Ostatnie komentarze


Deszcz

Się dzieje.

3 mies.
Nic nie widać

Bardzo mi się podoba. A i człowiek robi tu świetną robotę. S :)

LU

Bdb

3 mies.
....

Ładnie

3 mies.
Alejka

Ładnie złapane.

3 mies.
Niedługo się zazieleni 2

Już niedługo. Fajne miejsce.

3 mies.
Nad różową wodą.

Dobre

3 mies.
Z liściem na głowie

Ładnie

Scena bez dialogu

Pojedynek dwóch gwiazd. Każda z modelek ma swoje słońce. Ciekawe foto i przekaz.

3 mies.
Z liściem na głowie

Ładne

3 mies.
LU

Dobre.

Ina

mega!

Ina

+++!

3 mies.
Zachód Słońca

+++

3 mies.
Zachód Słońca

Piękny widok.

3 mies.
Ina

Świetny Kiev, świetna VOLNA I świetnie portret wykonany. Też muszę do otworka dokupić drugi średni format w sensie "krótkoczasowy". Może Kiev będzie jak gdzieś ...

....

Siadła pszczółka na jabłoni.

3 mies.
Ina

Ładnie miekko wywołane. Rodinal ciągla jest z nami.

3 mies.
Belpberg

Bardzo dobra kompozycja i prowadzenie oka. Dom na pierwszym planie fajnie spina cały kadr

3 mies.
Brzegi Bałtyku

Fajne :)

3 mies.
LU

dzięki :) Już wrzucałem tu zdjęcie z tego miejsca. Tam nie było człowieka w drzwiach, ale był cień i człowiek odbijał się w gablocie na ścianie.

3 mies.
Zachód Słońca

+++

3 mies.
Ina

+++

3 mies.
LU

+++

3 mies.
Scena bez dialogu

Ma to w sobie coś z kadru filmowego – spotkanie, które właściwie się nie wydarza.

3 mies.
córka światła

Wróciłem i stwierdzamże podoba mi się bardziej niż za pierwszym razem. Piorunem.

3 mies.
WRZOSOWO (IV)

Te jasne krążki w tle są świetne – wyglądają jak drobne, zwinięte nitki i robią cały klimat zdjęcia.

3 mies.
ZDĄŻYĆ PRZED DWUNASTĄ

Podoba mi się ta przewrotność – dwie „dwunastki” mijają się w kadrze i nagle tytuł zaczyna mieć więcej niż jedno znaczenie. Prosto, a bardzo trafnie.

3 mies.
WRZOSOWO (IV)

donaty, dużo donatów :)- fajny ten rubinar, świetne !!!

3 mies.
Brzegi Bałtyku

Pięknie w kadrze

3 mies.
LU

Iść ciągle iść w stronę słońca. Pięknie wypatrzone i sfotografowane.

3 mies.
 Dreams...

Cisza tu taka i spokój...

3 mies.
Wschodni wiatr

Podoba się

3 mies.
Zachód Słońca

Fajny klimat

3 mies.
W wiosennych barwach

ładnie, mięciutko, piękne barwy, lubię +++

3 mies.
Brzegi Bałtyku

Pięknie tu zagrało na wszystkich dostępnych instrumentach.

3 mies.
Taki jestem zwariowany. ;)

😁👏👏👏

3 mies.
córka światła

Dziękuję za odpowiedź. Tym bardziej podziwiam i doceniam wkładane w projekty serce i pracę. Chapeau bas! Również pozdrawiam.

3 mies.
Ty idź przodem, ja sprawdzę tył

palma fajnie podzieliła kadr, bardzo ładnie !!!

3 mies.
Pokrakane w odbite

Już pal licho w ZD, po takich słowach jakie tu przeczytałem. ;) Aż nie wiem jak się odnieść. Bardzo Ci dziękuję i cieszy mnie Kamilu Twój odbiór, jak i to że ...

3 mies.
Kontakt wzrokowy

porządny sportowy kadr !!!

3 mies.
...

ładna paleta...:), +++

3 mies.
*

podoba się, nawet bardzo 👍

3 mies.
Echoes of Geometry II

dziękuję bardzo za Wasze komentarze !!!

3 mies.
...jeden kadr, cztery historie

dzięki Wam bardzo !!!

3 mies.
...Halo, tu jestem :)

bardzo dziękuję za obecność !!!

3 mies.
Echoes of Geometry

bardzo Wam dziękuję za komentarze i oceny 👍

3 mies.
Liquid Motion

dziękuję Wam bardzo !!!

3 mies.