Opis zdjęcia
Brak opisu.
:D
Uchyla się przed wiszącą lampą?
ujęcie fajne, moderacja nie, dołączę się do apelu Macieja Bluma
poszło do ulubionych.
do albumu, uważasz imienniczko ?
kolejne słabe, bardzo drażnią cienie
Apeluję do moderatora, żeby nie moderował :) będzie ubaw po pachy :)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDD
no ale po co publikowac to tutaj ? :/
no no ...
Komentarze
:D
Uchyla się przed wiszącą lampą?
ujęcie fajne, moderacja nie, dołączę się do apelu Macieja Bluma
poszło do ulubionych.
do albumu, uważasz imienniczko ?
kolejne słabe, bardzo drażnią cienie
Apeluję do moderatora, żeby nie moderował :) będzie ubaw po pachy :)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDD
no ale po co publikowac to tutaj ? :/
no no ...