Ślimak, ślimak pokaż rogi ...

Ślimak, ślimak pokaż rogi ...

Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

Brak opisu.

Komentarze

Tadek P19 lat temu

    Nie to jest ładne, co ładne, ale co się komu podoba :) Jeżeli wstawiamy tu fotki, to po to, aby się czymś pochawlić, albo czegoś nauczyć. Kto chce, to się może nauczyć nawet oglądając fotki innych i czytając konstruktywną krytykę. A kto nie chce, może tu wstawiać knoty do końca życia. Takie jest moje zdanie i nie jest to żadna aluzja. Każdy kiedyś zaczyna.

    Artu Ditu19 lat temu

      Tadek, no nieprzesadzajmy - nie kazdy robi zdjecia do wydawanych na papierze albumow przyrodniczych - dla mnie fotka calkiem niezla, wrecz sympatyczna, daje 5+

      DE
      Dean19 lat temu

        √ blehhh…

        Tadek P19 lat temu

          Barzo dobry aparat do macro. Czekam więc na następne i już bez wad fotki. Pozdrawiam

          Marioosz19 lat temu

            Olympus C-770UZ

            Tadek P19 lat temu

              Ślimak jest bardzo ładny, ale zdjęcie ma kilka wad. Głębie ostrości jest za mała. Czułki i muszla znalazły się poza nią. Nie podoba mi się też to, że to ciemne, nie pasujące do zdjęcia przyrodniczego podłoże na którym znajduje sie obiekt fotografowany wchodzi w kadr z ukosa. Tło jest zbyt ostre i ma nieprzyjemne przepalenia. Wygładzenie go w np. Neat Imagu porawi nieco fakturę, ale przepalenia, niestety już zostaną. Balans bieli też chyba kuleje, bo ślimak wyszedł niebieski. Jakim aparatem zrobiłeś to zdjęcie?