nie pracuję zawodowo, opiekuję się malutką wnuczką, lubię zwierzaki / mam koty 3+1/, lubię oryginalne kwiaty, krzewy / mam co nieco w swoim ogródku/, lubię dobrą miłą muzykę, dobry-mocny kryminał /FORSYTH, LUDLUM/, od roku próbuję robić zdjęcia z aparatów telef. NOKIA EXPRESS MUSIC, SAMSUNG AVILA, oraz obecnie aparatu foto. SAMSUNG 10,2 MP. Zainspirowały mnie motyle, które zawitały do mojego ogródka oraz moje koty z powodu ich niebywałych minek. Staram się też robić zdjęcia moim wnukom / portreciki/. Nie zawsze to wychodzi - kwestia sprzętu, światła - ale jestem amatorem i chcę nadal próbować korzystając z komentarzy uzyskanych w Waszym Serwisie.