Ostatnie komentarze


Magnolia

Bokeh rewelacja. Chyba jakieś zabytkowe szkło. +++

Zdzisław

Podoba się, dobre.

*

Dobrze podane, fajne kontrasty. +++

Pustynnie

Ciewkawa perspektywa Suwalszczyzny. +++

Prysnąć w mydlanej bańce...

Podoba się. +++

Powroty

Ciekawy czy brały. +++

Prysnąć w mydlanej bańce...

Tak.

2 mies.
Bylem gdzies i trzasłem fotę a teraz wstawiam z tyułem gwiazdka

No i mamy godzinę 19.19

2 mies.
Bieszczadzką ścieżką

++++

2 mies.
Magnolia

++++

2 mies.
*

ook

2 mies.
Pustynnie

bdb

2 mies.
Powroty

+++

2 mies.
Bieszczadzką ścieżką

Ładne

2 mies.
Prysnąć w mydlanej bańce...

Urokliwa impresja

2 mies.
Powroty

Pasuje i to bardzo...

Powroty

Strefa ciszy...

2 mies.
Pustynnie

Kamilu,dziękuję

Pustynnie

Papajedi, też bym tak pomyślał:)

Stary ból...

Ależ to jest dobre.

Prysnąć w mydlanej bańce...

Podoba mi się ten teatr. Super. Wrócę.

GREAT WALL..4

ciekawe miejsce

2 mies.

lubię

2 mies.
Przytul się

podoba się

2 mies.
OPOWIEŚĆ O BYCIU ZBĘDNYM

+++

2 mies.
Morawskie rozkwitanie

ładnie tam

2 mies.
Wysepka

podoba się

2 mies.
WPISANY W LINIE

+++:)

2 mies.
WARKOCZE

Dobre, lubię warkocze:)

2 mies.

Maro. Bo to byli tułacze z Tatr ;D Dziękuję za wpisy.

2 mies.
Bieszczadzką ścieżką

+++

2 mies.
Wysepka

+++

2 mies.
-

Piękne to. Brawo.

-

Dzięki #mariage36 !!!

2 mies.
początek wiosny

Dzięki!

2 mies.
Leśne drogi i dróżki

Szkoda, że się nie spodobało bo lubię ten widoczek.

2 mies.
Poranek

Dziękuję za opinie.

2 mies.
Starorzecze

Tylko wody ubyło, kępy traw zostały na suchej ziemi.

2 mies.
"The Watchers"

Bee kruszon Dzięki za komentarze. Doceniam mocno.

Niebo nad Drohiczynem

Czasami zostawiam rower gdy sam wlazł w kadr :)

2 mies.
Droga na łąkę

Lubię sosny, wierzby i polne drogi.

2 mies.
Kaczeńce

Cieszę się.

2 mies.
Polanka

Dziękuję, właśnie takie wrażenie chciałem uzyskać.

2 mies.
Late afternoon....

Jak zwykle niezwykłe

2 mies.
Potyczki

Świetne

2 mies.
Katowice

Świetne

2 mies.
Selfi w kuchni

Mnie też . Dlatego do netu zapuściłem .

2 mies.
Zdzisław

Płacą jak za prezydenta:D

2 mies.
Selfi w kuchni

Mi się to podoba. Cholera coś tu jest :)

Zdzisław

Nic tylko sprzedawać i zarabiać dobrą kasę ;D