Ostatnie komentarze


Maja

ładnie to wygląda

3 lat
Klon

lubię

3 lat
Baja Poland 2023

burza piaskowa

3 lat
Pokaz lotniczy

dobrze złapane

3 lat
Samotny skiturowiec

wow

3 lat
Bystrooki

ekstra

3 lat
Makowiec

podoba

3 lat
Patrząc w przyszłość

+++

3 lat
Makolągwa

doskonale

3 lat
Lublin

efektowne

3 lat
gdy zachodzi...

bdb

3 lat
Lub-Lin

piękna tonacja

3 lat
Na Spiszu

ładnie

3 lat
Sułoszowa

+++

3 lat
Rogalin

super

3 lat
...

Jak jedwab - gratki !

.

Jestem fanem Twoich fot :)

MANNA Z NIEBA...

Dobrze wypatrzone !

Sułoszowa

Swietne !

Rogalin

bdb

W zamyśleniu

Sliczna !

C O L D W A V E

Milo ze znowu jestes :), foto super..

Sułoszowa

Dzięki za komentarze

3 lat
W strone swiatla

Ostatnie światło dnia uwięzione w soczewkach latarni :-)

Lublin

Kopuła obserwatorium astronomicznego :-)

Sułoszowa

W oddali padający deszcz, albo pył rozwiewany przez wiatr. Dobrze zbudowany nastrój :-)

Klon

bdb

RO
3 lat
Sułoszowa

lubię

RO
3 lat
Na Spiszu

podoba się

RO
3 lat
Na Spiszu

Swietnie to wyglada.

portret majowy

Ladnie.

Sułoszowa

Z przyjemnoscia sie na to patrzy. Super!

Sułoszowa

Wstęga do nieba... klimatyczne

3 lat
Sułoszowa

Ależ klimacik.... bardzo misię:)

3 lat
Na Spiszu

Przepiękne kolory...

3 lat
Lub-Lin

Super:)

3 lat
Zielone duchy

Ładnie:)

3 lat
gdy zachodzi...

Robi wrażenie...

3 lat
Santorini w błękitach

No pięknie tam jest:)

3 lat
W zamyśleniu

Ładne bardzo:)

3 lat
Lustro

Fajne:)

3 lat
Patrząc w przyszłość

Bdb

3 lat
***

dzięki za komentarze

3 lat
Lublin

Dworzec lepidopterów :-)

Lub-Lin

Rezon, po opadach była duża wilgotność, co dało widoczny efekt 😊

3 lat
Lustro

Niezłe omatidia :-)

MANNA Z NIEBA...

Pora nakryć stół na dwie osoby. Liczba 634 nie przypadkowo tam się pojawiła :-)

Grand Marais Lighthouse

@BDO 17h od Ciebie

Grand Marais Lighthouse

@Rezon bardzo ciekawe prawie pod kanadyjska granicą ale niestety przypadkowo odkryte już po zachodzie słońca a do arbnb jeszce 2 h jazdy Napewno tam wrócę ale m...

W zamyśleniu

Ładne zdjęcie.