Ładne te linie. Doskonała fota dla mnie.
Podoba się bardzo
+++
Bardzo...
Fajne
Ładnie
Dobry portret i modelka też.
kadr tak, tonacja... hmmm
takie paskudne, że aż piękne
Extra
to bardziej
Piękna bajka....a ślimek i bliki dodają uroku :)
podoba się
Bardzo misie :)
Fajne bardzo
Bdb
Zgrabny kwadracik
Piekne...bardzo plastyczne foto
Podoba się
Lubię bardzo
Jest klimat
Tradycyjnie już...pięknie
Fajna scenka
Pięknie jest
O jest i kaczucha :)
Medytacja w głebi Natury :)
Czuć ten klimat miejsca
Co przyniesie dzień....
Podoba się Jak zawsze.
Dobre
Tajemniczo.... za Maro :)
Fajny klimacik
Fajny trogon. Szkoda go trochę, że w ZOO.
Fajnie na PE
Extra :)
Pięta Achilesowa?
Piękne fota, kompozycja, wszystko na tak.
Piękne miejsce
Zamknij oczy i policz do dziesięciu. Fajnie wypatrzone.
Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc Ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze
W wielkim zielonym pochodzie drzewa ruszyły przez las
Ładne te linie. Doskonała fota dla mnie.
Podoba się bardzo
+++
Bardzo...
Fajne
Ładnie
+++
Dobry portret i modelka też.
kadr tak, tonacja... hmmm
takie paskudne, że aż piękne
Fajne
+++
Extra
to bardziej
Bardzo...
Piękna bajka....a ślimek i bliki dodają uroku :)
podoba się
Bardzo misie :)
Fajne bardzo
Bdb
Zgrabny kwadracik
Piekne...bardzo plastyczne foto
Podoba się
Lubię bardzo
Jest klimat
Tradycyjnie już...pięknie
Fajna scenka
Pięknie jest
O jest i kaczucha :)
Medytacja w głebi Natury :)
Czuć ten klimat miejsca
Co przyniesie dzień....
Bardzo...
Podoba się Jak zawsze.
Dobre
Podoba się
Bdb
Tajemniczo.... za Maro :)
Bdb
Fajny klimacik
Fajny trogon. Szkoda go trochę, że w ZOO.
Fajnie na PE
Extra :)
Pięta Achilesowa?
Piękne fota, kompozycja, wszystko na tak.
Piękne miejsce
Bdb
Zamknij oczy i policz do dziesięciu. Fajnie wypatrzone.
Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc Ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze
W wielkim zielonym pochodzie drzewa ruszyły przez las