Ostatnie komentarze


1775244350778 albo okno Overtona

+++

3 mies.
WR

Pojemne kadrzycho z 3 dobrymi kwadratami i 3 niezłymi pionami. Dobra robota.

Tam gdzie rządzi chaos

Wyciągnął rękę. Dobre to.

Łazienkowe kwiaty

Przyjemnie i wiosennie.

3 mies.
Świat wg Felka

Fajnie Felek złapany. :)

3 mies.
spring tales from the forest...

piękne

3 mies.
1000099400

Ładnie w świetle, kolorze i całym kadrze.

Świat wg Felka

Felek dziękuje za dobre słowo 😁

Bałtyk

Dobre jest.

Kwidzyn

Fajny stworek na wstępie :)

Poranne biegi

dzemski...Minimalnie...Dziękuje za wpisy i pozdrawiam.

3 mies.
...

Ciekawe.

Fantastyczna galeria! Pozdrawiam

3 mies.

Fajnie się gapi ten kadr. Brwi i nos na miejscu :)

...

Dobrze wciąga. Błysk.

Świat wg Felka

Fajne.

Dwa parasole

Dobre.

Tak też czasem bywa

Kontrastowo w temacie.

...

Mega fota!

3 mies.
MAD MAX

Dobre.

NADWARCIAŃSKI PEJZAŻ

Fajnie na przedpolu. Urodziwe wiedźmy na dalszym. Gra kadr.

"Jeszcze nie dzisiaj"

Ciekawe w formie, światłocieniem. Gada.

Ania.

Fajnie wpada przez to okno. Dobre.

_MONIKA

Też lubię blisko "najechać" na twarz. Fajne to.

Ania.

Klasa portret

3 mies.
CZŁOWIEK Z LASU

PE proszę :)

3 mies.
Self-transcendence

Niezłe.

3 mies.
"Silence

Dobra rzecz.

3 mies.
Polscy żołnierze - II wojna światowa

...ta fota to historia... ;-)

3 mies.
Wiosna

...fajne foto ;-)

3 mies.
ATOL MNEMBA

++++

3 mies.
SALINAS DE PEDRA DE LUME

Piekna sceneria. Świetny kadr

3 mies.
MOTO KARAWANA

Świetne

3 mies.
MAD MAX

Świetne

3 mies.
KWIETNIOWO

Świetnie wymalowany obraz

3 mies.
OUT OF SYNC

Jabłuszko, jabłuszko, jabłuszko pełne snów.....Świetny kadr

3 mies.
NADWARCIAŃSKI PEJZAŻ

Świetny landszaft. Świetne b/w

3 mies.
NADWARCIAŃSKI PEJZAŻ

super obiektyw, obrazek również.

3 mies.
spring tales from the forest...

Światło zagrało :)

Poszperam. Jak coś znajdę - wstawię. Pozdrawiam.

3 mies.
Na do widzenia

Plusy

3 mies.
NAD WARTĄ

Lustro to lustro :) inne całkowicie ... .. .

Tam gdzie rządzi chaos

entropia

3 mies.
...

Świetny minimal, paski robią robotę

3 mies.
spring tales from the forest...

Mroczna odsłona lasu, ciekawe podświetlenia.

3 mies.
Toruń pod lodową chmurą/2

Ładnie, malarsko

3 mies.
WR

Lubię tę serię z R :)

3 mies.
MAD MAX

Piękna historia. Niebanalny kadr. To z pewnością była wielka przygoda.

3 mies.
NADWARCIAŃSKI PEJZAŻ

PE proszę :)

3 mies.
1000099400

Widzę, że Jantar ostatnio często pojawia się na elbląskich fotkach 🙂