Ostatnie komentarze


James Błąd

Bdb

2 lat
***

Wooow! Świetne :)

2 lat
chata

Trochę nawet bardzo. Zauważyłem na kompie i dlatego taki kadr i czarno-białe, bo mi go szkoda było...

2 lat
...

bardzo dobre

2 lat
Na lawendowym szlaku...

Za Greenhornem - lawenda, lawendą, a słoneczniki górą ;)

2 lat
Portret jesienny

Piękna praca. Kolory stonowane a jednak spójne z całością. Kadr ewidentnie nie portretowy a jednak tp wciąż jest portret. Brawo!

2 lat
w-wa

Dobrze się ogląda.

Jas Wedrowniczek

Gooood

2 lat
Janina wedrowniczka

Dobre

2 lat
"Latarnica "

Fajny minimal

2 lat
Na lawendowym szlaku...

Niby "DNO" ale ja dobrze się tu czuję, podziękował.

 Ścieżka Ochry (Sentier des Ocres).

Dobre:)

2 lat
Hala Gąsienicowa

Dobre:)

2 lat
Z przełęczy Lachulunga

Dobre:)

2 lat
TATRY

Dobre:)

2 lat
.

Dobre:)

2 lat
Lot na Księżyc

Dobre:)

2 lat
Dashur

Dobre:)

2 lat
Rock Arch

Super:)

2 lat
Pustynia Gobi

Dobre:)

2 lat
Road...

Dobre:)

2 lat
Stado

B.Dobre:)

2 lat
Odloty

B.Dobre:)

2 lat
#Lublin - ul. Staszica

Dobre:)

2 lat
Nawrót

Dobre:)

2 lat
Cerkiew w Kulasznem

Dobre:)

2 lat
Na lawendowym szlaku...

Dobre:)

2 lat
Na planie

B.Dobre:)

2 lat
Taniec Kecak. Bali

Dobre:)

2 lat
W lutym na Mierzei

Dobre:)

2 lat
;-)

Super:)

2 lat

Dobre:)

2 lat
Jas Wedrowniczek

Dobre:)

2 lat
Rower ....

B.Dobre:)

2 lat
Dead Vlei II

super

Zimowy Przejazd Rowerowy

Dobre:)

2 lat
Karolina i rower

Dobre:)

2 lat
Roweruje

Dobre:)

2 lat
\"Rowerzysta\"

Dobre:)

2 lat
Do góry

Dobre:) Gdzie to jest?

2 lat
W gory

Dobre:)

2 lat
Góry I

Dobre:)

2 lat
Człowiek i góry 2

B.Dobre:)

2 lat
Góry i ludzie 2

Dobre:)

2 lat
Hej góry nasze góry ...

B.Dobre:)

2 lat
Wiara przynosi góry

Super:)

2 lat
AMHARSKIE ŻNIWA...

Dobre:)

2 lat
ULICZKĘ ZNAM W...

Dobre:)

2 lat
LU

Dobre:)

2 lat
Bad Feilnbach

Świetne:)

2 lat