w kwadracie bez przystanku to widzę
@Michał Kasperczak - niewątpliwie, ale jestem laikiem w tym temacie, więc oceniam tylko formę wizualną :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarze!
Dobre! Wstawiaj wiecej takich.
E tam. Walić jakość. TO jest sztuka ulicy. Dzieci terroryzują dorosłych, ganiając ich. Bożenko, do czego to doszło ... coście z tą Polską zrobili!
WY BIT NE !!!!!!!!!!!!!
Grzesiek, czemu ta focia jest taka brudna? Weź użyj funkcji w telefonie: Menu > Zdjęcie > Popraw wszystko. Nie ma za co.
Możliwe, że obaj faceci się spocili ...
WY BIT NE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CO to jest?! Jakie gwiazdy? Nie widzę żadnego celebryty...
Marpie: w tej złej jakości tkwi mz cała zaleta tej pracy
Naprawdę ciekawe ujęcie, szkoda tego "ozdobnika", strasznie psuje odbiór
Tutaj to trochę bardziej złożony temat, niż samo B&W :)
Ładnie
Bdb
Pięknie w kadrze.
Budzi respekt do natury.Gratuluję ZD:)
Doskonałe.
Ladnie tam.
Goracy portret.
Dobra kompozycja i jfajny jesienny klimat.
Obserwuję sobie i..... cała seria jest niesamowita... świetna robota:)
Jest klimacik:)
Dziękuję pięknie:)
Piękne kolory:)
Oj... coś jakość padła:(
Piękne kolory... wszystko tu współgra:)
Pięknie
Spada z księżyca...mega ujęcie:)
Bardzo misię:)
Nawet bardzo ładnie:)
To musi być prawdziwe uczucie:)
Super!
Świetne!
W ładnym świetle uchwycone:)
Świetnie pokazane.... brawo:)
no wiadomo :) Nordkapp
jest glanc :)
Moje klimaty :)
Jest moc!
Fajny klimat retro
+++
Dobre
Ciekawa architektura.
Bdb.
Fajne.
Tatry i pieniny i mleczne doliny. Podoba sie.
Fajna fota. Chlodem powialo.
w kwadracie bez przystanku to widzę
@Michał Kasperczak - niewątpliwie, ale jestem laikiem w tym temacie, więc oceniam tylko formę wizualną :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarze!
Dobre! Wstawiaj wiecej takich.
E tam. Walić jakość. TO jest sztuka ulicy. Dzieci terroryzują dorosłych, ganiając ich. Bożenko, do czego to doszło ... coście z tą Polską zrobili!
WY BIT NE !!!!!!!!!!!!!
Grzesiek, czemu ta focia jest taka brudna? Weź użyj funkcji w telefonie: Menu > Zdjęcie > Popraw wszystko. Nie ma za co.
Możliwe, że obaj faceci się spocili ...
WY BIT NE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CO to jest?! Jakie gwiazdy? Nie widzę żadnego celebryty...
Marpie: w tej złej jakości tkwi mz cała zaleta tej pracy
Naprawdę ciekawe ujęcie, szkoda tego "ozdobnika", strasznie psuje odbiór
Tutaj to trochę bardziej złożony temat, niż samo B&W :)
Ładnie
Bdb
Bdb
Bdb
Pięknie w kadrze.
Budzi respekt do natury.Gratuluję ZD:)
Doskonałe.
Ladnie tam.
Goracy portret.
Dobra kompozycja i jfajny jesienny klimat.
Obserwuję sobie i..... cała seria jest niesamowita... świetna robota:)
Jest klimacik:)
Dziękuję pięknie:)
Piękne kolory:)
Oj... coś jakość padła:(
Piękne kolory... wszystko tu współgra:)
Pięknie
Spada z księżyca...mega ujęcie:)
Bardzo misię:)
Nawet bardzo ładnie:)
To musi być prawdziwe uczucie:)
Super!
Świetne!
W ładnym świetle uchwycone:)
Świetnie pokazane.... brawo:)
no wiadomo :) Nordkapp
jest glanc :)
Moje klimaty :)
Jest moc!
Fajny klimat retro
+++
Dobre
Ciekawa architektura.
Bdb.
Fajne.
Tatry i pieniny i mleczne doliny. Podoba sie.
Fajna fota. Chlodem powialo.