Ostatnie komentarze


**

Ciekawe

3 mies.
Długie cienie

Bardzo fajne

3 mies.
***

Zagadkowe

3 mies.
***

Ciekawe

3 mies.
Sound, Breath, and Silence

Fajne

3 mies.
Osprey

Źle mu z oczu patrzy. Wszystkie gryzonie do schronu.

3 mies.
lovers ❤️

Ładnie złapane

3 mies.
droga..

Głęboka ta piwnica.

3 mies.
PERON

Czas wyruszyć w drogę. Dobrze się patrzy.

3 mies.
...

Fajna kompozycja. Bryła, linie, załamania światła i człowiek pokazujący proporcję wszystkiego.

3 mies.

Podoba się

3 mies.
Gdy słońce zachodziło ...

Piękne

3 mies.
Roztoczańskie pasiaki

Wszystko zaorane. Podoba się.

3 mies.
Lodowy bursztyn

Dobre

3 mies.
ufo na patyku

Goście nie z tej Ziemi. Dobra fota.

3 mies.
Elektrownia...

Elektrownia daje czadu. Na każdym piętrze po kilka różnych wątków nawet PE w moim laptopie jest za mały, aby to wszystko ogarnąć.

3 mies.
**

jak niżej 👍

3 mies.
Sound, Breath, and Silence

wow, klasa !!!

3 mies.
Old man

Dziękuję bardzo za DNO

3 mies.
Morning Poem

Błysnąłem juz dawno, więc z czystym sumieniem mogę dodać gratulacje za ZD :-)

3 mies.
Elektrownia...

świetne jest +++

3 mies.
Widok na Drohiczyn

Fajne miejsce

3 mies.
Królowa przestworzy

Królowa jest jedna.

3 mies.
Za ostatni grosz...

Nie mam już zdrowia, aby pić wino z tamtych lat, ale płytę można posłuchać.

3 mies.
Sound, Breath, and Silence

Już. Zdecydowanie. Trochę kojarzy mi się z dobrą mototypią.

To nie Afryka...

Afryka dzika, dawno odkryta.

3 mies.
.

Podoba się

3 mies.
...jeden kadr, cztery historie II

Świetnie rozgrywasz te plakaty. Super.

ufo na patyku

PE koniecznie - zupełnie inny odbiór - świetna fota !!!

3 mies.
...jeden kadr, cztery historie II

Gucci, Balenciaga i Valentino zaszachowali Zare. Musi szybko uciekać.

3 mies.
Lodowy bursztyn

magia - pięknie bardzo 👌👏👍 - dla mnie SUPER !!!

3 mies.

Wracam tu już kolejny raz... jest to świetne. Koniec kropka.

Roztoczańskie pasiaki

bardzo za rezon - świetne jest !!!

3 mies.

doskonały kadr / akt - światło, szarości, poza i ekspresja modelki 👏👏👏 dla mnie SUPER !!!

3 mies.

U Ciebie pierwszy raz zobaczyłem piękne mototypie. Byłeś i jesteś mistrzem.

...

za Adamem +++

3 mies.
PERON

zatrzymuje, koniecznie na PE, BDB +++

3 mies.

Pamiętam je bardzo dobrze.

Pięknie to robiłeś...

lovers ❤️

piękny moment uchwycony 👏👏👏

3 mies.

O tak...

Spokój popołudnia

bardzo dobre w takim świetle +++

3 mies.
Dwa warkocze

mega dobry portret, bardzo fotogeniczna i wyrazista modelka - dla mnie SUPER !!!

3 mies.
Morning Poem

Piotrze miło mi, dziękuję.

Arcydzieło.

Mglisty poranek

z kaczką (chyba, że to inne coś:) bo się nie znam) na dalszym planie jest świetne, światło mega - dla mnie SUPER !!!

3 mies.

Mistrz.

Dudka cień

brawo dudek 😁 fajne foto 👏👍

3 mies.
Sound, Breath, and Silence

Jeszcze jedna ciekawa historia malowana starym heliosem.

3 mies.
Morning Poem

podziwiam klimat +++

3 mies.