Ostatnie komentarze


Jutro tam będę

Przejzalem katalog. Sporo tam fajnych zdjec.

Holmes & Watson

A w cybuchu "amphora"

Jim.

Ten to chyba na pilkarza wyrosnie.

...

Mięcutkie.Mam komplet obiektywów z DDR trzeba odkurzyć je jeśli takie efekty.

Ragga.

Przyjemny portret.

Darłówko 17.05.2024

Super spektakl na niebie.

Pasażerowie na gapę.

Zgadzam sie z Ertu.

KOD KRESKOWY

Swietny B&W. Jakiego edytora uzywasz?

W oczekiwaniu na złotą godzinę

Teraz rozumiem Twoją nieobecność. Pozdrawiam

3 lat
Galaxy

Tak, 20 :)

-

Pan Tau i koło fortuny...

3 lat
Ogórki

wygląda jak przykrywka do czegoś grubszego od ogórka ;P

3 lat
Jutro tam będę

ładny landszafcik

3 lat
Amazonka

niezły cwał

3 lat
Pasażerowie na gapę.

super

...

wszedzie ci bazgrolscy :( gratki :)

3 lat
-

dzięki za komentarze!

3 lat
Pasażerowie na gapę.

Piekne sa, dobra fota :) troszke bym wyszopowal jasna linie z orawej - ale to ja :)

3 lat
Holmes & Watson

Doskonałe!

3 lat
Jutro tam będę

Ano jest.13 lat temu tam byłem...tu link do katalogu https://plfoto.com/album/226947

Holmes & Watson

Pajacujący detektyw :-) Świetna praca.

Galaxy

Ciekawa fota.

Bieg ku porankowi

Dobre.

-

Dobre jest.

Na jeziorze

Kocham jeziora.

...

Zaswedzialo pod okiem. Podoba sie.

Alpenblick Saas-Fee

Ladnie.

Jutro tam będę

To musi byc ciekawe miejsce.

-

Spotkanie różnych światów :-)

Amazonka

Amazonka na dalmatanczyku.

Tarasy w wersji krajowej

Przyjemna ta wersja krajowa .

Super

3 lat

a tu byly takie chmury, ze nic nie widziano :D

3 lat
Wiosenny widoczek

Ladny widoczek.

pomost

Podoba sie.

Fajne :) a bocian gdzie?

3 lat

brakuje dloni :(

3 lat
Malowanki II

Już konnotuje!

Tańcząca zorza nad wiatrakiem w Chvalkovicach

Super, Donkiszoteria :D

3 lat
Times Square-42

Piłem wyłącznie do siebie :-)

Malowanki II

mariuszga A ten swoje!!! Piszemy i mówimy "wincyj". Zapamiętaj.

3 lat
Tarasy w wersji krajowej

Pokłosie procesów geologicznych :-)

Wiosenny widoczek

Ładnie Tokina tokuje; zrobiła dobrą robotę :-) Fajny pejzażyk.

Pod parasolem

Dzięki :)

3 lat
-

Super! Manekiny trochę jak ufoludki :)

3 lat
Najbliższa przystań

Dobrze oddana faktura powierzchni

3 lat
Malowanki II

Dzięki, Dyster, za wytknięcie błędu, płonę ze wstydu, to sie wiency ni powtórzy.

Alpenblick Saas-Fee

Piękny zakątek

3 lat
...

Lubi sobie poświecić :-)

Galaxy

Dobry minimal (trójkątów 20 plus jeden niedokończony)

3 lat