Opis zdjęcia
Bez rewelacji, można było lepiej skadrować...a tło za jasne... ale to moje uwagi po 10 latach przerwy, może nie adekwatne na dzisiaj... pozdrawiam:)
Bdb.
+++
Ciekawe.
Świetny klimat kadru :)
Komentarze
Bez rewelacji, można było lepiej skadrować...a tło za jasne... ale to moje uwagi po 10 latach przerwy, może nie adekwatne na dzisiaj... pozdrawiam:)
Bdb.
+++
Ciekawe.
Świetny klimat kadru :)