To co napisales o Andrzeju jest wypisane na jego twarzy. Dobry portret jak zwykle.
Swietne!
Robisz świetną robotę...
Święte słowa Akrim....szkoda że taka książka nie powstanie:(...ale powstały fotografie, które sprawiają że Twoi "modele" stali się nieśmiertelni...
gratulacje :)
Ładnie :)
trzeba miec nerwy - by tam mieszkac :D
a_Pole Dziękuję
Świetne
Stacjonarny wyjazd na wczasy. Ciekawe czy w przyszłość, czy w przeszłość :-). Bardzo dobre.
Rozgląda się za kroplami rosy :-) Ładne.
Hulaj ręka, wycinaj konkurencję :-)
Czasem dziwne, czasem trudne, czasem szalone są losy ludzi, losy są nieprzewidywalne.
Więcej amatorów na ten niesamowity widok. Bardzo dobre.
Ładnie płynie.
Kubek w kubek odbicie podobne do rzeczywistości :-)
Dziekuje - pomyslimy :)
Gratulacje !
Energetyczne pole :-) Fajne.
Surowe piekno !
Piekne i poruszajace foto !
Nostalgia !
bdb
Ladna ta landrynka !
Lubie takie wspominki :)
Pieknie !
Bass Pro Shops: gdzie nawet noże same się ostrzą! :-)
Klimat ;)
Graty :)
Jak odbitka na matowym papierze :-) Ładne.
słonko ciepło gra" bardzo ładne:)
Ładnie jest
Druh Boruch nie chce kupić Agnieszce torebki.
Sympatyczne
Kąt padania równa się kątowi odbicia.
Dobre to jest.pełna kreacja.
super
ładnie
fajowskie
bardzo mi się podoba
ach te subtelne obrazki
fajne bardzo
mnie zachwyciło :)
przyjemnie tu
szczere :)
super zamaszyście
magicznie
Bardzo misię:)
To co napisales o Andrzeju jest wypisane na jego twarzy. Dobry portret jak zwykle.
Swietne!
Robisz świetną robotę...
Święte słowa Akrim....szkoda że taka książka nie powstanie:(...ale powstały fotografie, które sprawiają że Twoi "modele" stali się nieśmiertelni...
gratulacje :)
Ładnie :)
trzeba miec nerwy - by tam mieszkac :D
a_Pole Dziękuję
Świetne
Stacjonarny wyjazd na wczasy. Ciekawe czy w przyszłość, czy w przeszłość :-). Bardzo dobre.
Rozgląda się za kroplami rosy :-) Ładne.
Hulaj ręka, wycinaj konkurencję :-)
Czasem dziwne, czasem trudne, czasem szalone są losy ludzi, losy są nieprzewidywalne.
Więcej amatorów na ten niesamowity widok. Bardzo dobre.
Ładnie płynie.
Kubek w kubek odbicie podobne do rzeczywistości :-)
Dziekuje - pomyslimy :)
Gratulacje !
Energetyczne pole :-) Fajne.
Surowe piekno !
Piekne i poruszajace foto !
Nostalgia !
bdb
Ladna ta landrynka !
Lubie takie wspominki :)
Pieknie !
Bass Pro Shops: gdzie nawet noże same się ostrzą! :-)
Klimat ;)
Graty :)
Jak odbitka na matowym papierze :-) Ładne.
słonko ciepło gra" bardzo ładne:)
Ładnie jest
Druh Boruch nie chce kupić Agnieszce torebki.
Sympatyczne
Kąt padania równa się kątowi odbicia.
Dobre to jest.pełna kreacja.
super
ładnie
fajowskie
bardzo mi się podoba
ach te subtelne obrazki
fajne bardzo
mnie zachwyciło :)
przyjemnie tu
szczere :)
super
super zamaszyście
super
magicznie
Bardzo misię:)