Ostatnie komentarze


Fabryka Gwiazd

Tutaj zawsze WOW!

3 lat
****

chłodno :)

****

Kapitalny jest :)

Madera

Takie z założenia...i niech niczego nie będzie tu już do poprawy!

3 lat
DELICJE PAJĄKA

Lubi dobrze zjeść :)

MISS MEKONG

Gratuluję wyróżnienia

3 lat
Crohy...

Klimat rodem z okładek płyt YES

3 lat
Łąkowe historie czyli "niezapominajkowy" przetacznik

Dziękuję i pozdrawiam

3 lat
PNEUMA

Tajemniczo.

pejzaż ze stali

Świetne zbiegi perspektywiczne elementów, ciekawy obiekt inżynierski :-)

Polowanie

Łebski lis; w łbie się nie mieści.

śmichy-chichy

+++

3 lat
Portret z tunelu ;)

Ciekawe ujęcie

3 lat
Zachód Słońca

Bdb

3 lat
...

Świetne

3 lat
Dary lasu

Bardzo mi się podoba

3 lat
perkoz dwuczuby z młodymi

Dobrze, że te bursztynowe fale nie są pułapką czasu zamykanego w żywicy.

Lublin Miasto Inspiracji

Użytek zielony :-)

Gofry

Dziękuję Wszystkim za komentarze :)

3 lat
Podróże - Węgry - Budapeszt

Zamek na wodzie - jesli dobrze pamietam :)

3 lat
Zderzenie

Gdzie tak pedza? Na sabacik? :D

3 lat
DELICJE PAJĄKA

Jaroszem to on nie jest ;)

3 lat
PNEUMA

Ufoki we mgle ;)

3 lat
o jeden krok za daleko...

Tez mamy taki basen :) wstep jedyne 300 pln ;)

3 lat
W kierunku Klekotek

Pieknie

3 lat
"Lacum Somnia"

Super, byly chyba takie puzzle :)

3 lat
"Aestas Meridiem"

Bdb, az chce sie wedrowac

3 lat
Gdańskie

Pieknie :)

3 lat
...

:D to dobre (Mariusz)

3 lat
Polowanie

Jaki wychudzony :(

3 lat
Gra w klasy

Ponoc rocznie opuszcza sie 0,00001 Newtona do gory ;)

3 lat
Podróże - Węgry - Budapeszt

Dobre

3 lat
z cyklu: podróżowanie jest fajne

Dobre

3 lat
pejzaż ze stali

Dobre

3 lat
...

Bdb

3 lat
Mgielne chochoły

Dzięki.Pozdrawiam Wszystkich moich gości.

3 lat
Gra w klasy

@summa - o dziwo podobno nikt, szczególnie to dziwne, gdy w sezonie jest tam zawsze kolejka ludzi do 'wskoczenia' na kamol

3 lat
PO DRUGIEJ STRONIE...

Zauwazylem iglice w wodzie ;)

3 lat
wiosna

Fajne kolory i miękkość. Dół, jakby zimowy :-)

pejzaż ze stali

Bdb.

BAŁKAŃSKA WYRYPA

Super!

Wczoraj na mojej wsi

Chyba tam zamieszkam.

Kup pan tarcze :)

Przyciąga wzrok; w walce smok ożywa :-)

Mgielne chochoły

Bdb.

Cisza Białych Nocy ;)

Świetny nastrój spokoju, jakby czas stanął w miejscu :-)

Portret z tunelu ;)

Dobre.

...

Jest dobry klimat.

PO DRUGIEJ STRONIE...

@Grzegorz Pawlak, tak mam tego świadomość i czuję się zdyskwalifikowany.

3 lat
Miseczka dla pieseczka :)

Piesek ten mniejszy od moich kotow byl :D

3 lat
wiosna

Ile paczka filmu w PL?

3 lat