Opis zdjęcia
...
Oczywiście, że można :-)))
Dopisuję się do komentarza cornus'a, jeśli można.
W przeciwieństwie do agresywnych, kontrastowych b&w, z tego zdjęcia bije spokój, cisza i bliskość przyrody. Pełen relaks. No i te bliki. Ładne:)
ja też
Lubię :)
Dziękuję Wam bardzo :-)
To jeden z tych kadrów, które przypominają, że piękno często jest dosłownie pod nogami.
Kolejne bardzo ładne zdjęcie
Zielony to mój ulubiony kolor.
+++++
Komentarze
Oczywiście, że można :-)))
Dopisuję się do komentarza cornus'a, jeśli można.
W przeciwieństwie do agresywnych, kontrastowych b&w, z tego zdjęcia bije spokój, cisza i bliskość przyrody. Pełen relaks. No i te bliki. Ładne:)
ja też
Lubię :)
Dziękuję Wam bardzo :-)
To jeden z tych kadrów, które przypominają, że piękno często jest dosłownie pod nogami.
Kolejne bardzo ładne zdjęcie
Zielony to mój ulubiony kolor.
+++++