Ostatnie komentarze


Niebieska poświata

Dziękuję za miłe słowo.

Ostatni portret

Samo zdjęcie to już najwyższa półka, a tu jeszcze wisienka na torcie w postaci niezwykle adekwatnie dobranego tytułu.

_MG_4681

Bardzo dobre.

2 mies.
Skok nie w mrok

Klasa sama w sobie

Aborygenka

Ładną ma dziewczyna na głowie. Też bym taką chciał. ++++++ :)

2 mies.
...

ciekawe miejsce.

2 mies.
Autoportret

Łukaszowi mój autoportret się podobał. Nie wiem jak on to robi że zdąży przed obiektyw. Muszę chyba poćwiczyć tępo ustawiania się.

2 mies.
Ravdoucha

Paddinka,wielu lat było trzeba żeby powrócić:) Zobaczymy jak będzie:)

OPOWIEŚĆ O BYCIU ZBĘDNYM

Niestety taka jest prawda. Starzy ludzie są zbędni i żyją za długo. Historia smutna i prawdziwa.

2 mies.
Ravdoucha

BEE,trochę tak:)

Zwijanie lasu

Dwadzieścia lat, to ja nie mam telewizora. To tego wiedzieć nie mogę.

2 mies.
Ravdoucha

Światło na końcu kadru działa jak punkt przyciągania, ale to właśnie pierwszy plan robi największą robotę

2 mies.
HISTORIE BEZ KONTEKSTU

Światło robi tu całą historię – reszta zostaje niedopowiedziana

2 mies.
nurt myśli (przekrój)

zapis myśli rozbity na strukturę i rytm - fajne :)

2 mies.
Łydka Grubasa

Energia sceny świetnie oddana – czuć klimat koncertu i charakter zespołu.

2 mies.
JEDEN NA JEDEN

Odczytuję to jako spotkanie dwóch nastrojów – spokoju i czegoś, co powoli nadchodzi. Bardzo klimatyczne ujęcie

2 mies.

Radioodbiornik Tatry i samowar z Tuły. Tylko pozazdrościć

2 mies.
OPOWIEŚĆ O BYCIU ZBĘDNYM

Mocne zestawienie – człowiek i manekin, a między nimi jakaś cicha, trochę gorzka opowieść

2 mies.
W szeregu

Podoba się :)

2 mies.
Mgliście...

Nastrojowo, bardzo :)

2 mies.
No pasar

Dobre

2 mies.
.

Magnetyzujące ujęcie..

Kair

Ładna ścianka.

2 mies.
OPOWIEŚĆ O BYCIU ZBĘDNYM

fajny kramik

2 mies.
Przytul się

pięknie

2 mies.
No pasar

dobre

2 mies.
Gągoły

tryska energią

2 mies.
JAK ZE STAREJ POCZTÓWKI

+++

2 mies.
.

obraz olejny

2 mies.

Piękny posag. Retro pełną gębą. Uwielbiam Twoje prace!

2 mies.
Imperfetto

Dosadne i zacne :)

2 mies.
ULICZNA HIPNOZA

I to nie było ZD, albo chociaż DNO? Tia....

2 mies.
Vestrahorn

a_Pole Pojedyncze ujęcie

"The Watchers"

Znakomite!

2 mies.
.

Kosmiczny klimat - ruch zamrożony światłem. gratulacje ZD.

2 mies.
"Moments"

O jakie nastrojowe, ciche, słoneczne, a jednak... ma jakąś nutę niepokoju w sobie

2 mies.
.

Bardzo dobra praca. Album chętnie bym widział z Twoich prac. Na kredowym papierze, pachnący...

2 mies.
Selfi w kuchni

Od 1 maja bedzie dostepny dla wszystkich...pisz na priv

2 mies.
Selfi w kuchni

Fajnie jest mieć własny kąt w Kątach.

2 mies.
.

Rzekłbym monumentalne.

2 mies.
Linia ciała

Klasycznie i dobrze.

2 mies.
_MG_4681

Super!!!!!!

2 mies.
Rogacze

+++:)

2 mies.
Lublin - Brama Grodzka

ładne

2 mies.
OPOWIEŚĆ O BYCIU ZBĘDNYM

:-)

2 mies.
Śpiewająco

podoba mi się tonacja

2 mies.
Potyczki

piękne

2 mies.
Tanecznym krokiem

słychać ich śpiew

2 mies.
martwa natura z jarzębiną i morelami

venge też lubię bawić się kolorem:)

2 mies.
Ravdoucha

wróciłeś i znów jest pięknie

2 mies.