Wołodytjowski - Milcz i słuchaj, co Ci mam do powiedzenia (2022-05-21 13:25:27)
ROCO125 - A kuku (2022-05-21 11:40:29)
dudisan - /// (2022-05-21 11:08:27)
MS123 -  (2022-05-21 10:39:53)

netperformer

netperformer

O sobie

Witam w moich progach. Czuj się jak u siebie i bez obaw rozglądaj się po kątach. Oceniaj i...

Zamieszka?y

woj. Dolnośląskie, Polska
  • zdj?cia: 104
  • komentarze: 9465
  • ocen: 8350
  • ocena: 8.81
 

[2007-05-10 13:53:40]

Niniejszy portal fotograficzny nie jest portalem dla profesjonalistów. Nie oczekuj więc ode mnie suchego profesionalizmu. Ja cieszę się fotografią. Są tutaj tacy, którzy mówią, że wystawia się byle co, a w Topach lądują beznadziejne zdjęcia. Sami są beznadziejni... bowiem fotografowanie nie daje im radości lecz wprowadza w kompleksy. Fotografia kojarzy mi się z górami. Przecież Tatry to także góry, równie piękne jak Himalaje i Alpy - jeśli twierdzisz, że wolisz wyższe to nie lekceważ tych niższych - zginęły w nich już setki ludzi i Ciebie również mogą pochłonąć. Ja cieszę się każdą górską wycieczką... A jeśli ktoś będąc w Tatrach ma pretensje, że to nie Himalaje to droga wolna - żegnamy się i życzę powodzenia w Tybecie.

[2007-02-22 08:20:12]

Przeglądając ostatnio plfoto doszedłem do wniosku, że coraz więcej w nim wymyślnych nicków w stylu "kapuśniakowa strona rozumu". Tymczasem to nie nick czyni z człowieka artystę... dorabianie sobie samemu ideologii artystycznej to nic innego jak sztampa.

[2007-02-12 23:06:12]

Nad słowami Jodi Cobb warto się zastanowić... "Fotografuj to, co Cię naprawdę interesuje, coś, co jest Twoją pasją. Zadaj sobie pytanie, co myślisz i co czujesz w związku z danym tematem. Jeśli fotografujesz kwiat tylko dlatego, że jest ładny, albo górę dlatego, że dominuje nad okolicą, Twoje zdjęcia pokażą tylko powierzchnię".

[2007-02-12 22:58:37]

William Albert Allard: Zasady kompozycji są ważne, chodzi jednak o to, żeby je poznać, a następnie obalać. Nie można dzielić kadru na pół? Wszystko można, jeśli to się sprawdza. Kompozycja musi się stać czymś intuicyjnym; dziś widzę wszystko głównie w kategoriach barwy, formy, światła i cienia. (...) Różnica między zdjęciem ładnym a naprawdę świetnym jest często kwestią kilku centymetrów - lekkiego ugięcia kolan lub przesunięcia się w lewo lub w prawo. Zmień punkt widzenia, a różnica może być kolosalna.

[2007-02-11 18:50:18]

Dziś niespodziewanie dla siebie znalazłem się na plfoto jako autor polecany... Cholernie miłe uczucie i cholernie dodaje motywacji... :)))

[2007-02-11 18:21:21]

Ladislav Paule w "Pejzażu fotograficznym" określa krajobraz jako przestrzeń fotograficzną zamykającą się w kilku podstawowych właściwościach: formie, barwie, strukturze i fakturze. Natomiast dobra kompozycja w pejzażu opiera się wg autora na: właściwym rozmieszczeniu elementów w kadrze, ustaleniu punktu i kąta fotografowania oraz tonalnej i świetlnej budowie obrazu.

[2007-01-29 22:05:22]

"Najlepsze fotografie pejzażowe mają głębokie barwy, ciekawe formy. ładną kompozycję, układ linii, faktury i czasami ruch" - Michael Yamashita

[2006-12-06 09:36:11]

Recepta na dobre zdjęcie Marcina Bójko - redaktora naczelnego miesięcznika Foto-Video digital: "Dobre zdjęcie to w 50% być tam, gdzie trzeba być w danym momencie, w 40% - umieć je zrobić i w 10% - mieć dobry sprzęt". Wnioski nasuwają się same :)

[2006-09-16 14:38:14]

Pytacie skąd taki nick... performer znaczy twórca, net - każdy chyba wie bo korzysta z internetu :) - z polackiego na naszy to bydzie tak - jestem "twórcą sieciowym" :)

[2006-04-19 23:33:49]

POZIOMY FOTOZAAWANSOWANIA - do którego zaliczysz siebie ?

[2006-04-19 23:21:44]

Artysta: Najwyższy Poziom 7 (odpowiednik "Nieba" w mitologii chrześcijańskiej) To najwyższy poziom, jaki można osiągnąć. Artysta przelewa swoją wyobraźnię w materialną formę, którą nazywamy fotografią. Zatrzymuje w tej fotografii duszę miejsca, prawdziwą lub wyobrażoną, na którą reaguje widz. Artysta w pełni panuje nad używanymi przez siebie narzędziami. Tworząc, artysta wykracza poza zwykłe, przyziemne istnienie, gdyż jego dusza ulatuje aby spotkać się z duszą, którą on chce ukazać. Artysta może uczyć się i ćwiczyć kiedy nie tworzy. Kiedy jednak tworzy, aparat staje się przedłużeniem jego umysłu. Gdy jest zaangażowany w proces twórczy, nie poświęca ani jednej świadomej myśli kwestiom technicznym, które tak doskonale opanował. Używając muzycznego porównania, pianista może nieustannie ćwiczyć gamy, ale kiedy występuje, nie zastanawia się nad układem palców na klawiaturze. Zatraca się w nastroju chwili. Podobnie jak profesjonalni surferzy, mający po kilkanaście desek, czy gitarzysta z kolekcją 23 kostek, artysta może posiadać wielką ilość aparatów - a każdy z nich służy do innego celu. Inny artysta może mieć tylko jeden aparat, lub nie mieć go wcale. To nie ma znaczenia. Artyści czasem ubierają się dziwacznie, a często bardzo późno kładą się spać. Nikt nigdy nie ogląda ich prac, ponieważ nie są zbyt dobrzy w autopromocji. Ci, którzy potrafią się wypromować, spadają na poziom Dziwki. Niestety, o paradoksie, oznacza to, że nie zobaczysz nigdy zdjęć prawdziwego artysty - chyba że znasz go osobiście. Dobrzy artyści na ogół wstydzą się pokazywać swoje prace komukolwiek - chyba że bardzo dobrze ich znasz - ponieważ wkładają w nie swoją duszę. Artysta może posługiwać się dowolnym rodzajem aparatu, także otworkowym czy jednorazowym, albo kamerą wielkoformatową. Posługują się takim instrumentem, jakiego potrzebują by stworzyć to, czego chcą.

[2006-04-19 23:21:04]

Dziwka: Poziom 6 Dziwka to artysta, który sprzedaje swoją duszę, przyjmując za swoje dzieła pieniądze lub narkotyki. Ponieważ zniża się do tego poziomu, jego wizja twórcza zapewne nie jest szczera. Dlaczego? Jeżeli musisz sprzedawać swoją duszę, aby mieć kasę na jedzenie i mieszkanie, nie pieprzysz się dla przyjemności - co oznacza, że nie próbujesz niczego nowego. Jeżeli dziwce uda się po latach starań zarabiać tyle, by wystarczyło na opłacanie rachunków, to raczej mało prawdopodobne, aby próbował nowego stylu, dopóki potrzebuje pieniędzy. Artyści mający swojego "przedstawiciela" (co oznacza, że reprezentuje ich galeria czy agent - coś w rodzaju alfonsa) mogą go utracić, zmieniając styl. Dlatego też sztuka wystawiana na sprzedaż przez jedną osobę raczej nie będzie ani lepsza, ani inna. Jedyne, czego chcą od dziwki jego alfonsi (pardon, przedstawiciele) to styl, dzięki któremu jego zdjęcia sprzedają się. Przeczytaj książkę Barnbauma o artyzmie. Naprawdę rzadko zdarza się, aby odnosząca sukcesy dziwka zmieniła styl, który już został zaakceptowany.

[2006-04-19 23:20:37]

Amator: Poziom 5 Amatorami są ludzie, którzy mniej niż połowę swoich zarobków osiągają z fotografii. Nie ma to nic wspólnego z jakością robionych przez nich zdjęć. Tacy ludzie kochają tworzyć fotografie. Dobrzy amatorzy o czystych duszach mogą przeskoczyć pozostałe poziomy i stać się artystami. Ludzie, którzy poza swoim normalnym zajęciem w weekendy zajmują się fotografowaniem ślubów itp. nie przestają być amatorami - po prostu biorą pieniądze za swoje zdjęcia. Amatorzy, którzy sądzą, że lepszy aparat sprawi iż będą robili lepsze zdjęcia, ryzykują spadek na najniższy poziom - onanisty sprzętowego. Zbyt wielu amatorów daje się zwieść producentom aparatów i wierzy, że muszą mieć dobre aparaty aby robić dobre zdjęcia. Takie myślenie zabija tworzenie sztuki. Amatorzy, którzy potrafią zatracić się w tworzeniu świetnych obrazów, znajdują się na dobrej drodze do uzyskania oświecenia. Dobrze jest być amatorem - z tego poziomu łatwo można wznieść się na poziom artysty. Amatorzy prawie zawsze używają lustrzanek Canona.

[2006-04-19 23:20:15]

Pstrykacz: Poziom 4 Pstrykaczem jest moja mama, a wraz z nią większość ludzi. Takie osoby chcą mieć wspomnienia, a nie fotografie czy aparaty. Pstrykacze, którzy są grafikami, bądź po prostu posiadają zdolności plastyczne, bardzo często tworzą fantastyczne zdjęcia, zadziwiając innych. Tacy pstrykacze są artystami, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Na ogół także ubierają się lepiej niż artyści, którzy uważają się za artystów. Uwierz mi: to fotograf robi zdjęcie, a nie aparat. Pstrykacze używają zwykłych "małpek" albo aparatów jednorazowych, osiągając tak samo doskonałe rezultaty jak pozostali, korzystający z "Lejków", Nikonów, Canonów czy Contaxów.

[2006-04-19 23:19:46]

Zawodowiec: Poziom 3 Zawodowy fotograf to ktoś, kto utrzymuje się wyłącznie (w 100%) z fotografii. Zawodowcy nie tworzą sztuki aby żyć - tworzą komercyjne obrazy. Zwykle dobrze opanowali technikę i potrafią wygenerować całkiem porządne zdjęcia, jednak umiejętność przekazywania swoich wizji nie zawsze jest im dana. Oczywiście, zawodowcy mogą tworzyć wspaniałe zdjęcia w czasie, kiedy nie pracują. Zawodowcy poświęcają bardzo niewiele czasu na zastanawianie się nad swoim sprzętem - poza sytuacjami, kiedy muszą go naprawić. Spędzają większość czasu na poszukiwaniu zleceń i narzekaniu, że wszyscy inni fotografowie w mieście obniżają ceny. Zawodowcy wydają na klisze i usługi laboratorium więcej w ciągu miesiąca niż na swój sprzęt w ciągu całego roku. Nie istnieją profesjonalni fotografowie przyrody. Fotografowie przyrody mają jakiś inny etat, albo są utrzymywani przez żony. Zawodowcy robią zdjęcia lustrzankami Nikona, średnioformatowymi Mamiyami lub aparatami wielkoformatowymi Calumet 4x5''. Nie stać ich na tak dobry sprzęt, jaki kupuje większość poważnych amatorów. Jeżeli nie jesteś profesjonalnym fotoedytorem, pewnie nigdy nawet nie słyszałeś o zawodowych fotografach - chyba że przyjaźnisz się z jednym z nich. Faceci występujący w reklamach aparatów, którzy twierdzą, że używają tego czy tamtego aparatu, to tylko wynajęci modele. Prawdziwi zawodowcy nie mają swoich stron internetowych i nie publikują biuletynów technicznych. Tacy ludzie są zwykle amatorami.

[2006-04-19 23:19:17]

Bogaty Amator: Poziom 2 To amatorzy, którzy - posiadając zbyt wiele pieniędzy - kupują mnóstwo sprzętu. Ma on uwolnić ich swobodną ekspresję. W tej grupie znajdziemy przeważnie mężczyzn, a większość z nich jest w podeszłym wieku lub na emeryturze. Bogaci amatorzy robią zdjęcia aparatami marki Leica, Contax, Alpa, Hasselblad oraz kamerami wielkoformatowymi Linhof (4x5'') Są to niewątpliwie świetne aparaty. Ale zdjęcia uzyskiwane nimi niczym się nie różnią od tych zrobionych Zenitem, Pentaxem, Bronicą czy Tachihara. Biedniejsi bogaci amatorzy robią zdjęcia lustrzankami Nikona - a czasem też Canona. Ostatnio ci kretyni kupują cyfrowe lustrzanki, przeznaczone dla reporterów gazetowych, takie jak Canon EOS-1D czy Nikon D1X. Aparaty te dają gorsze rezultaty techniczne niż aparaty, którymi posługują się pstrykacze. Naprawdę głupi ludzie czekali na pojawienie się Contaxa N Digital, który kosztuje 7 tysięcy dolarów. Jest mniej użyteczny niż cyfrowe lustrzanki Nikona czy Canona, a zdjęcia robi technicznie gorsze niż tania lustrzanka na zwykłe klisze. Bogaci amatorzy myślą, że nieostre czarno-białe zdjęcia pokazujące ubogich ludzi to sztuka. Niektórzy bogaci amatorzy łatwo spadają na ostatni poziom w hierarchii, ponieważ nadmiernie przejmują się kwestią sprzętu. Inni przechodzą wprost do tworzenia świetnej sztuki, ponieważ nie muszą przejmować się sprzętem - uważają, że właśnie ich jest najlepszy z możliwych. Co ciekawe, niewielu bogatych amatorów tworzy zwyczajne, przeciętne zdjęcia. Ich prace są albo świetne, albo całkowicie do dupy.

[2006-04-19 23:18:09]

Onanista sprzętowy: Najniższy Poziom 1 (odpowiednik "Piekła" w mitologii chrześcijańskiej) Ci mężczyźni (a do tej grupy zaliczają się wyłącznie mężczyźni) nie interesują się sztuką ani fotografią, ponieważ nie posiadają duszy. Nie mając duszy, nie potrafią wyrazić swoich wyobrażeń ani uczuć, dlatego też ich zdjęcia - o ile w ogóle jakieś robią - są do niczego. Większość uprawia techniczne zawody - są wśród nich inżynierowie, komputerowcy i specjaliści od nauk ścisłych. Ludzie ci tak bardzo przejmują się wystawianiem cyfrowych ocen dla różnych rzeczy, że całkowicie zapominają o tym drobnym fakcie, iż aparat czy tabela z wynikiem testów ma niewiele wspólnego z duchem obrazu. Ponieważ tak bardzo interesują się mierzeniem osiągów aparatów, przezwaliśmy ich "onanistami sprzętowymi". Niestety, wielu z nich trafia na moją stronę KenRockwell.com poszukując informacji o osiągach aparatów. Wielu z nich lubi też bawić się sprzętem audio, komputerami czy samochodami. Mogą cieszyć się z zabawek, takich jak aparaty, dla samej przyjemności ich posiadania. Rzadko, jeżeli w ogóle, korzystają z nich w celach, do jakich zostały stworzone. Młodsi spośród nich grają w gry komputerowe, często "czatują" i surfują po Internecie. Starsi przyłączają się do klubów miłośników aparatów. (Należy zapisywać się do klubów fotograficznych, ale nigdy do klubów miłośników aparatów czy jakichkolwiek klubów, które usiłują wystawiać punkty sztuce, ponieważ sztuka jest czymś subiektywnym i nie może być oceniana za pomocą cyferek). Ludzie ci nigdy nie stworzą niczego godnego uwagi, korzystając ze swoich sprzętów. Ale z pewnością podnieca ich fakt posiadania, nabywania lub opowiadania o nich innym ludziom. Jedynym rodzajem wyposażenia, na który nie zwracają najmniejszej uwagi, jest ten sprzęt, który jest rzeczywiście przydatny: oświetlenie. Interesują się sprzętem dla samego sprzętu. Zagadają cię na śmierć, jeżeli tylko im pozwolisz. Jednak gdy wyrazisz chęć obejrzenia ich prac, cała odwaga natychmiast ich opuszcza. Mogą także pomyśleć, że chcesz zobaczyć ich aparaty. Ktoś posiadający przyzwoite portfolio nie jest sprzętowym onanistą sprzętowym. Ktoś posiadający więcej aparatów niż porządnych zdjęć może nim być. Zapewne są nimi osoby, których strony internetowe pełne są artykułów o technice, a pokazują bardzo niewiele interesujących zdjęć. Pod żadnym pozorem nie zadawaj się z tymi ludźmi, nie rozmawiaj z nimi ani nie czytaj ich stron internetowych. Dla nieuświadomionych jawią się niczym niewyczerpane źródła wiedzy. Ich chore, pozbawione życia dusze z rozkoszą wciągną cię do ich własnego piekła. Już nigdy nie uwolnisz się od rozważań o tym, jak ostry naprawdę jest twój obiektyw. Jeżeli zaczniesz się tym martwić, już nigdy nie sfotografujesz niczego poza murem z cegieł czy kartą testową. Ludzie ci są łatwi do zidentyfikowania. Jeżeli doczytałeś aż do tego miejsca, zapewne widziałeś ich strony internetowe. Zawsze mają mnóstwo informacji o sprzęcie, ale niewiele zdjęć. Strzeż się informacji pochodzących ze stron, na których nie ma wielkiej ilości zdjęć, które ci się podobają. Musiałem zdjąć większość zdjęć sprzętu z mojej strony internetowej, ponieważ ci ludzie poświęcali więcej czasu na oglądanie mojego sprzętu niż na oglądanie moich prac! Pasmo dostępu, za które płacę, zajmowali ci idioci, gapiąc się na moje obiektywy zamiast oglądać zdjęcia - dla których właśnie ta strona powstała. Dlatego wszystkie fragmenty o sprzęcie są w kolorze żółtym, aby bolały ich oczy, gdy będą tracić zbyt wiele czasu na śrubki i motorki. Wielu ludzi, którzy piszą do mnie mejle, należy niestety do tej najgorszej, nieoświeconej grupy. Mnóstwo z nich grasuje po Internecie i poświęca całe godziny na "wnoszenie własnego wkładu" do stron poświęconych technice oraz gadając na czatach takich jak Photo.net, www.dpreview.com, photocritique.net czy na niemieckim forum dla osób posiadających i zbierających Nikony, zamiast robić własne zdjęcia. Ci goście tutaj nie są tacy źli. (wszystko za http://www.kenrockwell.com)

netperformer "okiem wilka" (2006-10-23 09:53:23) komentarzy: 282, ostatni: :)
netperformer "samotność..." (2006-09-14 19:56:52) komentarzy: 253, ostatni: urocze
netperformer "dom z wielkim oknem na świat" (2006-09-06 08:17:19) komentarzy: 178, ostatni: niesamowite niebo
netperformer "aleja zapomnienia" (2006-04-11 22:16:34) komentarzy: 280, ostatni: z wyczuciem :), bez zbędnych efektów
netperformer "koleje losu" (2006-07-20 22:27:33) komentarzy: 157, ostatni: Piękne.
netperformer "stojąc przed bramą niebios" (2006-06-14 11:26:27) komentarzy: 164, ostatni: jak przejście do innego świata...
netperformer "Houston - mamy problem..." (2006-05-24 18:17:12) komentarzy: 149, ostatni: Rewelacyjne!!!!!
netperformer "dzień pod kluczem" (2006-05-08 21:50:34) komentarzy: 150, ostatni: świetne
netperformer "dom z wielkim oknem na świat" (2006-11-06 22:06:12) komentarzy: 130, ostatni: Superrrr
netperformer "pod wielkim dachem nieba" (2006-06-03 22:29:07) komentarzy: 135, ostatni: ładne wyciągasz chmury
netperformer "droga ku zatraceniu" (2006-05-03 20:25:57) komentarzy: 134, ostatni: wysmakowane
netperformer "narodziny słońca" (2006-01-30 12:57:03) komentarzy: 138, ostatni: ładne, takie zamglone i poetyckie :-)
netperformer "ocean myśli" (2006-11-25 22:28:42) komentarzy: 146, ostatni: +
netperformer "niebo z widokiem na raj" (2006-10-16 09:50:50) komentarzy: 118, ostatni: strasznie kolorki ok
netperformer "historia jednej wytrwałości..." (2006-09-25 22:59:23) komentarzy: 135, ostatni: Piękne!
netperformer "mam wszystko w kuprze" (2006-07-31 15:21:58) komentarzy: 133, ostatni: fajnie uchwycone, kolory też na plus
netperformer "jesień życiowej drogi" (2006-11-18 08:42:42) komentarzy: 114, ostatni: niby nic ...a ..
netperformer "krajobraz z języczkiem" (2006-06-19 22:21:18) komentarzy: 137, ostatni: fajne jest :)
netperformer "płynąc oceanem uczuć" (2006-05-29 18:30:26) komentarzy: 121, ostatni: Smaczne kolory :-)
netperformer "słoneczny patrol" (2006-02-09 13:19:44) komentarzy: 143, ostatni: pięknie!

Katalog główny (84)

netperformer "na zachodzie bez zmian" (2008-09-02 13:37:45) komentarzy: 30, ostatni: Życzę Ci ciepłych, spokojnych Świąt
netperformer "samotnia" (2008-08-19 14:07:09) komentarzy: 25, ostatni: strasznie niedoswietlone
netperformer "świat na okrągło" (2008-08-13 11:15:17) komentarzy: 30, ostatni: Ładny kadr :)
netperformer "w owczym pędzie" (2008-08-11 21:57:49) komentarzy: 40, ostatni: Bardzo ładny pejzaż. Podoba mi się wykorzystanie kontrastów barwnych i kontrastujących ze sobą układów poziomych i ukośnych linii na pierwszym i drugim planie, dramatyczna tonacja nieba dodaje smaku!
netperformer "czy te oczy mogą kłamać?" (2008-07-14 21:55:17) komentarzy: 33, ostatni: Sympatyczna - miałeś szczęście :)
netperformer "fabryka chleba" (2008-07-10 10:46:04) komentarzy: 29, ostatni: Gratuluję wyróżnienia
netperformer "Przemijanie" (2007-09-20 10:16:53) komentarzy: 86, ostatni: fantastyczne zestawienie kolorystyczne i "przesłaniowe" bardzo sugestywne, świetnie zrobione, brawo
netperformer "codzienne życia świtanie" (2007-09-09 20:45:26) komentarzy: 92, ostatni: i klimat jest !
netperformer "między ziemią a niebem" (2007-09-02 21:41:22) komentarzy: 66, ostatni: tu widze też ładne drzewka:)
netperformer "bez początku i bez końca" (2007-06-25 19:21:10) komentarzy: 112, ostatni: ładnie chmurki sie ułozyły
netperformer "po obiedzie" (2007-06-20 13:13:28) komentarzy: 58, ostatni: arcyciekawy uciekający kadr :)
netperformer "kraina małych deszczowców" (2007-06-15 09:43:05) komentarzy: 79, ostatni: :)))
netperformer "przepychanki" (2007-06-07 22:22:01) komentarzy: 96, ostatni: Znakomite... Potwierdza, że pochmurne dni są bardzo fotogeniczne :) pzdr
netperformer "przed przerwą" (2007-05-30 19:24:28) komentarzy: 59, ostatni: Jak zawsze pięknie i jak w opisie - "chmurkowo" - czyli wizytówka autora. Fajnie naświetlone, klimatycznie.
netperformer "gorzowska opowieść" (2007-05-25 21:46:15) komentarzy: 70, ostatni: cmurki super
netperformer "miejskie przypływy" (2007-05-22 22:07:48) komentarzy: 71, ostatni: Piękny widoczek +++
netperformer "droga do fatamorgany" (2007-05-16 17:51:54) komentarzy: 57, ostatni: fajnie słońce zaświecilo,bardzo ciekawie wyglada niebo oraz krajobraz.
netperformer "anielski prysznic" (2007-05-08 22:11:23) komentarzy: 96, ostatni: Dobrze kadrowane   zobacz mój -Pozdrwiam
netperformer "okiem syna marnotrawnego" (2007-04-27 09:50:52) komentarzy: 50, ostatni: perspektywa
netperformer "piechotą do lata" (2007-04-21 22:17:10) komentarzy: 77, ostatni: świetne
netperformer "rzucona pod nogi" (2007-03-12 20:18:51) komentarzy: 61, ostatni: świetny,mglisty kadr
netperformer "drzewa ze słońcem bajanie" (2007-02-28 12:52:16) komentarzy: 69, ostatni: ech to niebo... rozmarzyłam się;-)
netperformer "niebowskaz" (2007-02-21 11:34:24) komentarzy: 81, ostatni: bardzo dobry tytuł :)
netperformer "odwieczny dylemat wędrowca" (2007-02-13 22:12:23) komentarzy: 101, ostatni: Jak w życiu :) Właściwa droga zawsze wygląda mniej atrakcyjnie :)
netperformer "na mą głowę spadło niebo" (2007-02-06 22:09:14) komentarzy: 86, ostatni: magicznie przerażające niebo. Podoba się, oj podoba.
netperformer "samotnia" (2007-01-31 22:52:29) komentarzy: 85, ostatni: Dobre....jeśli chodzi o chmurki i niebo...kadr taki powszedni  jak chleb...więc nic tu nie ma czego ja nie widziałem wcześniej...
netperformer "oddech" (2007-01-24 22:52:43) komentarzy: 86, ostatni: fajna tonacja.
netperformer "nie wszystkie drogi prowadzą na szczyt" (2007-01-07 11:10:58) komentarzy: 80, ostatni: super, takie proste, a takie piekne
netperformer "podzielono świat" (2007-01-02 08:59:44) komentarzy: 78, ostatni: Lubię Twoje pochmurności :-)
netperformer "idąc do Ciebie..." (2006-12-21 20:09:18) komentarzy: 95, ostatni: +
netperformer "przestrzeń woła nas" (2006-12-18 17:45:48) komentarzy: 97, ostatni: bdb :)
netperformer "poranny oddech czasu" (2006-12-14 22:04:29) komentarzy: 78, ostatni: super widok
netperformer "pomnik aż do nieba" (2006-12-10 21:08:18) komentarzy: 76, ostatni: Czasmi widzę ustawione pionowo słomiane zamczyska-po takich też można piąć się do nieba:)Podoba mi się i zdjęcie i tekst:) Pozdrawiam.
netperformer "słońce wiatrem przeplatane" (2006-12-07 08:26:41) komentarzy: 116, ostatni: sielanka
netperformer "cisza ratunkowa" (2006-11-29 23:28:53) komentarzy: 115, ostatni: dobre
netperformer "uciec w światło" (2006-11-22 23:24:06) komentarzy: 105, ostatni: +++
netperformer "oddech prowincji" (2006-11-13 09:14:17) komentarzy: 114, ostatni: Pięknie.
netperformer "Blizna" (2006-10-10 22:48:25) komentarzy: 108, ostatni: najs
netperformer "chwytając wiatr dłońmi" (2006-09-30 14:24:53) komentarzy: 108, ostatni: Znajdę kiedyś takie puste pola?
netperformer "gubiąc drogi swe..." (2006-09-21 22:02:49) komentarzy: 84, ostatni: ładne.
netperformer "czwórkami do nieba szli..." (2006-09-01 21:51:23) komentarzy: 83, ostatni: spokój
netperformer "lunatycy otaczają mnie" (2006-08-30 08:08:56) komentarzy: 125, ostatni: bdb, ładny, zawilgocony klimat, siąpi :)
netperformer "na fali" (2006-08-14 15:26:38) komentarzy: 102, ostatni: zielone;)
netperformer "tutaj zawraca czas" (2006-07-25 22:30:19) komentarzy: 101, ostatni: db
netperformer "samotny żagiel na oceanie chleba" (2006-07-15 22:22:13) komentarzy: 104, ostatni: ładne, niebo super
netperformer "jak okiem sięgnąć zmienił się świat" (2006-07-09 14:36:25) komentarzy: 95, ostatni: uummmm
netperformer "piękniejsza strona wsi" (2006-07-02 22:46:54) komentarzy: 101, ostatni: łał
netperformer "wyruszyć już czas..." (2006-06-26 17:57:29) komentarzy: 88, ostatni: Z chęcią, z wielką chęcią bym sie udal... Ale z pomineciem elementu industrialnego ;-)
Pozdrawiam !!!
netperformer "czas ruszyć przed siebie" (2006-06-08 22:58:08) komentarzy: 127, ostatni: pikne
netperformer "słaniając się na nogach" (2006-05-13 22:06:01) komentarzy: 100, ostatni: Bdb fota oraz świetny tytuł.
netperformer "w blasku cierpienia..." (2006-04-28 13:50:05) komentarzy: 96, ostatni: Kapitalne ujęcie na tle tych chmurek, takie niecodzienne :)) Pozdr
netperformer "w owczym pędzie na głów ścięcie" (2006-04-23 13:59:45) komentarzy: 134, ostatni: przyjemne
netperformer "wędrówką jest życie człowieka" (2006-04-06 22:24:18) komentarzy: 69, ostatni: Nie wiem o co chodzi, ale to zdjęcie jest słabe. Nie wiem dlaczego je tak wychwalacie. Fakt, autor ma w folio wiele świetnych zdjęć, ale to jest moim zdaniem bardzo nieudane.
netperformer "samotność wypita do dna" (2006-04-01 22:32:37) komentarzy: 113, ostatni: świetnie! szkoda że nie większe
netperformer "wiatrem malowane" (2006-03-27 10:18:14) komentarzy: 83, ostatni: niesamowite te niebo jak i zdjécie. pozdr.
netperformer "tęsknota" (2006-03-20 11:27:48) komentarzy: 100, ostatni: uwielbiam  takie foty
netperformer "przede mną droga, której nie znam" (2006-03-14 10:21:49) komentarzy: 91, ostatni: No, świetne. Ta siność łanów po prostu bomba.
netperformer "Fabryka chmur" (2006-03-09 10:22:58) komentarzy: 61, ostatni: świetne jest
netperformer "czekając na życia powiew" (2006-02-24 22:01:45) komentarzy: 74, ostatni: nieciekawe miejsce, brak światła, i w dodatku te badyle na pierwszym planie - a czerwony pasek wysoki i całkiem szeroki ...
netperformer "tak zwyczajnie patrzeć w niebo" (2006-02-19 15:25:58) komentarzy: 109, ostatni: :)
netperformer "przestrzeń minimalizmu" (2006-02-14 13:26:19) komentarzy: 86, ostatni: oooookropne jest to... płaskie, przeostrzone na dole, nie wyraźne u góry...
netperformer "wiejsko czarodziejsko" (2006-01-24 09:52:34) komentarzy: 111, ostatni: dynamiczny układ chmur :)
netperformer "oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba" (2006-01-19 10:10:24) komentarzy: 37, ostatni: znakomicie potrafisz wykorzystać filtr polaryzacyjny,
kolejne wspaniałości malarskie
pozdr.
netperformer "zatoka szczęśliwości" (2006-01-09 10:39:07) komentarzy: 24, ostatni: dla mnie super
netperformer "bezludna wyspa" (2006-01-04 10:24:08) komentarzy: 64, ostatni: +
netperformer "po deszczu" (2005-12-21 13:15:16) komentarzy: 87, ostatni: kolorystyka rewelacja
netperformer "chlebem i wodą malowane" (2005-12-16 10:42:12) komentarzy: 73, ostatni: natepny udany widok!!!!!!!super
netperformer "posłaniec niebios" (2005-12-10 22:06:13) komentarzy: 48, ostatni: lubie takie zdjęcia chmur ;)
netperformer "bujając w obłokach" (2005-11-30 09:59:36) komentarzy: 86, ostatni: achh te Twoje chmurzyska ...
netperformer "kraina łagodności" (2005-11-24 21:44:47) komentarzy: 42, ostatni: jest pan geniuszem
netperformer "jadąc w nieznanym kierunku" (2005-11-19 13:55:25) komentarzy: 50, ostatni: fajne..pozdr
netperformer "ptasie plotki" (2005-11-08 09:55:33) komentarzy: 29, ostatni: ładne - takie rzeczywiste jakby sie tam było
netperformer "w sytuacji bez wyjścia" (2005-11-03 08:30:51) komentarzy: 26, ostatni: ;) widzę, że podobne :)
netperformer "oaza czy tylko fatamorgana?" (2005-10-21 08:55:55) komentarzy: 27, ostatni: Piekny kojący widok...
netperformer "w pogoni za słońcem" (2005-10-10 12:29:41) komentarzy: 30, ostatni: Fajnie się ogląda...
netperformer "prócz nas nie ma już nic" (2005-09-24 13:26:54) komentarzy: 23, ostatni: oj....
netperformer "chatka Puchatka" (2005-09-19 11:52:43) komentarzy: 21, ostatni: usmialem sie z tytulu
netperformer "kolory przemijania" (2005-08-24 11:53:14) komentarzy: 34, ostatni: fajne... podoba mi się
netperformer "na życiowym zakręcie" (2005-08-19 11:55:25) komentarzy: 18, ostatni: trafia do mnie to zdjęcie, nawet bardzo
netperformer "wędrówka" (2005-08-14 10:25:44) komentarzy: 45, ostatni: super, bdb
netperformer "w krainie tysiąca i dwóch słońc" (2005-08-09 10:21:36) komentarzy: 114, ostatni: za male :(
netperformer "przeze mnie droga w wiekuiste męki..." (2005-08-03 23:02:01) komentarzy: 31, ostatni: oglądałam Twoje portfolio, i uwagę mą zwróciło to zdjęcie. wspaniała historia do zinterpretowania, cudowny smakołyk. No i nie zdiwiłam się widząc że Rysiek komentował to zdjęcie i że podoba mu się ... nie zdiwiłam się, bo myślę tak samo :)...
netperformer "Zęby Smoka" (2005-07-29 23:07:33) komentarzy: 44, ostatni: piękny kadr i sceneria
netperformer "Zdradź mi swoją tajemnicę..." (2005-06-03 23:03:03) komentarzy: 83, ostatni: Uwielbiam takie budynki, szkoda, że nie zawalczyłeś z tymi ostrymi cieniami pod krańcami dachu. Trochę miększe światło i byłoby perfekt.

Komentarze portfolia

wystawione przez: Quicksilver  2010-01-15 18:41:24

  Komentarz:

dobrze piszesz w blogu, zgadzam się w pełni

wystawione przez: Yelstin  2009-01-10 16:05:44

  Komentarz:

fajne folio, bardzo mi się podob

wystawione przez: ohkyopthhd  2008-09-27 00:52:13

  Komentarz:

widze ze tu chilloutowo ,fajnie ,duzo przestrzeni na fotach ,swoje akcje .Zajze pozniej.V

wystawione przez: Naemmerle  2008-09-02 14:56:20

  Komentarz:

rzeczywiście w twoich zdjęciach widać zamiłowanie do pustki, wciągające masz zdjęcia, pozdrawiam :-)

wystawione przez: Kozia  2008-08-23 11:06:43

  Komentarz:

Zatrzymujesz miejsca i czas w sobie tylko znany sposób. Każde ujęcie zdumiewa czystością, kolorem, a ja osobiście najwyżej cenię Twoje przestrzenne kadry, w których gra nie tylko światło, ale i miejsca, gdzie pozornie nic nie ma (a jest). Serdeczności wakacyjne dla Ciebie - Iza/Kozia :)

wystawione przez: KiniaZ  2008-08-22 20:44:47

  Komentarz:

Świetne folio!!

wystawione przez: Jarek Pawlak  2008-08-20 18:53:31

  Komentarz:

piękne portfolio - poczułem się jak w niebie - pozdrawiam

wystawione przez: Rnaapp  2008-08-18 16:28:44

  Komentarz:

Wspaniałe portfolio

wystawione przez: agamary  2008-08-18 15:03:38

  Komentarz:

Dziekuje...smacznego;) Piekne \"nieba\"!!!czego wiecej nam potrzeba!;)

wystawione przez: MartynaNej  2008-08-18 11:54:05

  Komentarz:

Malownicze obrazy... Pozdrawiam! :)

wystawione przez: SzlagTrafił  2008-08-13 21:44:32

  Komentarz:

już nie jest ruda :-) więc nie będzie grzybków :] Pozdro

wystawione przez: arrakis_dune  2008-08-13 18:43:39

  Komentarz:

Ciekawe portfolio, jestes juz u mnie w ulubionych, teraz bede czesciej odwiedzial. Pozdrawiam

wystawione przez: Andrzej-Ch  2008-08-13 14:19:18

  Komentarz:

widoki dokładnie takie jak lubię, więc dodaję do ulubionych

wystawione przez: arkjus  2008-08-12 21:43:29

  Komentarz:

piekny wpis w blogu [2007-05-10 13:53:40] bardzo mi bliski, a i twoja galeria bardzo przyjemna dla mego oka

wystawione przez: marco007  2008-07-15 11:00:01

  Komentarz:

nie wiem jak robisz te chmurki 3 d ale sa naprawde niesamowite !!!

wystawione przez: Yve  2008-07-14 11:00:01

  Komentarz:

Pochodziłam Twoimi drogami i bezdrożami - poczułam przestrzeń....pięknie

wystawione przez: twofotograf  2008-07-13 11:39:30

  Komentarz:

czarodziejsko tu u Pana, BBD

wystawione przez: rar  2008-05-06 22:47:58

  Komentarz:

dobre te obrazki +++

wystawione przez: goldginger  2008-04-03 01:22:09

  Komentarz:

a gdzie ty jestes ? :)

wystawione przez: Adam Falkowski  2007-12-22 20:53:39

  Komentarz:

Wesołych Świąt, dużo uśmiechu ,miłości, radości, szczęścia i wrażliwości.

wystawione przez: strashna  2007-12-16 08:21:51

  Komentarz:

krajobrazy robisz przecudowne, napatrzeć się na nie nie mogę

wystawione przez: others  2007-12-05 18:05:35

  Komentarz:

chyba nie zapadłeś w zimowy sen? jeśli tak to zazdroszczę:)

wystawione przez: rewik  2007-09-28 14:32:25

  Komentarz:

no wiec tak: blog=fotografie , chyba nic nie trzeba wiecej dodawac , (a dodam) jestem tak bardzo za , ze az jestem w zachwycie. pozwole sobie dodac do ulubionyc i wczytac sie (teraz niestety nie moge wiecej) w slowa i popatrzec na obrazy ,jak bede czasem bardziej dysponowac. pozdrawiam serdecznie bardzo

wystawione przez: kłoss  2007-09-21 13:15:52

  Komentarz:

twoje prace rozwaliły mi głowe ;) bedę podpatrywał i pobierał darmowe;) nauki! pzdr

wystawione przez: Gufer  2007-09-20 14:24:16

  Komentarz:

Super Slicznie :)

wystawione przez: pH 5,5  2007-09-11 09:31:49

  Komentarz:

PIĘKNIE TUTAJ !!

wystawione przez: Karol Z.  2007-09-10 09:26:50

  Komentarz:

Interesujące folio. Różnych rzeczy próbujesz i jak widać Ci wychodzą. Dzięki za komentarz. Zapraszam do oceniania i odwiedzenia reszty mego folio. Pozdrawiam.

wystawione przez: Jacek - Bandit Jack  2007-09-08 19:18:51

  Komentarz:

przepiekne folio, gratulacje i pozdrowienia :-)

wystawione przez: ChrisZet  2007-09-07 12:47:41

  Komentarz:

wracam tutaj kiedy tylko mogę!!! super folio!!

wystawione przez: don_pedro  2007-09-07 10:19:40

  Komentarz:

Jedno z tych miejsc, do których wraca się za największą przyjemnością :) Świetne prace! Pozdrawiam

wystawione przez: pat93p  2007-09-05 15:19:06

  Komentarz:

piekne fotki!!! gratuluje widoczków i popularności :)

wystawione przez: hetera  2007-09-03 07:48:11

  Komentarz:

na nowo odkrywasz wprawnym okiem cuda tego świata , chylę czoła...

wystawione przez: zielonykot709  2007-08-23 09:44:08

  Komentarz:

blog mi się podoba... i zdjecia oczywiscie tez, ale blog to wyjatkowe:):)

wystawione przez: dzikusia  2007-08-17 20:54:41

  Komentarz:

Pan chmur, przestrzeni,nastroju pozwolił sobie na przerwy kilka chwil, wróci Tu jak Mały Książe wrócił do róży swej ..Może zmieni spojrzenie i zejdzie z chmur..może..

wystawione przez: AmeliaPhotography  2007-06-27 21:51:59

  Komentarz:

wzajemnie :) ... pozdrawiam równie ciepło :)

wystawione przez: and3gigi  2007-06-25 19:23:31

  Komentarz:

zajeb..... krajobrazy

wystawione przez: DenisMoore  2007-06-21 20:04:57

  Komentarz:

pięknie tu u Ciebie

wystawione przez: _zk_  2007-06-21 09:05:23

  Komentarz:

super folio,

wystawione przez: MagdaS  2007-06-20 19:55:58

  Komentarz:

przyjemnie jest u ciebie gościć

wystawione przez: niepokorny  2007-06-20 19:12:40

  Komentarz:

świetne folio, pooglądałem je trochę i poczytałem, gratuluję wyczucia, wizji i oddania, na które mnie nigdy nie będzie stać, pozdrawiam, ach, jeszcze jedno - dobry blog

wystawione przez: Marcin Pytlarczyk  2007-06-18 12:04:20

  Komentarz:

piękne krajobrazy, jest co podziwiać, pozwolę sobie dodać autora tych cudnych widoków do ulubionych, pozdrawiam serdecznie:)

wystawione przez: latincaballero  2007-06-08 19:29:29

  Komentarz:

piękny dorobek. gratuluję!

wystawione przez: Andrzej-Ch  2007-06-08 13:23:01

  Komentarz:

piękne kadry i ciekawe plenery, miło się ogląda

wystawione przez: marek2112  2007-06-08 10:05:17

  Komentarz:

dodano: 2007-05-10 13:53:40 =>>> popieram w 100%; powodzenia :)

wystawione przez: hetera  2007-06-08 08:51:32

  Komentarz:

lubię bywać u Ciebie...dajesz poczucie spokoju i bezpieczeństwa...

wystawione przez: Kozia  2007-06-02 11:37:32

  Komentarz:

Portfolio z szerokim oddechem, z zapatrzeniem, zadumaniem, malowane pięknym światłem i kolorami życia. Gratuluję i pozdrawiam.

wystawione przez: shawrus  2007-05-31 14:52:50

  Komentarz:

bardzo ciekawe folio, widać odpowiedni sprzęt w odpowiednich rękach, pozdrawiam

wystawione przez: Przemek Krystaszek  2007-05-30 22:17:29

  Komentarz:

Dzieki za komenta! Tym bardziej cenny ze od kogos kto tworzy takie cuda! Juz daaaaawno zreszta w ulubionych. :)

wystawione przez: Piotr Filewski  2007-05-30 19:31:11

  Komentarz:

Widać wielką pasję.

wystawione przez: sabikom  2007-05-27 08:51:04

  Komentarz:

piękne portfolio, gratuluję :-)

wystawione przez: dyzio1  2007-05-26 21:24:29

  Komentarz:

Baaaardzo lubię tu wracać, pozdr

wystawione przez: Marcela...  2007-05-25 13:19:32

  Komentarz:

wow...coż za folio

wystawione przez: latincaballero  2007-05-21 23:41:32

  Komentarz:

znakomite

wystawione przez: ASzmienna  2007-05-21 11:43:33

  Komentarz:

Twoje widoczki są genialne!

wystawione przez: Przemek Krystaszek  2007-05-19 14:43:49

  Komentarz:

Swietne prace! do ulubionych autora :D

wystawione przez: Atem  2007-05-18 14:22:46

  Komentarz:

Piękne krajobrazy, piękne folio. Pozdrawiam

wystawione przez: motyle i huragany  2007-05-17 19:36:32

  Komentarz:

dzieki za komentarz i poswiecenie chwili na moja fotografie :) pozdrawiam !

wystawione przez: salzbig  2007-05-17 18:41:25

  Komentarz:

Podoba mi się to Twoje folio. Wsadziłem Cię do ulubionych. Trzymaj tak dalej

wystawione przez: Natajla  2007-05-16 21:10:28

  Komentarz:

Dziękuje, piękne spotykasz chmurzyska nic dziwnego że często nasz ich dużo w kadrze. Chętnie pozaglądam do Ciebie pomarzyć;)

wystawione przez: ASzmienna  2007-05-13 10:15:27

  Komentarz:

piękne portfolio, pozdrawiam autora :)

wystawione przez: gacopysz  2007-05-11 22:40:59

  Komentarz:

Za Patrycją , a także naczytałam sie po lewej !!!!!!Ciekawe podejście do tematu.

wystawione przez: Patrycja  2007-05-11 21:26:31

  Komentarz:

Słow mi zabrakło... Folio przepiekne:)

wystawione przez: pogodka78  2007-05-11 17:33:43

  Komentarz:

piękne zdjęcia :), najwdzięczniej prezentują się chmurki, pozdrawiam

wystawione przez: plus minus  2007-05-09 10:04:23

  Komentarz:

zerkam do ciebie od czasu do czasu . bo lubię >:))

wystawione przez: tola24  2007-05-08 07:18:56

  Komentarz:

Witaj Smoku;)

wystawione przez: elbe  2007-04-28 19:39:56

  Komentarz:

Bez slow.Do ULU

wystawione przez: moniash  2007-04-25 09:11:02

  Komentarz:

Piękne zdjęcia! Kocham chmury! ;)

wystawione przez: 4d3  2007-04-24 11:48:37

  Komentarz:

nie chce mi sie wszystkich ogladac w wiekszym rozmiarze, ale wszystkie sa bardzo ciekawe

wystawione przez: La Mariposa  2007-04-22 21:06:42

  Komentarz:

piękne krajobrazy, pięknie pokazany. Ty to umiesz :) pozdrawiam!

wystawione przez: biszopen  2007-04-22 00:07:17

  Komentarz:

zdjęcia zapierają dech w piersiach! jeden z najlepszych pejzażystów na plfoto!!! nie było Cię przez jakiś czas nie rób tego więcej ;)

wystawione przez: pat93p  2007-04-20 22:33:33

  Komentarz:

tego nieda się opisać słowami! można tu siedzieć godzinami! ale tak między nami! jest to piękno nad pięknami! pzdr. :)

wystawione przez: Świder  2007-03-11 08:09:34

  Komentarz:

Śliczne zdjecia. Gratuluję, zazdroszę :-)

wystawione przez: goldginger  2007-02-27 14:37:47

  Komentarz:

zdjecia wciaz powalaja, a blog tylko ustanawia mnie w tym co do tej pory myslalam. pozdrawiam ;)

wystawione przez: Danka  2007-02-21 12:19:50

  Komentarz:

NIC nie będę pisać, bo po co?! sądząc po zdjęciach z reguły jesteś tam, gdzie trzeba. Jestem pod ogromnym wrażeniem i choć dziś byłam tu pierwszy, to nie ostatni raz. pozdrawiam!

wystawione przez: RoBaal  2007-02-16 21:44:44

  Komentarz:

lubię zdjęcia twe

wystawione przez: sydonia  2007-02-15 12:49:18

  Komentarz:

nie ...przedobrzasz...a ja tak lubię

wystawione przez: kropka_x  2007-02-14 15:29:07

  Komentarz:

zdecydowanie zasłużyłeś na polecankę ;) (napisałabym to wcześniej, ale dopiero teraz się dowiedziałam, że cię polecano :)

wystawione przez: Zosieńka Olesiak  2007-02-11 21:07:43

  Komentarz:

gratuluje polecanego;-)

wystawione przez: Fetish  2007-02-11 20:21:18

  Komentarz:

..... i gratuluję TOPu .....

wystawione przez: terro  2007-02-11 20:18:45

  Komentarz:

świetne folio gratuluje .

wystawione przez: Rork7  2007-02-11 19:27:55

  Komentarz:

Zdjęcia piękne pod wieloma względami, ale brakuje elementu zaskoczenia - właściwie można się spodziewać, jakie mogą być następne fotografie, a ja chciałbym żebyś mnie zaskoczył.

wystawione przez: Radosław Nędza  2007-02-11 18:52:58

  Komentarz:

Gratulacje Darek!

wystawione przez: Ryszard54  2007-02-11 18:47:44

  Komentarz:

Gratulacje za \"polecany autor\". Twoje pejzaże dzialają jak lekarstwo jest na co popatrzeć i jest z czego się uczyć pzdr serdecznie.

wystawione przez: kromka  2007-02-04 18:27:20

  Komentarz:

przenosisz nas w piekne miejsca:-) dzieki i gratuluje

wystawione przez: ar_ko  2007-02-02 20:27:02

  Komentarz:

very good landskape!!!

wystawione przez: bogdan wańkowicz  2007-02-01 13:50:54

  Komentarz:

Bardzo ładnie tutaj u Ciebie;))

wystawione przez: Evilfrog  2007-02-01 11:50:20

  Komentarz:

Za pejzażami i widoczkami nie przepadam, ale za to ogromny szacunek za sposób myślenia i blog panie netperformer. :)

wystawione przez: Andrzej_T3  2007-01-31 23:58:29

  Komentarz:

nie mam pytań, ulubione od razu

wystawione przez: Maldek  2007-01-30 22:21:55

  Komentarz:

Netperformer od \"skyperforowania\" ;))

wystawione przez: Ravkosz  2007-01-23 11:31:17

  Komentarz:

... ładnie tu u Ciebie :) ... Szkoda tylko, że nie mogę obejrzeć wielu Twoich fot, np. 1113568 albo 1108739 - nie wiem dlaczego nie porafię ich otworzyć :(( ... (zresztą nie tylko u Ciebie mam taki problem) ... pozdr

wystawione przez: Shade  2007-01-13 21:57:38

  Komentarz:

gratulacje.. naprawde szczena mi opadla:D genialne zdjecia przestrzeni:) bardzo przyjemne

wystawione przez: kozlow  2007-01-09 11:35:23

  Komentarz:

Lubię tu zaglądać.chmurki najwyższej próby:)pozdrawiam.

wystawione przez: Fetish  2007-01-09 11:25:01

  Komentarz:

++++++++++++++++++++++++ = za całość....... pozdrawiam..... :)

wystawione przez: witas  2007-01-04 02:12:37

  Komentarz:

klimatyczne foty robisz

wystawione przez: Adam Falkowski  2006-12-23 17:34:13

  Komentarz:

Radosnych Świąt i wszelkich błogosławieństw bożych na nadchodzący nowy rok, życzy: Adam Falkowski

wystawione przez: Kielarki  2006-12-22 09:32:12

  Komentarz:

Zdrowych,rodzinnych Świąt i kolejnych pięknych kadrów w nadchodzącym Nowym Roku życza Kielarki

wystawione przez: Thorgal  2006-12-21 22:17:05

  Komentarz:

Ale cudo folio!! Pozdrawiam

wystawione przez: gorau  2006-12-21 10:08:02

  Komentarz:

Przyłączam się do poprzednika. Od siebie dodam, że autor robi fantastyczne nieba. Pięknie pokazuje bezkresną dal, która skłania do zadumy. Jeden z większych autorytetów na plfoto

wystawione przez: Konrad Biedroń  2006-12-16 22:23:51

  Komentarz:

[\'0]Jedeno z najlepszych portfolio :) Wzór do nasladowania :D

wystawione przez: Rysia :)  2006-12-15 16:13:33

  Komentarz:

zastanawiałam się długo czy netperformer to kobieta czy mezczyzna... nic to mezczyzno... pieknie u Ciebie wiadomo...

wystawione przez: goldginger  2006-12-13 00:36:15

  Komentarz:

gołąbeczku dziękuje ;)

wystawione przez: .. ... .... ..... .....  2006-12-10 23:17:44

  Komentarz:

Zapraszam do siebie - GRUDZIEN 70. POZDRAWIAM !

wystawione przez: dzikusia  2006-12-08 22:23:52

  Komentarz:

Lubię do Ciebie zagląć. Trafiłam do Ciebie bo byłam w odpowiedniej chwili na necie i to był przypadek. Ale już umieszczenie Ciebie w ulubionych było w pełni świadomą decyzją.

wystawione przez: magda-t  2006-12-02 20:03:46

  Komentarz:

widze ze fotografia to twoja pasja, druga jest...pisanie, pozdr

wystawione przez: marcinnek_  2006-11-30 23:53:06

  Komentarz:

bombowe krajobrazy! każdy z osobna, a w takie masie robą jeszcze większe wrażenie!

wystawione przez: Adam Falkowski  2006-11-30 16:20:11

  Komentarz:

Świetny autor i bardzo bardzo piękne portfolio !! Pozdrawiam serdecznie i gratuluje :)

wystawione przez: goldginger  2006-11-30 13:45:58

  Komentarz:

;) pod wrazeniem ...

wystawione przez: bienislaw  2006-11-30 10:11:37

  Komentarz:

piękne krajobrazy... ;-) pozdrav.

wystawione przez: Malczer  2006-11-23 20:47:00

  Komentarz:

Lubię to PF :)...

wystawione przez: sophija  2006-11-23 20:07:47

  Komentarz:

Dziekuje za miłe slowo wieczorowa pora :)

wystawione przez: RoBaal  2006-11-23 19:18:50

  Komentarz:

rzeczywiście piękne prtfolio, podobają mi się szczególnie oszczędne kadry.

wystawione przez: fot-ka  2006-11-18 23:56:26

  Komentarz:

Pieknie fotografujesz Darku ...jestem pod ogromnym wrazeniem Twojego portfolia ..tak trzymac !...pozdrawiam i czekam na wiecej ,coby oczka i dusze nacieszyc ... :))

wystawione przez: kropka_x  2006-11-17 18:33:46

  Komentarz:

świetne prace, jedne z najlepszych krajobrazów na całym plfoto :) i oczywiście jedno z ulubionych pfolii ;] pozdrowionka


{* *}
Nowa wersja PLFOTO