Dziś, oglądając tak wiele wspaniałych zdjęć, jeszcze bardziej utwierdzam się w tym, że to nie miejsce dla mnie... Ale skoro już tu jestem będę przyjmować waszą krytykę i doskonalić to, co kocham...
— 3.06.2010, 22:16:38
Ten autor nie ma jeszcze komentarzy.