Zabierzcie to ode mnie..

Zabierzcie to ode mnie..

Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

Moja dziewczyna pozyczyla ode mnie aparat CanonA30. 1 raz samodzielnie robila nim zdjecia. Oto efekt :)

Komentarze

BeHQ20 lat temu

    hehe :) ale drań z tego kota :)

    AT
    Atamanka21 lat temu

      -Flanel- chlopobaba

      tymin21 lat temu

        samo w sobie zdjecie niezabardzo, ale kot jest swietny.... lubie koty

        Suselek21 lat temu

          a mi się tam podoba :) widac, że maluch ciągnie za sznurek, pyszczor ma rozkoszny

          -Flanel-21 lat temu

            thx

            Yonashek21 lat temu

              Zgadzam sie, ze nigdzie nie napisales ze Ci sie krytyka nie podoba, ale takie odnioslem wrazenie. Pozdrawiam.

              TANDETA21 lat temu

                zabierzcie tą fotkę ode mnie

                -Flanel-21 lat temu

                  Chodzi mi juz o te uwagi z kadrowaniem. Zabrzmialy, jakby foto bylo robione w studio z modelem.. No ale nic, rozumiem. A wlasnie to bylo najlepsze foto, i wiele os tak uznalo, dlatego wrzucilem. Pokaz gdzie napisalem ze niepasuje mi krytyka. Chyba cos przeoczylem. Ja tylko poprosilem o szczegoly i wyrozumialosc, a wcale nie znaczy to ze mi cos nie pasuje, bo wystawiajac foto sie licze z krytyka. Ja jestem normalny, nie bedzie udziwnien..

                  Yonashek21 lat temu

                    Ja rozumiem ze ona miala aparat po raz pierwszy w reku i ze nie bedzie od razu robila zdjec jak sam Pan Bóg, tylko po co wrzuciles to zdjecie do swojego folio jak wiedziales ze nie jest najlepsze? Chciales zeby inni sie o nim wypowiedzieli a teraz nie pasuje ci ze czesci sie nie podoba? Dziwne. Pozdrawiam!

                    -Flanel-21 lat temu

                      hm..mowicie o kadrowaniu, a tu raz ze Dziewczyna ma poraz 1 aparat w reku, 2 ze to kotek zywy, a nie figurka co sobie mozna ustawic. Naprawde nie ma za wiele czasu by przemyslec kadr akurat podczas zabawy malucha...moze troche wiecej wyrozumialosci ?

                      Retron21 lat temu

                        Ale wiesz... Kazdy robi tak jak lubi:)

                        Yonashek21 lat temu

                          Tez mi nie za bardzo lezy. Przede wszystkim strasznie widoczne blysniecie lampa prosto w kota ;-) Ale tak na powaznie to: Raz: zly kadr, kotek powinien byc tak skadrowany by stal w lewej czesci fotki. Wetdy nie bylo by tam takiego beznadziejnej pustki i podkreslaloby "walkę" kota z czymś z prawej strony. Dwa: Zamknięte oczy średnio nadają się na zdjęcia portretowe bądź pseudo portretowe, a jeśli to miało być zdjęcie "akcji" a nie portretowe to za mało w nim dynamizmu. Trzy - straszliwie widoczne błyśnięcie lampą. Prosiłeś o szczegółowe uwagi więc się starałem. Pozdrawiam!

                          -Flanel-21 lat temu

                            hmm..dla mnie zdjecie bez tego paska bylo by nijakie...hmmm..ale widze ze zdania som inne..

                            tomirri21 lat temu

                              Hmmmm...A mi się podoba! Niełatwo zrobić poprawne technicznie zdjęcie kociakowi podczas zabawy! Jasne - szkoda, że tło jest takie, a nie inne, że flesz tak się rzuca w oczy, że minimalnie ostrośc uciekłą, ale jak na pierwsze zdjęcie jest bardzo dobrze!

                              Aga i Pawel21 lat temu

                                przede wszystkim dlatego ze wbijasz cos zwierzakowi w pysk i to cos kompletnie psuje kadr, jakosc tez nie jest najlepsza

                                Retron21 lat temu

                                  Jak zwal tak zwal... To jest takie cos jak palec przed obiektywem!

                                  -Flanel-21 lat temu

                                    smycz ? Przeciez to jest pasek od Canona ktory zwisal z aparatu...

                                    Retron21 lat temu

                                      Smycz -> nie, inne tlo. Kot -> ok.

                                      -Flanel-21 lat temu

                                        gniot beznadziejne...ok...ale czemu ? ?

                                        MrGrzegorz21 lat temu

                                          straszny gniot

                                          Aga i Pawel21 lat temu

                                            wzruszyla mnie Twoja historia :D ilez mozna tych kotow? a zdjecie beznadziejne