Świetny Kiev, świetna VOLNA I świetnie portret wykonany. Też muszę do otworka dokupić drugi średni format w sensie "krótkoczasowy". Może Kiev będzie jak gdzieś ...
Już pal licho w ZD, po takich słowach jakie tu przeczytałem. ;)
Aż nie wiem jak się odnieść.
Bardzo Ci dziękuję i cieszy mnie Kamilu Twój odbiór, jak i to że ...
Się dzieje.
Bardzo mi się podoba. A i człowiek robi tu świetną robotę. S :)
Bdb
Ładnie
Ładnie złapane.
Już niedługo. Fajne miejsce.
Dobre
Ładnie
Pojedynek dwóch gwiazd. Każda z modelek ma swoje słońce. Ciekawe foto i przekaz.
Ładne
Dobre.
+++
bdb
mega!
+++!
+++
Piękny widok.
Świetny Kiev, świetna VOLNA I świetnie portret wykonany. Też muszę do otworka dokupić drugi średni format w sensie "krótkoczasowy". Może Kiev będzie jak gdzieś ...
Siadła pszczółka na jabłoni.
Ładnie miekko wywołane. Rodinal ciągla jest z nami.
Bardzo dobra kompozycja i prowadzenie oka. Dom na pierwszym planie fajnie spina cały kadr
Fajne :)
dzięki :) Już wrzucałem tu zdjęcie z tego miejsca. Tam nie było człowieka w drzwiach, ale był cień i człowiek odbijał się w gablocie na ścianie.
+++
+++
+++
Ma to w sobie coś z kadru filmowego – spotkanie, które właściwie się nie wydarza.
Wróciłem i stwierdzamże podoba mi się bardziej niż za pierwszym razem. Piorunem.
Te jasne krążki w tle są świetne – wyglądają jak drobne, zwinięte nitki i robią cały klimat zdjęcia.
Podoba mi się ta przewrotność – dwie „dwunastki” mijają się w kadrze i nagle tytuł zaczyna mieć więcej niż jedno znaczenie. Prosto, a bardzo trafnie.
donaty, dużo donatów :)- fajny ten rubinar, świetne !!!
Pięknie w kadrze
Iść ciągle iść w stronę słońca. Pięknie wypatrzone i sfotografowane.
Cisza tu taka i spokój...
Podoba się
Fajny klimat
ładnie, mięciutko, piękne barwy, lubię +++
Pięknie tu zagrało na wszystkich dostępnych instrumentach.
😁👏👏👏
Dziękuję za odpowiedź. Tym bardziej podziwiam i doceniam wkładane w projekty serce i pracę. Chapeau bas! Również pozdrawiam.
palma fajnie podzieliła kadr, bardzo ładnie !!!
Już pal licho w ZD, po takich słowach jakie tu przeczytałem. ;) Aż nie wiem jak się odnieść. Bardzo Ci dziękuję i cieszy mnie Kamilu Twój odbiór, jak i to że ...
porządny sportowy kadr !!!
ładna paleta...:), +++
podoba się, nawet bardzo 👍
dziękuję bardzo za Wasze komentarze !!!
dzięki Wam bardzo !!!
bardzo dziękuję za obecność !!!
bardzo Wam dziękuję za komentarze i oceny 👍
dziękuję Wam bardzo !!!