 mies.
 Dreams...

+++!

3 mies.
Breathe it in

zatrzymujący kadr, tak się zastanawiam gdzie poczyniono to zdjęcie? +++

3 mies.
Nic nie widać

Widzę papa. Dobry strzał.

*

Dziękuję wszystkim @Bee twoje słowa trafiają w sedno.

3 mies.
Taki gość. :)

Ty dudka oswoiłeś. Niesamowite. Czy on faktycznie śmierdzi?

3 mies.
duduś

To się nazywa otwarcie sezonu!

3 mies.
Loner from Malham

Kilka razy było blisko, ale nauczyłem się po tym chodzić. Martwe owce i ich szkielety przypominają że trzeba uważać. Dziękuję.

3 mies.
Zachód Słońca

Piękny zachód

3 mies.
Pokrakane w odbite

Dziękuję.

3 mies.
brzozy

Fotogeniczne te drzewa

3 mies.
Poranek

ładny

3 mies.
Alejka

Bdb

3 mies.

fajne

3 mies.
*

Geometria i natura

3 mies.
Ina

Tak.

3 mies.
Chwała Saperom

Chwała saperom.

3 mies.
Rudzik

Cała rudzikowa seria bardzo udana, ale ten kadr dla mnie, najbardziej.

3 mies.
Chwała Saperom

Saper -człowiek nieomylny. Chwała im.

3 mies.
córka światła

Łukasz, dziękuję. t_erion, raz jeszcze dziękuję. tacyt, miło, że wróciłeś. Dziękuję.

3 mies.
Z liściem na głowie

Dobre

3 mies.
Breathe it in

Dziękuję. t_erion, ...gdy cienie naszych trosk zostają za nami i, wiadomo, że nawet najdłuższy zmierzch, zakończy się świtem. Lubię Twoje dopełnienie kadru....

3 mies.
Na tarczy czerwono

Dobre

3 mies.
Toskańska diagonala

Magiczna Toskania

3 mies.
Pokrakane w odbite

no jest prześwietne..., gratuluję

3 mies.
.

Fajne miejsce. Fajnie pokazane.

3 mies.
.

super hiper...

3 mies.

extra... ;)

3 mies.
Ina

Podoba mi się bardzo :-)

3 mies.
Nic nie widać

Jeden tylko się rzuca w oczy

3 mies.
LU

Fajne

...

Ładnie zagrane

3 mies.
 Dreams...

W oczekiwaniu na przyjemne sny tej nocy.

3 mies.
Nad różową wodą.

Ciekawe

3 mies.
Zabawa w chowanego

Dobre

3 mies.
Nic nie widać

Jest jeszcze dwu innych.

3 mies.
ZDĄŻYĆ PRZED DWUNASTĄ

Trzeba się pospieszyć. Dobre foto

3 mies.
***

Przypomniał mi się tytuł książki ś.p. Włodka Barchacza "Mój PRL. I koń by się uśmiał" :) Chyba sięgnę przed snem i raz jeszcze przeczytam. Z dedykacją mam :)

...

Dobre.

....

+++

3 mies.
Alejka

Uroczy kwadrat.

...

Zapatrzony w telefon przechodzień nie widzi świata poza nim i potraktował z buta gołębice. Cucurrucucu Paloma.

3 mies.
Uniwersytet

+++

3 mies.
Deszcz

Się dzieje.

3 mies.
Nic nie widać

Bardzo mi się podoba. A i człowiek robi tu świetną robotę. S :)

LU

Bdb

3 mies.
....

Ładnie

3 mies.
Alejka

Ładnie złapane.

3 mies.