Tulipanek :)

Tulipanek :)

Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

zdjecie malo profesjonalne zrobione Olympusem C-300 ale mam nadzieje ze nie jest takie zle :P zreszta moje pierwsze zdjecie tego typu :) pozdrowionka

Komentarze

kadma21 lat temu

    ostrość b. dobra, próbuj różnie kadrować, kwiaty to bardzo wdzięczne modele:))

    Szara Maść21 lat temu

      Pewnie, że to nie arcydzieło :)), ale też ma 'właściwe' znamiona: jedność motywu, jego czytelność, kadr. Postaraj się jeszcze o podobne próby przy mniej kontrastowym świetle - pełne słońce jest bardzo trudne! Kamery widzą nieco inaczej niż nasze oko, są znacznie mniej tolerencyjne. Jak na pierwsze próby jest naprawdę nieźle! Przecież tu nie chodzi o porównywanie konkursowe z arcymistrzami gatunku - na to przyjdzie czas! :)) Pzdr.

      Paweł Spychała21 lat temu

        Fajna ostrość.

        KudlatyAdas21 lat temu

          Dobra Ocena na Dobry Początek :) Oby tak dalej Chiniol ... Jakim to aparatem robiłeś ? Skocz nad wodę :) może tam coś ciekawszego będzie :) Pozdr Adaś

          Chiniol21 lat temu

            Dzieki za komentarze i ocenki :) tak jak mowie jest to moje pierwsze zdjecie tego typu wiec jeszcze spora droga przedemna a aparat tez mam malo profesjonalny wiec za wiele z niego nie wykrzeszte :/ ale postaram sie cos ciekawego jeszcze cyknac mam nadzieje ze Wam sie spodoba :) pozdroo

            GiV21 lat temu

              płasko jak diabli, zastanow sie nad innym kadrem, nie wiem co chciales pokazac, czy ten kontrast kwiatu z uschnietym lisciem, czy z gleba czy tez bzyka na kwiatku :)?

              KillFrenzy21 lat temu

                Dobre początki. Fajnie to ująłeś. Staraj się robić bliższe makra bo takich "tulipanków" jest tu wuchta i trudno będzie ci się przebić czymś ciekawym. Pozdrawiam i zapraszam do mnie.

                Witold Suchan21 lat temu

                  Takie sobie, nic specjalnego, zwykła przeciętność, pochylenie nad kwiatkiem i cyk