@bee - z tej perspektywy druga stopa jest ledwo widzialna na powiększeniu. Gdyby, jak tu niektórzy sugerują, ten człowiek miał tylko jedną nogę to w tym momencie właśnie by lewitował... w dodatku bez pomocy rąk utrzymując na głowie ten tajemniczy pakunek... Metafizyka w pełni :)
Być może to tylko moje skojarzenie, ale postać wydaje mi się niemal nierealna. Jakby nie szła zwykłą drogą, tylko była symbolem wędrówki. Patrzę na człowieka, a widzę opowieść. Ciekawi mnie też ten moment kroku – na pierwszy rzut oka dostrzegam tylko jedną stopę, przez co sylwetka wydaje się niemal unosić nad drogą. To dodatkowo wzmacnia odbiór.
Komentarze
Świetny kadr, Gratulacje
@HheniekK - troszkę widać :) Dziękuję redakcji za DNO :)
Świetne! Mz dobrze widać drugą stopę, tylko trzeba się trochę przyjrzeć ;)
A może czapla:)))
@aston martin - ciekawe skojarzenie
Z pelikanem na głowie:)
...w świetnej pozie wędrowiec...bardzo...
Bdb
T A K !
bdb
@bee - z tej perspektywy druga stopa jest ledwo widzialna na powiększeniu. Gdyby, jak tu niektórzy sugerują, ten człowiek miał tylko jedną nogę to w tym momencie właśnie by lewitował... w dodatku bez pomocy rąk utrzymując na głowie ten tajemniczy pakunek... Metafizyka w pełni :)
Być może to tylko moje skojarzenie, ale postać wydaje mi się niemal nierealna. Jakby nie szła zwykłą drogą, tylko była symbolem wędrówki. Patrzę na człowieka, a widzę opowieść. Ciekawi mnie też ten moment kroku – na pierwszy rzut oka dostrzegam tylko jedną stopę, przez co sylwetka wydaje się niemal unosić nad drogą. To dodatkowo wzmacnia odbiór.
Mam podobne wrażenie jak @SQT_er :-)
kolejne bardzo dobre
Jak Bikila Abebe- bosso i szybko
@SQT_er - tak tylko się wydaje :)
jednonożec?
PE proszę :)